Anasayfa

Bartın Kız Erkek Öğrenci Yurtları

Bartın Özel Yurtlar ve Güncel Fiyatları!

Üniversiteyi kazandınız, hiç bilmediğiniz bir şehirde, belkide evinizden çok uzakta, artık yeni eviniz olacak Öğrenci Apartlarında veya Özel Yurtlarda konaklayarak, yeni bir yaşama başlayacağınız için korkmayın!

Bartın Üniversite öğrencileri için Özel Yurt seçiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? öğrenmek, Bartın Yurtları hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak ve ozelyurtpansiyon.com'un hazırladığı tüm makaleleri okumak için tıklayın.

ozelyurtpansiyon.com sitesi olarak sizlere, Bartın'da ki Kız Öğrenci Yurdu fiyatları, Ağdacı Kampüsüne ve şehir merkezindeki ulaşım vb. konularda, en azından bir ön bilgi vermeye çalışacağız. Bartın'da ki ailelerin çocuklarıda başka şehirlere belkide sizin yaşadığınız şehire sizin gibi hiç bilmediği bir şehirde okumanın heyecanı ile gidiyor. Bartın'da ki insanlarda sizlerin ana babalarınızın yaşadığı kaygıyı sizinle ailenizle aynı zamanda yaşıyor, Bartın Üniversitesinde okuyup, Bartın Özel Yurtlarında konaklayarak, yeni keşfedeceğiniz bir şehirde yaşamanın zorluğu ve Özgürlüğün tadı veya kültürel zenginliği, toplu yaşama merhaba dediğiniz, öğrenci yurtlarında edineceğiniz oda arkadaşlıkları, genç yaşınızda kuracağınız çok sağlam dostluklar, vizyonunuza ve yaşamınıza önemli katkılar sağlayabilir.

Bartın Üniversitesine yakın Özel Yurt alternatifleri bir hayli fazladır, hele birde öğrenci apart fiyatları uygun olursa, çok rahat ve keyifli bir üniversite yaşamı geçireceğinize emin olabilirsiniz.


BaRTIN Özel Yurtları, Öğrenci Apartları ile Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyon işletmecilerine yönelik, ozelyurtpansiyon.com'un hazırladığı Yurt Yöneticilerine WEB SİTELERİ konusunda bilgiler vb. Makalelere buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim hayatınızda, başarının en önemli Kriterlerinden biride sağlıklı, sorunsuz ve huzurlu bir ortamda barınmanızdır, doğal ihtiyaçların problemsiz karşılanabildiği, Bartın özel yurt fiyatları uygun, yurtlarda konaklayan öğrencilerin yiyebileceği akşam yemekleri ve kahvaltılar, odalarda 24 saat Kaloriferi, sıcak suyu sıkıntılı olmayan banyoları, sağlıklı interneti olan, huzurlu bir yaşam süreceginiz, hijyene ve can güvenliğine önem veren, GSB den ruhsatlandırılmış ve periyodik olarak Bartın GSB İl Müdürlüğü Müfettişlerince denetlenen Özel kız ve erkek öğrenciler için uygun yurt fiyatları olan, Özel Yurtları Pansiyonları ve apartları tercih ettiğinizde, sizinle ilgilenmek zorunda olan özel yurt yetkilileri, Bartın 'de ki Üniversite ve sosyal yaşamınızı kolaylaştıracak, şehirde yabancılık çekmemenize yardımcı olacaktır.

Bartın'daki Özel Kız Erkek Öğrenci Yurtlarının pansiyonlarının apartlarının 2023 - 2024 Bir eğitim dönemi Ortalama Ücretleri Fiyatları:

Özel Kız öğrenci yurtları kahvaltılı Fiyatları : 00.tl ile 00 tl arasıdır. Yemekli :000tl-000 tl
Özel Erkek Öğrenci Yurtları Yemekli : Fiyatları 00tl ile 00 tl arasıdır.
Öğrenci evlerinin Apartların Stüdyo dairelerin pansiyonların yemeksiz ücretleri: 00 ile 00 tl arasıdır


Bartın Şehirlerarası Otobüs Terminali Nerede?
Bartın Otogarı, Çaycuma yönünden geindiğinde, Bartın Şehirmerkezine 5 km kala sağınızdadır.

Bartın'da Öğrenci Olmak!
Bartın'a eğer Karadeniz bölgesinden gelinecekse Sinop Kastamonu Araç'tan sonra Safranbolu'ya çıkılır, Safranbolu'dan 42 km sonra Ulus ilçesine 33 km sonrada Çınar ağaçlarının yolları gölgeleriyle koridor haline getirdiği yemyeşil yollardan Bartın'a gelirsiniz ilk trafik lambalarının olduğu kavşaktan girmeyerek Amasra yönüne devamettiğinizde son ilçe merkezi girişinden girerek şehir içinden geçen Brtın Çayında demirlemiş olan tekneler şehre farklı bir renk vermiş nehrin üzerinden geçerek aralardan merkeze ulaşarak Zonguldak yönüne devam eder burdan ilk şehir merkezi girişinden girdiğinizde geldiğiniz yola çıkarsınız. buradan sağa Bartın limanı ve Nehrin üzerinde açılır kapanır köprünün olduğu boğaza veya İnkumu'na gider.

Zonguldak ve Ankara üzerinden yol çok daha geniş ve rahattır. yine çevre yoluna çıkar bu yoldan gelindiğinde sağa çevre yolundan devam ederek Üniversiteye ulaşabilirsiniz. Karşısı Bartın Şehir merkezine gider. Bartın coğrafi yapısı itibari ile şehir merkezi çok dar bir alana sıkışmış durumda birde üstüne tek yönlü trafik uygulaması olunca gideceğiniz yer 20 metre arka sokaktada olsa siz arabanızla 1.5 saat dolaşmak zorunda kalmaktasınız ve park sorunuda olduğundan en iyisi arabanızı park yeri bulduğunuz anda park edin ve gideceğiniz yere yaya olarak gidin emin olun çok daha kolay ve sinirlerinizi bozmadan gidersiniz.

Devamını Göster

Diğer Bartın Yurtları