Türkiye Yurtları

MEB ÖZEL KAMPÜS ERKEK ÖĞRENCİ PANSİYONU Amasya

Yurt Tipi : Erkek Öğrenci Pansiyonları
Şehir : Amasya
İlçe : Merkez
Bölge : Merkez Kampüs civarı
Ülke : Türkiye
Telefon : 0358 219 00 80
GSM : 0546 935 23 94
Adres : Şeyhcui Mahallesi Şehit Ekrem Solak Sokak No:5/1 Amasya
Web Site : www.amasyakampus.com
Kapasite : 95

Üniversiteye Uzaklık

Üniversite yerleşkelerine çok yakın bir noktada Milli Eğitim Bakanlığına bağlı öğrenci pansiyonu olarak hizmet sunmaktadır. Amasya Üniversitesi rektörlük hizmet merkezine 3 dakika, Eğitim Fakültesine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca şehrin farklı lokasyonlarına rahatlıkla ulaşım imkânına sahip, cadde üzerinde merkezi bir noktada yer almaktadır.

Kurucumuz

Amasya’da konaklama alanında faaliyet göstermekte olan firmamız tarafından kurulmuştur. 2016 - 2017 eğitim öğretim yılı itibariyle faaliyete başlayan işletmemiz, Milli Eğitim Bakalığına bağlı olarak özel yurt konseptinde, geniş kullanım alanları, konfor ve estetiğin birleştiği ferah dizaynı ile kurucularımız tarafından özel olarak tasarlanmış ve inşa edilmiştir.

Müdürümüz

Erkek Öğrenci Pansiyonumuzun Yönetim Ofisinde Müdür olarak Mustafa Bahadır Gökal hizmet sunmaktadır. Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik alanında lisans eğitimini tamamlamış olan yöneticimiz; güleryüzlü hizmet ve misafirperverlikle; öğrencilerimizin aile sıcaklığını hissedecekleri bir ortamda, konfor ve rahatlığı yaşayarak ders çalışabilmeleri için gayret göstermektedir.
İşetme Müdürümüz için iletişim telefonu: 0 (546) 935 23 94

Genel Bilgiler

Amasya Kampüs; 1, 3 ve 4 kişilik oda seçenekleriyle, beklenti ve ihtiyaçlarınızın çok ötesinde, modern yaşam alanlarıyla karşılaşacaksınız. Tam donatımlı ve tam güvenlikli dairelerimizde; ders çalışabileceğiniz ses yalıtımlı yatak odalarınız; tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kafeterya bölümleriniz ve konforla estetiğin birleştiği her katta bulunan oturma odalarınız sizleri bekliyor.
Estetik ve kullanışlı oda planları, öğrenci kullanımına yönelik özel dizayn edilmiş yaşam alanları ile farkı hissedeceksiniz.
Kaldığınız süre boyunca güler yüzlü personelimiz ve çağdaş hizmet anlayışımızla sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyacağız.

Tüm odalarda standart olarak;
Tek kişilik baza,
Kişiye özel bazalı ortopedik yatak,
Gardırop,
Nevresim Takımı
Komodin,
Perde ve tül seti,
Kişiye özel ders çalışma masası,
Doğalgaz kombili ısıtma ve sıcak su bulunmaktadır.

 

 

Ayrıca sunduğumuz diğer hizmetlerimiz;


Depreme karşı özel olarak imal edilmiş hizmet binası,

(1.4 bina önem katsayısı ile inşa edilmiştir.)
Nevresim ve çarşaf değişimi,
7/24 profesyonel güvenlik hizmeti,
Kartlı giriş-çıkış sistemi,
7/24 acil yardım ve destek hizmeti,
Ücretsiz profesyonel temizlik hizmeti (haftalık ve aylık),
Ek depolama alanı,
Sınırsız fiber hızlı internet bağlantısı,
Yangın alarm sistemleri ve güvenlik kontrol noktaları.

Yorumlar

!! Yorum yapın, ilk yorum yapan siz olun.

Özel Yurt ve Pansiyon ararken kullanabileceğiniz kelimeler:

Amasyadaki özel erkek öğrenci yurdu yurtları apartları evleri stüdyo daireleri pansiyonları en iyi kaliteli ekonomik ucuz lüks ev pahalı kiralık eşyalı temiz konforlu üniversite civarı