Türkiye Yurtları

Aydın Nazilli - İsabeyli'deki Özel Yurtlar
Adres:
Sümer Kampus Yolu Sümer Mh. 405.Sk. No:4 Nazilli/ Aydın
139 Yorum yapıldı.  |   25298 Gösterim
Tip:
Kız Öğrenci Yurtları
İl:
Aydın
İlçe:
Nazilli - İsabeyli

Nazilli - İsabeylide nasıl yaşanır?

 Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Sümer Kampüsü Nazilli Meslek Yüksek Okulu : Aydın dan Denizli tarafına gidişte yaklaşık 45 km sonra gelirsiniz Aydın - Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli Sümer Kampüsü MYO FotoğrafıDenizli - Bozdoğan kavşağına geldiğinizde sola terminaline gider sağa Bozdoğan yoluna girdiğinizde çıkışta sağınızda Sümer kampüsüne ulaşırsınız.Aydının en büyük ve en gelişmiş ilçesidir. öğrenciler burada genel merkezde Uğur Mumcu parkında takılır, veya Aydın - Denizli - Bozdoğan kavşağından Nazilli merkezine girip Sulu parkın oldu kavşağa gelene  kadar  tren yolu köprüsünün altından geçince solda aralık içinde sinemaya giderler sağda uzun çarşı civarında kafelere giderler ve alışveriş yapabilirler veya Sulu park kavşağında sola dönerek 100 metre ileride solda büyük ve içinde çay bahçelerinin olduğu parka gidebilirler. myo çevresi yerleşim yeridir. büyük bir ilçe olduğundan minibüslerle ulaşım sağlanır. Nazillide öğrenci yurdu konusunda çok rahatsınız fazlasıyla özel yurt alternetifi var.

 Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Nazilli İsabeyli Kampüsü : Nazilli Sümer kampüsünde olan İ.İ.B.F. İsabeyli kampüsüne taşındı İsabeyli Nazillinin beldesidir Aydın Adnan Menderes Üniversitesi İsabeyli KampüsüNaziliden Aydına doğru yaklaşık 5 km sonra İsabeyli kavşağına çıkarsınız burdan sağa İsabeyli merkezine doğru düz uzun bir yolun sonunda yerleşim yerine girdiğiniz anda sağa sokak aralarından tepelere çıkar ve Aydın ovasına hakim tepelerde kurulmuş yeni yeni ek binalar yapılan nerdeyse şehir kampüsü büyüklüğündeki İsabeyli kampüsüne ulaşırsınız. İsabeyli Nazilliye çok yakın ve çok küçük olduğu için öğrencilere yönelik imkanlar yok İsabeylide okuyacaksanız Nazillideki özel kız ve erkek öğrenci yurtlarını tercih etmelisiniz hemen her yurdun İsabeyliye öğrenci servisi var.


Yüzme Havuzu: Nazilliye çok yakın olan Atça beldesinde yaz aylarında Yüzme Havuzu opet tesislerinde hizmet vermektedir, Atça'nın ova tarafında göletin yanındaki restaurantta yayın balığı sonderece lezzetli yapılıyor. Nazilli'de kokoreç severseniz şahap usta süperdir. Tabi kaymaklı nazilli pidesinide unutmayalım.

Sosyal Medya

Bizi Facebook'tan takip edin Bizi Twitter'dan takip edin Bizi Google Plus'tan takip edin