Anasayfa

Bitlis Kız Erkek Öğrenci Yurtları

Eren Üniversitesi Öğrenci Rehberi!

Üniversiteyi kazandınız, hiç bilmediğiniz bir şehirde, belkide evinizden çok uzakta, artık yeni eviniz olacak Öğrenci Apartlarında veya Özel Yurtlarda konaklayarak, yeni bir yaşama başlayacağınız için korkmayın!

ozelyurtpansiyon.com sitesi olarak sizlere, Bitlis'te ki Kız Öğrenci Yurdu fiyatları, Beş Minare Mahallesi Ahmet Eren Caddesi Rahvan kampüsüne ve şehir merkezinde ki ulaşım vb. konularda, en azından bir ön bilgi vermeye çalışacağız. Bitlis'te ki ailelerin çocuklarıda başka şehirlere belkide sizin yaşadığınız şehire sizin gibi hiç bilmediği bir şehirde okumanın heyecanı ile gidiyor. Bitlis'te ki insanlarda sizlerin ana babalarınızın yaşadığı kaygıyı sizinle ailenizle aynı zamanda yaşıyor, Eren Üniversitesinde okuyup, Bitlis Özel Yurtlarında konaklayarak, yeni keşfedeceğiniz bir şehirde yaşamanın zorluğu ve Özgürlüğün tadı veya kültürel zenginliği, toplu yaşama merhaba dediğiniz, öğrenci yurtlarında edineceğiniz oda arkadaşlıkları, genç yaşınızda kuracağınız çok sağlam dostluklar, vizyonunuza ve yaşamınıza önemli katkılar sağlayabilir.


Eren Üniversitesinde eğitim gören kız ve erkek öğrencilere barınma hizmeti sağlayan Bitlis özel yurtlarını seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? öğrenmek, Bitlis Yurtları hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak için; ozelyurtpansiyon.com sitesinin Üniversite yaşamı ile ilgili hazırladığı tüm makalelere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eren Üniversitesine yakın Özel Yurt alternatifleri bir hayli fazladır, hele birde öğrenci apart fiyatları uygun olursa, çok rahat ve keyifli bir üniversite yaşamı geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Eğitim hayatınızda, başarının en önemli Kriterlerinden biride sağlıklı, sorunsuz ve huzurlu bir ortamda barınmanızdır, doğal ihtiyaçların problemsiz karşılanabildiği, Bitlis özel yurt fiyatları uygun, yurtlarda konaklayan öğrencilerin yiyebileceği akşam yemekleri ve kahvaltılar, odalarda 24 saat Kaloriferi, sıcak suyu sıkıntılı olmayan banyoları, sağlıklı interneti olan, huzurlu bir yaşam süreceginiz, hijyene ve can güvenliğine önem veren, GSB den ruhsatlandırılmış ve periyodik olarak Bitlis GSB İl Müdürlüğü Müfettişlerince denetlenen Özel kız ve erkek öğrenciler için uygun yurt fiyatları olan, Özel Yurtları Pansiyonları ve apartları tercih ettiğinizde, sizinle ilgilenmek zorunda olan özel yurt yetkilileri, Bitlis 'de ki Üniversite ve sosyal yaşamınızı kolaylaştıracak, şehirde yabancılık çekmemenize yardımcı olacaktır.

Bitlis'teki Özel Kız Erkek Öğrenci Yurtlarının pansiyonlarının apartlarının Bir eğitim dönemi 2023 - 2024 Ortalama Ücretleri:

Bitlis Özel Kız öğrenci yurtları kahvaltılı : 00.tl ile 00 tl arasıdır. Yemekli :00tl-00 tl
Bitlis Özel Erkek Öğrenci Yurtları Yemekli: 00tl ile 00 tl arasıdır.
Bitlis Öğrenci evlerinin Apartların Stüdyo dairelerin pansiyonların yemeksiz ücretleri: 00 ile 00 tl arasıdır


Bitlis'te Öğrenci Olmak!
Bitlis'e Siirt ve Batman üzerinden gelişde Baykan'dan sonra yol sonderece zorlu ama aynı zamandada hummalı bir şekilde duble yol yapım çalışmaları sürmekte, bitlis sınırlarına girdiğinizi yemyeşil ormanları gördüğünüzde anlayacaksınız. yol yapım çalışmalarının bitiminde süper geniş ve bakımlı Muş-Van yoluna girdiğinizde sağa şehir merkezi tabelasından girmeyin çünkü direk şehir merkezine girdiğinizden tüm çevre yerleşim birimlerinden gelenlerden dolayı çok kalabalık oluyor eğer şehir merkezine girerseniz caddeler kaldırım taşı ve çok içiçe girmiş yapılanma sizi şaşırtabilir ama bitlis bu merkezin dışında daha yukarılarda yeni ve geniş yollarıyla büyük apartmanlarıyla yeni bir şehir yapmış bu yolda sizi yine Muş-Van çevre yoluna çıkarır. Siz çevre yolundan devam ederek 2000 metrelik bir tünelden geçtikten sonra sola şehir merkezi yön tabelasından girebilirsiniz bu yol sizi Rektörlüğe ve KYK yurtlarının önüne çıkaracaktır. 2. şehirmerkezi yönüne dönmeden çevre yolunu takip ettiğinizde tüm okulların toplandığı ve çok geniş alan ayrılmış olan kampüse ulaşırsınız. Yeni yeni binaların inşaatı sürmekte giderek büyüyen bir üniversite yerleşimi var.


Bitlis'te Kaç Üniversite Var?
Bitlis Eren Üniversitesi
Bitlis'te 1 Devlet Üniversitesi Vardır.

Devamını Göster

Diğer Bitlis Yurtları