Anasayfa

Ağrı Kız Erkek Öğrenci Yurtları

AİÇÜ Öğrenci Rehberi!

Üniversiteyi kazandınız, hiç bilmediğiniz bir şehirde, belkide evinizden çok uzakta, artık yeni eviniz olacak Öğrenci Apartlarında veya Özel Yurtlarda konaklayarak, yeni bir yaşama başlayacağınız için korkmayın!

Ağrı Özel Yurt Mu? Yoksa Evmi? öğrenmek, Ağrı Yurtları hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olabilmeniz ve ozelyurtpansiyon.com'un hazırladığı tüm makaleleri okumak için tıklayın.

ozelyurtpansiyon.com sitesi olarak sizlere, Ağrı'da ki Kız Öğrenci Yurdu fiyatları, Yolugüzel Merkez Kampüsüne ulaşım vb. konularda, en azından bir ön bilgi vermeye çalışacağız. Ağrı'da ki ailelerin çocuklarıda başka şehirlere belkide sizin yaşadığınız şehire sizin gibi hiç bilmediği bir şehirde okumanın heyecanı ile gidiyor. Ağrı'da ki insanlarda sizlerin ana babalarınızın yaşadığı kaygıyı sizinle ailenizle aynı zamanda yaşıyor, İbrahim Çeçen Üniversitesinde okuyup, Ağrı Özel Yurtlarında konaklayarak, yeni keşfedeceğiniz bir şehirde yaşamanın zorluğu ve Özgürlüğün tadı veya kültürel zenginliği, toplu yaşama merhaba dediğiniz, öğrenci yurtlarında edineceğiniz oda arkadaşlıkları, genç yaşınızda kuracağınız çok sağlam dostluklar, vizyonunuza ve yaşamınıza önemli katkılar sağlayabilir.

Ağrı Üniversitesine yakın Özel Yurt alternatifleri bir hayli fazladır, hele birde öğrenci apart fiyatları uygun olursa, çok rahat ve keyifli bir üniversite yaşamı geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Eğitim hayatınızda, başarının en önemli Kriterlerinden biride sağlıklı, sorunsuz ve huzurlu bir ortamda barınmanızdır, doğal ihtiyaçların problemsiz karşılanabildiği, Ağrı özel yurt fiyatları uygun, yurtlarda konaklayan öğrencilerin yiyebileceği akşam yemekleri ve kahvaltılar, odalarda 24 saat Kaloriferi, sıcak suyu sıkıntılı olmayan banyoları, sağlıklı interneti olan, huzurlu bir yaşam süreceginiz, hijyene ve can güvenliğine önem veren, GSB den ruhsatlandırılmış ve periyodik olarak Ağrı GSB İl Müdürlüğü Müfettişlerince denetlenen Özel kız ve erkek öğrenciler için uygun yurt fiyatları olan, Özel Yurtları Pansiyonları ve apartları tercih ettiğinizde, sizinle ilgilenmek zorunda olan özel yurt yetkilileri, Ağrı'da ki Üniversite ve sosyal yaşamınızı kolaylaştıracak, şehirde yabancılık çekmemenize yardımcı olacaktır.

Ağrı'daki Özel Kız Erkek Öğrenci Yurtlarının pansiyonlarının apartlarının bir eğitim dönemi 2023 - 2024 Ortalama Ücretleri Fiyatları:

Özel Kız öğrenci yurtları Yemeksiz: 00.tl ile 000 tl arasıdır. Yemekli :00-00
Özel Erkek Öğrenci Yurtları Yemekli: 00tl ile 00 tl arasıdır.
Öğrenci evlerinin Apartların Stüdyo dairelerin pansiyonların sadece kahvaltılı ücretleri:
0 ile 0 tl arasıdır.


Ağrı Özel Yurtları, Öğrenci Apartları ile Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyon işletmecilerine yönelik, ozelyurtpansiyon.com'un hazırladığı Web sitesi konusunda bilgiler vb. Makalelere buradan ulaşabilirsiniz.

Ağrı'ya Van'dan gelişte Erciş Patnos Hamur üzerinden gelebilirsiniz. Erzurum'dan sonra Duble yollardan Pasinlerin içinden geçerek Eleşkirt'ten sonra yine geniş duble yollarla şehir girişinde sizi ilk solunuzda Sayın İbrahim Çeçen Tarafından yaptırılan muazzam büyüklükte ve gerçekten çok modern binaları ve sosyal alanları ile Üniversite karşılar. Devamında sağınızda 2012 de yapımı devam etmekte olan modern binasıyla Şehirler arası otobüs terminalini geçtikten sonra sola henüz merkez kampüse taşınmamış olan fakültelere giden yol gelir. buradan itibaren aslında sol tarafınız şehir içine gider ama karışıklık olmaması için siz çevre yolundan devam ederek dönel kavşağa ulaştığınızda yolun devamı Taşlıçay-Doğubeyazıta sağa Hamur-Patnos ilçeleri ve Van'a dönel kavşaktan solada şehirmerkezine gider şehrin farklı girişleri var bu giriş sanayinin yanından geçer Ağır kış şartlarından dolayı yolların kaldırım taşı olması sizi şaşırtmasın bu yola girdiğiniz anda kendinizi arı kovanı gibi kalabalık ve hareketli şehir yaşamının içinde bulursunuz bu yolun devamında ilk trafik lambalarından sağa devam ederek sağlık meslek yüksek okuluna veya sola devam ederek Atatürk heykelinin bulunduğu meydan ve kavşaktan düz devam ederek hem Fakültelere hemde çevre yoluna ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Diğer Ağrı Yurtları