Türkiye Yurtları

TEFENNİ SAĞLIK KIZ PANSİYONU Burdur

Yurt Tipi : Kız Pansiyonları
Şehir : Burdur
İlçe : Tefenni
Ülke : Türkiye
Telefon : 0248 491 2121
GSM : 0544 291 2631
Adres : Gazi Caddesi No:17 Tefenni/ Burdur
Kapasite : 60

Üniversiteye Uzaklık

Tefenni Meslek Yüksekokulu kız öğrenci pansiyonumuza 7 dakika yürüyüş, 300 metre mesafedir.

Kurucumuz

Teffenni İbrahim Kavasoğlu Lisesinde uzun yıllar öğretmenlik yaparak emekli oldum, Kızım Ankarada Gazi Üniversitesinden mezun olup şuanda Antalyada öğretmenlik yapmakta, oğlum Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinden mezun olarak hayata atıldı. Yıllardan buyana gelecek nesillere faydalı olabilmek amacıyla öğretmenlik mesleğimi her zaman severek yaptım, yıllar sonra toplumda iyi bir yer edinmiş öğrencimin hocam diyerek halimi hatırımı sorması ve bu gelişiminde pay sahibi olmam beni her zaman gururlandırmıştır. Emekli olduktan sonra topluma faydalı olmaya aday gençlerden uzak kalmamak için 2007 yılında kız öğrenci pansiyonumuzu hizmetinize sundum, amacım sadece ekonomik beklenti içerisinde olmadan Tefenniye eğitim almak için gelen öğrencilere apartımda doğru insanlara doğru hizmeti vermektir.
Emekli
Matematik Öğretmeni
Mustafa Gediz

Müdürümüz

Tefennide Kırtasiye ve okul malzemeleri ticareti yaptığım işletmemin emekli olduktan sonra faaliyetine son verdim, Eşimle birlikte bizde sizler gibi çocuklarımızı uzak şehirlerde okutmanın sıkıntılarını yaşadık dolayısıyla kız öğrenci pansiyonumuzda çocuklarınız çocuklarımızdır felsefesiyle hizmetinizdeyiz.
Gülçin Gediz

Genel Bilgiler

güncelleniyor...

Yorumlar

tefenniye nakil yaptım boş yer var mı (Nefise Gürkan- 25.03.2015)

lise öğrencilerini alıyor musunuz ayrıca boş yeriniz var mı

yakınlık (mltm- 03.08.2014)

eğitim fakultevenliksıne yakın mı gunvenlık durumu nasıl giriş çıkışlar kontrollu mu

Özel Yurt ve Pansiyon ararken kullanabileceğiniz kelimeler:

Burdur Tefennideki özel kız öğrenci yurdu erkek yurtları apartları evleri stüdyo daireleri pansiyonları en iyi kaliteli ekonomik ucuz lüks ev pahalı kiralık eşyalı temiz konforlu üniversite merkezde civarında