Türkiye Yurtları

PAZARYERİ MANOLYA KIZ ve ERKEK ÖĞRENCİ APARTLARI Bilecik

Yurt Tipi : Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonları
Şehir : Bilecik
İlçe : Pazaryeri
Ülke : Türkiye
Telefon : 0228 381 2799
GSM : 0535 354 4256-0532 705 9317
Adres : Dereboğaz Mah. Çarşı Sk. No:14 Pazaryeri/ Bilecik
Adres 2 : Dereboğaz Mah. Çarşı Sk. No:18 Pazaryeri/ Bilecik
Email : samidemirhan11@hotmail.com
Kapasite : 45

Üniversiteye Uzaklık

Pazaryeri Meslek Yüksek Okuluna 700 metre mesafedeyiz ücretsiz öğrenci servisimiz vardır

Kurucumuz

Doğma büyüme Bilecik'e bağlı Pazaryeri ilçeliyim  1990 lı yıllarda ilçemize  Bilecik Üniversitesine bağlı Pazaryeri meslek yüksekokulunun açılacağını öğrendiğimde ilçemiz için çook sevinmiştim ve okul açıldı ilk yıl 10 öğrencimiz gelmişti fakat küçük ve huzurlu misafirperver ilçemize bu az sayıdaki öğrenci bile çok şey katmıştı güzel bir hareketlilik oldu ve o dönem elimden geldiğince evlatlarım gibi gördüğüm öğrencilerimize her anlamda yardımcı oldum gün geçti yıllar geçti öğrenci sayımız binlere ulaştı Kamil Koç turizm firmasından emekli oldum bu dönemde dört kızımı İzmir ve Ankara gibi şehirlerde okuttum öğrencilerin ve velilerin sıkıntılarını birebir yaşayınca çocuklarıda çok sevdiğim için eşim ve kızlarımla birlikte ilçemizde okuyacak öğrencilerimize ticari bir işletme değilde sıcak bir yuva sağlamayı amaç edinerek 2005 yılında öğrenci apartımızı faaliyete geçirdik ve bugün beni en mutlu eden şey okulu biten kızlarımızın hayata atıldıktan sonra sıksık arayarak eski günleri yad etmesi.
Mustafa Sertçelik

Müdürümüz

Selime - Sami Demirhan

Genel Bilgiler

.. 

Yorumlar

yurt fiyatları (sinan furan- 23.06.2016)

fiyat nedir

yurt (...- 26.07.2015)

neden resimleri yok yurdun

yurt yada özel pansiyon (gökçe özdemir- 03.10.2013)

özel yurt yada pansiyon gibi bir yerler arıyorum bu yıl yeni kazandım ama bulamıyrum yardımcı olursanız sevinirm

yurtlar (tuğçe yılmaz- 02.08.2013)

bilecik bozyük meslek yüksek okulunu kazandım ama yurt bulamıyorum özelde olur var mı

(yasemin demircan- 10.09.2012 23:27)

gerçekten cok güzel bi yurt duşunsenız ekmek almaya bıle gitmıyosunuz sepetı sallandır hemn ekmegın sepetınde okula yurume derdın yok ucretsız servisi var her katta camasır makınesı ayrıca televızyon guzel bi yurt yenı gelicek arkadaşlara öneriyorumm..

(demet göksu- 26.07.2011 11:40)

Arkadaşlar pazaryerinde okuyacaksanız kesinlikle tavsiye ediyorum.ilk yılımda ordaydım ve çok memnunum bir aile gibiyiz her konuda yardımcı destek oluyorlar ve sıkıntıda bırakmıyorlar :) ikinci snıfta da kalıcam güvenli huzurlu bir okul dönemi geçirmek isteyen bütün arkadşlara öneriyorum.

(merve süne- 25.07.2011 14:21)

Buraya geldiğinizde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.size küçük gelebilir.ama ilçeyi tanıyıp oraya alıştıkça vazgememiyceksiniz.okul hayatınızın geçmesi için kalıcağınız yerde çok önemli 2 yılım burada geçti.hiç bizaman güvenlik eksik olmadı.her gece rahat uyuduk.hastalandığımızda bir isteğimiz bir arzumuz şikayetimiz olduğunda bizi özenle dinlediler geçen zaman boyunca bi eksiğimiz bi şikayetimiz olmadı apartımızdan.sahipleri kendi ailemiz gibiydiiler.rahatlık bakımından hiç bir zaman bi problemimiz olmadı.bu aparta geldiğimizde bize sadece ders çalışmak kalıyo.güvenle kalıp seveceğiniz bir yer seçin ve orasıda monolya apart.2 yılım geçti ve özlüyorum.

(Gülçin Akgün- 24.07.2011 20:17)

Pazaryerini görünce belki kalmak istemiceksiniz ama manolya apartı bulunca vazgeçemeyeceğiniz unutamayacağınız hatıralara sahip olcaksınız bana öyle olmuştu çünkü :) ama bi daha gitme şansım olsa yine manolyada kalmak isterdim aile sıcaklığı bulacağınız huzurlu bir ortam bide kafa dengi arkadaşlar bulduğunuzda zamanın nasıl geçtiği anlaşılmıyo.hastaneye meslek yüksekokuluna(ücretsiz servisi var) meydana postaneye yakındır.Herkese tavsiye ederim ben 2 sene boyunca severek kaldım sizin tercihinizde olur inş

APARTIM HAKKINDA GÖRÜŞLERİM (Gözde Özdil- 24.07.2011 15:23)

Burada kalmaktayım. Güvenlik açısından son derece iyidir gece 12den sonra kapılarımız kilitlenir. Herzman şikayetlerimiz dinlenir ve uygulanır. Sahipleriyle aile gibi olup bize sahip çıkarlar. Çok rahat ve huzurlu bir ortamı vardır gelecek olan öğrencilere pazaryerinde önerebileceğim yerdir.

kendi görüşlerim (Ayça günay - 24.07.2011 15:15)

Geçen yıl kaldım Pazaryerindeki güzel bir apart olup güvenlik yönünden, rahatlık bakımından ve imkanları açısısndan güzel bir aparttır. Ev sahiplerimizle aile gibiyizdir. Bize her zaman sahip çıkarlar her şikayetimizle ilgilenirler bu yüzden bu yılda kalıcam. Gelicek olan bütün öğrencilere rahatlıkla önerebilirim.

Özel Yurt ve Pansiyon ararken kullanabileceğiniz kelimeler:

Pazaryeri özel kız öğrenci yurtları pazaryerindeki apartları pansiyonları evi evleri ucuz ekonomik kaliteli ücretleri fiyatları en iyi