Anasayfa

Bingöl Kız Erkek Öğrenci Yurtları

Bingöl Üniversitesi Öğrenci Rehberi!

Üniversiteyi kazandınız, hiç bilmediğiniz bir şehirde, belkide evinizden çok uzakta, artık yeni eviniz olacak Öğrenci Apartlarında veya Özel Yurtlarda konaklayarak, yeni bir yaşama başlayacağınız için korkmayın!

Bingöl Üniversitesi öğrencileri için Özel Yurtlar nasıl fiyatlandırılır? öğrenmek, Bingöl Yurtları hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak ve ozelyurtpansiyon.com'un hazırladığı tüm makaleleri okumak için tıklayın.

ozelyurtpansiyon.com sitesi olarak sizlere, Bingöl'de ki Kız Öğrenci Yurdu fiyatları, Selahaddin-i Eyyubi Mahallesi Üniversite Caddesi Merkez kampüsüne ve şehir merkezinde ki ulaşım vb. konularda, en azından bir ön bilgi vermeye çalışacağız. Bingöl'de ki ailelerin çocuklarıda başka şehirlere belkide sizin yaşadığınız şehire sizin gibi hiç bilmediği bir şehirde okumanın heyecanı ile gidiyor. Bingöl'de ki insanlarda sizlerin ana babalarınızın yaşadığı kaygıyı sizinle ailenizle aynı zamanda yaşıyor, Bingöl Üniversitesinde okuyup, Bingöl Özel Yurtlarında konaklayarak, yeni keşfedeceğiniz bir şehirde yaşamanın zorluğu ve Özgürlüğün tadı veya kültürel zenginliği, toplu yaşama merhaba dediğiniz, öğrenci yurtlarında edineceğiniz oda arkadaşlıkları, genç yaşınızda kuracağınız çok sağlam dostluklar, vizyonunuza ve yaşamınıza önemli katkılar sağlayabilir.

Bingöl Üniversitesine yakın Özel Yurt alternatifleri bir hayli fazladır, hele birde öğrenci apart fiyatları uygun olursa, çok rahat ve keyifli bir üniversite yaşamı geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Eğitim hayatınızda, başarının en önemli Kriterlerinden biride sağlıklı, sorunsuz ve huzurlu bir ortamda barınmanızdır, doğal ihtiyaçların problemsiz karşılanabildiği, Bingöl özel yurt fiyatları uygun, yurtlarda konaklayan öğrencilerin yiyebileceği akşam yemekleri ve kahvaltılar, odalarda 24 saat Kaloriferi, sıcak suyu sıkıntılı olmayan banyoları, sağlıklı interneti olan, huzurlu bir yaşam süreceginiz, hijyene ve can güvenliğine önem veren, GSB den ruhsatlandırılmış ve periyodik olarak Bingöl GSB İl Müdürlüğü Müfettişlerince denetlenen Özel kız ve erkek öğrenciler için uygun yurt fiyatları olan, Özel Yurtları Pansiyonları ve apartları tercih ettiğinizde, sizinle ilgilenmek zorunda olan özel yurt yetkilileri, Bingöl 'de ki Üniversite ve sosyal yaşamınızı kolaylaştıracak, şehirde yabancılık çekmemenize yardımcı olacaktır.


Bingöl Özel Yurtları, Öğrenci Apartları ile Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyon işletmecilerine yönelik, ozelyurtpansiyon.com'un hazırladığı Yurt Yöneticilerine Bina İzolasyon ve Isıtma sistemleri konusunda bilgiler vb. Makalelere buradan ulaşabilirsiniz.


Bingöl'deki Özel Kız Erkek Öğrenci Yurtlarının pansiyonlarının apartlarının 2023 - 2024 Bir eğitim dönemi Ortalama Ücretleri Fiyatları:

Bingöl Özel Kız öğrenci yurtları kahvaltılı Fiyatları : 00.tl ile 00 tl arasıdır. Yemekli :00tl-00 tl
Bingöl Özel Erkek Öğrenci Yurtları Yemekli fiyatları: 00tl ile 00 tl arasıdır.
Bingöl Öğrenci evlerinin Apartların Stüdyo dairelerin pansiyonların yemekli ücretleri: 4500 ile 6000 tl arasıdı

Bingöl'de Öğrenci olmak!
Muş Erzurum istikametine devam ettiğinizde solunuzda KYK Kredi Yurtlar Kurumunun kız öğrenci yurtları solunuzda yol üzerindedir. Çevre yolundan okula dönmeden devam ettiğinizde sağa dönerek şehir merkezine gidersiniz. Yaklaşık 3-4 km sonra merkezdesiniz merkez caddeleri tek yöndür yola düz devam ettiğinizde önünüzü kesen caddeden sola devam eder bankaların önünden geçtiğiniz cadde merkez caddesidir. Çarşı buradadır Bingölden meşhur balını almadan geçmemenizi öneririz. Yüzen ada merkeze dönmeden Muş yönüne devam ettiğinizde Solhan ilçesindedir.

Devamını Göster
 • İlke Kiralık 1+1-2+1 Eşyalı Kiralık Stüdyo Daireler Bingöl
  Bingöl / Merkez
  ( Toplam 15254 defa ziyaret edildi. )
  Radyel temel sistemi ile 2012 yılında Deprem yönetmeliğine uygun imarı yapılmış olan Bingölün ağır kış mevsimlerine önlem olarak mantolama izole sist...
  Eşyalı kiralık daireler
  Daha Fazla...

Diğer Bingöl Yurtları