Anasayfa

Batman Kız Erkek Öğrenci Yurtları

Batman Üniversitesi Öğrenci Rehberi!

Üniversiteyi kazandınız, hiç bilmediğiniz bir şehirde, belkide evinizden çok uzakta, artık yeni eviniz olacak Öğrenci Apartlarında veya Özel Yurtlarda konaklayarak, yeni bir yaşama başlayacağınız için korkmayın!

ozelyurtpansiyon.com sitesi olarak sizlere, Batman'da ki Kız Öğrenci Yurdu fiyatları, Yenişehir Mahallesi Batıraman Kampüsüne ve şehir merkezindeki ulaşım vb. konularda, en azından bir ön bilgi vermeye çalışacağız. Batman'da ki ailelerin çocuklarıda başka şehirlere belkide sizin yaşadığınız şehire sizin gibi hiç bilmediği bir şehirde okumanın heyecanı ile gidiyor. Batman'da ki insanlarda sizlerin ana babalarınızın yaşadığı kaygıyı sizinle ailenizle aynı zamanda yaşıyor, Batman Üniversitesinde okuyup, Batman Özel Yurtlarında konaklayarak, yeni keşfedeceğiniz bir şehirde yaşamanın zorluğu ve Özgürlüğün tadı veya kültürel zenginliği, toplu yaşama merhaba dediğiniz, öğrenci yurtlarında edineceğiniz oda arkadaşlıkları, genç yaşınızda kuracağınız çok sağlam dostluklar, vizyonunuza ve yaşamınıza önemli katkılar sağlayabilir.

Batman Üniversitesine yakın Özel Yurt alternatifleri bir hayli fazladır, hele birde öğrenci apart fiyatları uygun olursa, çok rahat ve keyifli bir üniversite yaşamı geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Eğitim hayatınızda, başarının en önemli Kriterlerinden biride sağlıklı, sorunsuz ve huzurlu bir ortamda barınmanızdır, doğal ihtiyaçların problemsiz karşılanabildiği, Batman özel yurt fiyatları uygun, yurtlarda konaklayan öğrencilerin yiyebileceği akşam yemekleri ve kahvaltılar, odalarda 24 saat Kaloriferi, sıcak suyu sıkıntılı olmayan banyoları, sağlıklı interneti olan, huzurlu bir yaşam süreceginiz, hijyene ve can güvenliğine önem veren, GSB den ruhsatlandırılmış ve periyodik olarak Batman GSB İl Müdürlüğü Müfettişlerince denetlenen Özel kız ve erkek öğrenciler için uygun yurt fiyatları olan, Özel Yurtları Pansiyonları ve apartları tercih ettiğinizde, sizinle ilgilenmek zorunda olan özel yurt yetkilileri, Batman'da ki Üniversite ve sosyal yaşamınızı kolaylaştıracak, şehirde yabancılık çekmemenize yardımcı olacaktır.

Batman'daki Özel Kız Erkek Öğrenci Yurtlarının pansiyonlarının apartlarının 2023 - 2024 Bir eğitim dönemi Ortalama Ücretleri Fiyatları:

Özel Kız öğrenci yurtları kahvaltılı : 00.tl ile 00 tl arasıdır. Yemekli :00tl-00 tl
Özel Erkek Öğrenci Yurtları Yemekli: 00 ile 00 tl arasıdır
Öğrenci evlerinin Apartların Stüdyo dairelerin pansiyonların yemeksiz ücretleri: 00 ile 00 tl arasıdır


Batman'da Öğrenci Olmak!
Batman geniş bir alana yayılmış şehirleşmesiyle ve petrol kuyularının getirmiş olduğu ekonomik getirdiyle aldığı göçün karmaşasını yavaş yavaş düzenlemeye çalışan modern yaşam ve sosyal alanları ile hareketli ve tüm moda markaların bulunduğu bulvarları ile 3-4 tane büyük alışveriş merkezleri ile gerçektende büyük ve güzel bir şehir, Diğer şehirlerden üniversiteyi tercih ederken Batman Üniversitesini hiç düşünmeden tercih etmenizi öneririz, Batıda bulunan her hangi bir şehirde yapılabilicek her şeyi Batman'da da yapabilirsiniz ama başka hiç bir şehirde yapamıyacağınız bir şey var burda oda Hasan keyf size 30 dakika uzaklıkta. Mardin 2.5 saat.

Devamını Göster

Diğer Batman Yurtları