Anasayfa

Lütfen Üşenmeden Okuyun

Artık Özel yurt sektörünüzle ilgili gereksinim duyduğunuz tüm bilgileri rehberimizde bulabileceksiniz. Özel Yurdunuzun reklamları. Google konusunda bilgiler. İnternet ile ilgili bilgiler. Özel Yurtlarınızı geliştirme ve kıyaslayabilme imkanını bulacaksınız.

Artık yerleştirme döneminde binlerce tl harcayarak. Adeta bir panayır yeri görünümü alan üniversite bahçelerinde, şehir terminallerinde, iskelelerde stand açmaya arabalarınızla yurdunuzu göstermek için tek tek öğrencileri taşımaya, broşürler bastırmaya, öğrencilerin adreslerini bulmaya çalışmaya adresleri elinize geçirdikten sonra o kısa zaman içinde geceleri uykusuz kalarak büyük bir telaş içinde ve maliyetle broşürlerinizi adreslere ulaştırmaya, bilboardlara yerel gazetelere ilan vermeye, bütün ticari işletmeler gibi acaba bu yıl yurdumu doldurabilecekmiyim, öğrencilere nasıl ulaşabilirim kaygısıyla ayırmış olduğunuz bütçenizin çok altında maliyetlerle ve zahmetsizce ulaşılamama sorununuzu çözdük. Türkiye ve Kıbrıs'taki ÖĞRENCİ BARINDIRMA KRİTERLERİNE UYGUN HİZMET VEREN işletmeleri bu sitede topladık.

Sayın Özel yurt işletmecisi:

Üşenmeden yazdıklarımızı okuduğunuzda özel yurt sektörünüzün sorunlarında en az sizin kadar bilgi sahibi olduğumuzu anlayacaksınız.

Öncelikle şunu belirtmek isterimki bir sektörün hiç bir sorununu bilmeden ve o sektör hakkında en ufak bir bilgiye sahip olmadan sadece internet ortamında büromuzda oturarak ya burdanda üç beş bişeyler düşer diyen ve müşteri portföyü'nü meb sitesi veya biyerlerden kopyalayarak, bu işe emek ve servet harcamış firmaların sitelerinden o firmanın müşterilerine biz bu işi daha ucuza yapıyoruz nolur bizede bi ilan verin; diyerek ilan kapmaya çalışan, ziyaretçi sayısında oynamalar yapıp çok ziyaret alıyormuş, katılımı çok siteymiş gibi gösterenlerden değiliz. Sizlerinde sektörünüzde olduğu gibi şu yurtçuluk işinde çok para var kirala bir bina şu kadar öğrenci şu kadar kazanç eder veya farklı amaçlarla, suya sabuna dokunmadan iyi kazanç diyerek bodoslama öğrenci konaklama sektörüne girip, hem hizmet kalitesini hemde fiyatları düşürerek kazın ayağının öyle olmadığının bedelini işletmelerini dolduramayıp hem öğrenciyi ortada bırakıp hemde bu işi kuralına göre yapanları zordurumda bırakarak, öğrenimin uzantısı olan enaz öğreticilik kadar saygın bir sektör olan yurtçuluk sektörünün saygınlığına gölge düşürmektedirler. Dolayısıyla bu tür firmalar ülkemizde her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzdede var. 11.2006 tarihinde kurulmuş olan sitemiz de çalışan müşteri temsilcilerimizle merkezde oturarak değil tüm Türkiye'de ve KKTC de bulunan işletmelerle birebir görüşerek sektörün sorunlarına ve ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verecek site oluşturulmuştur. Çalışmamızın ödülünüde yıllık 1.000.000 un üzerinde ziyaretçi sayısına ulaşarak, google arama sayfalarında ilk sıralara yükselerek aldık. Sitemizi incelediğinizde işletmenizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde düzenlendiğini sizde göreceksiniz. Öğrencilerin ev yerine yurtları neden tercih etmesi gerektiğini, yurtların avantajlarını tek tek evle karşılaştırdık. Ülkemizdeki tüm işletmelerle görüştüğümüz için yurtların temel ihtiyaçları olan malzemeler, mutfak ekipmanı, ranza, yatak, kahvaltılıkları uygun fiyata temin edeceğiniz firmaları bulup bilgilerini yayınlayacağız. Personel ihtiyaçlarınız ücretsiz olarak sitemizde yayınlanacaktır. İşletmenize sitemizden gelen ziyaretçi sayısını da kontrol ederek paranızın boşa gitmediğini göreceksiniz. Eksik bulduğunuz bir şey varsa veya şuda olsaydı dediğiniz konuları bize bildirirseniz mutlu oluruz.

Bu yazı 2010 yılında hazırlanmıştır.

12 Temmuz 2017

Paylaş