Türkiye Yurtları

Batman Özel Yurtlar
Adres:
Öğrenci yurtları
2 Yorum yapıldı.  |   4265 Gösterim
Tip:
Kız erkek Öğrenci
İl:
Batman
İlçe:
Merkez

Batman'da Nasıl Yaşanır ?

Batman Üniversitesini kazandınız artık hiç bilmediğiniz bir şehirde veya ücra bir ilçede evinizden çok uzakta yeni bir yaşama başlayacaksınız.
Korkmayın..!
 Çünkü buralardaki insanların çocuklarıda başka şehirlere belkide sizin yaşadığınız şehire sizin gibi hiç bilmediği bir şehirde okumanın korkusu ile gidiyor. Buradaki insanlarda sizlerin ana babalarınızın yaşadığı kaygıyı sizinle ailenizle aynı zamanda yaşıyor, bu yüzden veya öğrencilerin bölgelerindeki ekonomik hareketliliğe katkıda bulunduklarından dolayı sıcak davranıp sizlere yardımcı olacaklardır. Küçük şehir ve ilçelerde işiniz çok daha kolay  insanları genelde misafir perverdir. Güleryüzle bir selam vermenin iyigünler dilemenizin karşılığını fazlasıyla alırsınız. Sizden önce bazı öğrencilerin uygunsuz davranışlarından dolayı belki biraz önyargılı davranırlar ama hem kendinize hemde onlara biraz zaman verirseniz çok rahat bir üniversite yaşamı geçirmiş olursunuz. Hem fenamı sizde gittiğiniz bölgenin kültürünü, doğasını, yaşamlarını gözlemleyerek yaşayarak vizyon sahibi olacaksınız. Yaşamınıza tecrübe katacak. Birde sizden önce bu şehirde okumaya gelen ve eyvah! Ben burada naparım? nasıl hayat geçer? diyen ve okul bittikten sonra yaşamını burda sürdürmeye karar veren o kadar çok öğrenci varki sayılarını bilseniz şaşarsınız. Öğrencilere konaklama hizmeti veren işletmeleri seçtiğinizde, sizinle ilgilenmek zorunda olan yurt yetkilileri yaşamınızı kolaylaştıracak, yabancılık çekmemenize yardımcı olacaktır.

Batman'daki Özel Kız Erkek Öğrenci Yurtlarının pansiyonlarının apartlarının Bir eğitim dönemi Ortalama Ücretleri Fiyatları:

Özel Kız öğrenci yurtları kahvaltılı :                                            00.tl ile 00 tl arasıdır. Yemekli :00tl-00 tl
Özel Erkek Öğrenci Yurtları Yemekli:                                                                             00 ile 00 tl arasıdır
Öğrenci evlerinin Apartların Stüdyo dairelerin pansiyonların yemeksiz ücretleri: 00 ile 00 tl arasıdır


Neler Yapılır: Batıda bulunan herhangi bir şehirde yapılabilicek herşeyi burdada yapabilirsiniz ama başka hiç birşehirde yapamıyacağınız bir şey var burda oda Hasan keyf size 30 dakika uzaklıkta. Mardin 2.5 saat.

 Batman Beşiri :

 Batman Gercüş :

 Batman Hasankeyf :

 Kozluk Meslek Yüksekokulu: 2013- 2014 eğitim döneminde Batman Üniversitesi merkez kampüsünde eğitim veriyor.

 

 Sason Meslek Yüksekokulu :2013- 2014 eğitim döneminde Batman Üniversitesi merkez kampüsünde eğitim veriyordu.

 Batman Üniversitesi: Diyarbakır yönünden şehre girişte sağınızda şehirler  arası 
Batman Üniversitesi Fotoğrafıotobüs terminali devamında ilk ışıklarda sağ tarafınız modern ve bakımlı binalarıyla Batman üniversitesidir. Üniversitenin dış duvarı bitiminden sağa şehir merkezidir. 

Batman geniş bir alana yayılmış şehirleşmesiyle ve petrol kuyularının getirmiş olduğu ekonomik getirdiyle aldığı göçün karmaşasını yavaş yavaş düzenlemeye çalışan modern yaşam ve sosyal alanları ile hareketli ve tüm moda markaların bulunduğu bulvarları ile 3-4 tane büyük alışveriş merkezleri ile gerçektende büyük ve güzel bir şehir, Diğer şehirlerden üniversiteyi tercih ederken Batman Üniversitesini hiç düşünmeden tercih etmenizi öneririz.

 

Sosyal Medya

Bizi Facebook'tan takip edin Bizi Twitter'dan takip edin Bizi Google Plus'tan takip edin