Anasayfa

Burdur Kız Erkek Öğrenci Yurtları

 • MEB Özel Yiva Kız Öğrenci Pansiyonu Burdur
  Burdur / Merkez
  ( Toplam 37880 defa ziyaret edildi. )
  Yaşam Alanlarına Uygun İmarı yapılarak Deprem Yönetmeliğine uygun İnşası Yapılmış Sigortalı kız pansiyonumuzda 1-2-3-4 Kişilik Alternatifli modern ...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Karlı Pansiyon Burdur
  Burdur / Merkez
  ( Toplam 19036 defa ziyaret edildi. )
  Burdur şehir merkezindeki pansiyonumuzda 2-3 Kişilik alternatifli bazalı otopedik yataklı odalar Tüm odalar güneş alan, geniş aydınlık ve ferah Oda...
  Erkek Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Çağdaş Pansiyon Burdur
  Burdur / Merkez
  ( Toplam 30629 defa ziyaret edildi. )
  güncelleniyor...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Apartella 1+1 Eşyalı Kiralık Daireler Burdur
  Burdur / Merkez
  ( Toplam 8161 defa ziyaret edildi. )
  ..
  Eşyalı kiralık daireler
  Daha Fazla...
 • Özer Pansiyon Gölhisar
  Burdur / Gölhisar
  ( Toplam 21132 defa ziyaret edildi. )
  Evinize Hoş Geldiniz Gölhisarımızın soğuk karasal iklimine önlem olarak ses ve ısı yalıtımı olan Son derece güvenli imarı yapılmış Sigortalı yeni bi...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Anıl Pansiyon Gölhisar
  Burdur / Gölhisar
  ( Toplam 18661 defa ziyaret edildi. )
  Isı ve ses yalıtımlı yeni binamızda. 2 ve 4 kişilik alternatifli, Aydınlık, havadar ve kullanışlı odalarımızda 24 saat kalorifer 24 saat s...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Eda Güven Can Pansiyonları Gölhisar
  Burdur / Gölhisar
  ( Toplam 18957 defa ziyaret edildi. )
  Gölhisarımızın soğuk karasal ikliminde sıcacık aile ortamı. Pansiyonumuz aile işletmesidir Ortopedik yataklı bazalı ahşap mobilyalı 1-2-4 kişilik al...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Sefam Apartları Ağlasun
  Burdur / Ağlasun
  ( Toplam 36284 defa ziyaret edildi. )
  güncelleniyor...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...

Diğer Burdur Yurtları

Burdur'da Nasıl Yaşanır ?

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesini kazandınız artık hiç bilmediğiniz bir şehirde veya ücra bir ilçede evinizden çok uzakta yeni bir yaşama başlayacağınız için sakın korkmayın..!
Çünkü Burdur'daki insanların çocuklarıda başka şehirlere belkide sizin yaşadığınız şehire sizin gibi hiç bilmediği bir şehirde okumanın heyecanı ve tedirginliği ile gidiyor. Burdur'daki insanlarda sizlerin ana babalarınızın yaşadığı kaygıyı sizinle ailenizle aynı zamanda yaşıyor, bu yüzden veya öğrencilerin bölgelerindeki ekonomik hareketliliğe katkıda bulunmalarından dolayı sıcak davranarak sizlere yardımcı olacaklardır. Burdur küçük ve güzel sıcak uygar bir şehir, ilçelerinde işiniz çok daha kolay insanları genelde misafirperverdir. Güleryüzle bir selam vermenizin iyi günler dilemenizin karşılığını fazlasıyla alırsınız. Sizden önce bazı öğrencilerin uygunsuz davranışlarından dolayı belki biraz önyargılı davranabilirler ama hem kendinize hemde Burdur insanına biraz zaman verdiğinizde çok rahat bir üniversite yaşamı geçirmiş olursunuz. Hem fenamı sizde bölgenin kültürünü, doğasını, yaşamlarını gözlemleyerek yaşayarak vizyon sahibi olabilirsiniz. Yaşamınıza tecrübe katılacak. Bir de sizden önce Burdur'a Üniversite okumaya gelen ve eyvah! Ben burada ne yaparım..? nasıl hayat geçer..? diyebilir ve mezuniyetinizin ardından hayata atıldığınızda yıllarca Burdur'daki öğrencilik hayatınızın anılarının hafızalarınızda canlı kalacağına eminiz.Konaklama hizmeti veren işletme seçiminde, çok dikkatli olarak kurumsal hizmet veren özel yurtları ve apartları tercih etmenizi öneririz, Kurumsal öğrenci yurtlarını tercih ettiğinizde sizinle ilgilenmek zorunda olan özel yurt yetkilileri, öğrencilik yaşamınızı kolaylaştıracak, Burdur şehrinde yabancılık çekmemenize yardımcı olacaktır.

Burdur'daki Özel Kız Erkek Öğrenci Yurtlarının pansiyonlarının apartlarının 2021 - 2022 Bir eğitim dönemi ortalama Ücretleri Fiyatları:

Özel Kız öğrenci yurtları fiyatı yemekli : 7500.tl ile 13000 tl arasıdır.
Özel Erkek Öğrenci Yurtları fiyatı yemekli : 00tl ile 00 tl arasıdır.
Öğrenci evlerinin Apartların Stüdyo dairelerin pansiyonların yemeksiz ücretleri : 6500 ile 14000 tl arasıdır


Ulaşım : Isparta havaalanı çok yakın, olmadı Antalya havalimanından Uçakla, Trenle ve Otobüs ile çok rahat ve konforlu ulaşım vardır.

Burdur Şehirlerarası Otobüs Terminali : Afyonkarahisar yönünden Burdur'a ilk girişten girdiğinizde solunuzda 2013 yılında hizmete açılan modern yeni terminal binasına ulaşabilirsiniz.

Neler yapılır : Antalya yakın, Burdur gölü sahili yüzülebilir, plajları var şehiriçi minibüsler gider. Burdur'un hemen üstünde Afyon yolunda Burdur'a hakim olan tepede piknik alanları ve tesisler var.

Burdur M.A.K.Ü. Ağlasun Meslek Yüksek Okulu : Isparta'dan, Antalya yönüne gidişte yaklaşık 20 km sonra sağa Ağlasun tabelasından girdiğinizde 21 kilometre sonra ilçe girişine gelirsiniz, tarihi kemerli girişinden ilçe merkezine girersiniz bu caddeyi devam ederek 200 metre sonra MYO solunuzdadır. Ağlasun myo Ağlasun ilçe merkezinde olduğundan gidiş gelişlerde araç kullanmaya gerek yoktur. Ağlasun'a ilk girişte Ağlasun'a girmeden devam ettiğinizde 20 m ileriden sağa Burdur'a gider, sağa girmeden devamında Antalya yoludur 28 km sonra Antalya - Afyon yoluna çıkarak Bucak'a ulaşırsınız.

Burdur Altınyayla Mehmet Tuğrul Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu : 2008 yılında temeli atılan okul binası 2013- 2014 eğitim döneminde henüz öğretime açılmamıştı.

Burdur M.A.K.Ü.Zeliha Tolunay MYO - Hikmet Tolunay Meslek Yüksek Okulu - Emin Gülmez Meslek Yüksek Okulu : Bucak Burdurun en büyük ilçesi Antalya Burdur yolu üzerinde yer alır. Burdur tarafından gelişte Bucağa girerken sağınızda Zeliha Tolunay myo yol üzerindedir. Solunuzda sanayiden sonra Bucak oto garı sonrasında ki kavşaktan sola Bucak ilçe merkezine girişten girerek 300 metre sonra yine sola dönerek düz devam ettiğinizde yaklaşık 1 km sonra Bucak Emin Gülmez myo sağınızda yer alır. Emin Gülmez Meslek Yüksek Okuluna gitmek için sola dönmeden ilçe merkezine devam eden ana yoldan devam ettiğiniz de yaklaşık 3 km sonra bir heykelin olduğu meydana çıkacaksınız burda yol 2 ye ayrılır heykelin sağından giderseniz Bucak çarşısına solundan giderseniz yaklaşık 3km sonra ilçenin biraz dışında sağınızda Oğuzhan Kampüsü içerisinde Bucak Hikmet Tolunay MYO ulaşırsınız. Bucak Hikmet Tolunay MYO 3 büyük binası var. Büyük bir myo öğrenciler minibüslerle gidip gelebiliyor.

Çavdır Meslek Yüksek Okulu : Denizli - Antalya yolu üzerindedir. Denizli yönünden gelişte Acıpayam'dan sonra Burdur, Tefenni ve Gölhisar kavşağına geldiğinizde yaklaşık 150 metre sonra şehir merkezi yön tabelasını geçer geçmez solunuzda yeni binasıyla okul görünür. Çavdır'da okula gidiş gelişte araç kullanmanıza gerek yoktur.Çeltikçi : Burdur Antalya yolu Bucak'a gelmeden Çeltikçi'den geçer.

Burdur M.A.K.Ü. Gölhisar Meslek Yüksek Okulu : Isparta, Afyon tarafında gelenler Burdur'un ilk girişinden değilde Antalya tarafından Burdur'a girerek ilk kavşaktan sola gölün kenarından devam ederek Yeşilova'ya dönmeden Karaman'a çıkacak Tefenni üzerinden Çavdıra geldiğinizde ilçeden çıkışta sağa Acıpayam, Denizli sola Korkuteli, Antalya yoludur siz karşıya geçeceksiniz burdan 15 km dir girişte sizi Gölhisara hoşgeldiniz tabelası karşılar bu tabeladan yaklaşık 1-2 km sonra solda Gölhisar M.Y.O. bulunur. Okul ilçe merkezine 1500 m öğrenciler kestirme yollardan yürüyerek gidiyorlar. Okulu geçtikten sonra önünüze küçük bir dönel kavşak gelir ve geniş bir cadde bu yol Denizli, Fethiye yoludur siz kavşaktan direk karşıya geçeceksiniz bu yol sizi merkez caddesine çıkarır karşınıza ziraat bankası çıkar sola yol Fethiye'ye gider sağa dönerseniz ilçe merkezine çıkarsınız. Bu yol üzerinde çeşitli işyerleri ve PTT var, devamında Gölhisar'ın ilçe meydanına ulaşırsınız bu meydanda güzel, çay bahçeleri ve yeşil alan var bankalar ve fazlasıyla tabldot tarzı yemek veren lokantaları bulabilirsiniz. Sanki bir öğrenci ilçesi gibi hemen herşey öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılıyacak şekilde düzenlenmiş, öğrencinin rahat edebileceği bi ilçe. Antalya tarafından Korkuteli kenarından geçerek Çavdır ordan sola Gölhisar. Denizli'den Acıpayam üzerinden Kavunca beldesine ve Çavdır'a gelmeden kestirme yol vardır.

Burdur Karamanlı :

Burdur Kemer :


Burdur Tefenni Meslek Yüksek Okulu : Tefenni küçük bir ilçe Antalya Denizli yolu üzerinde Çavdır'a geldiğinizde Tefenni Burdur istikametine dönerek yaklaşık 20 km sonra ilçeye ulaşırsınız, çevre yolundan devam ederek(ilçeye parelel gider) ilçenin Burdur yönündeki girişinden sağa girip yaklaşık 100 metre sonra solunuzda meslek yüksek okulunun önüne gelirsiniz, bu yolu devam ettiğinizde yol ikiye ayrılır, sağdaki yolu takip ederek ptt devamında belediye meydanına sonrada çevre yoluna çıkabilirsiniz. okula gidiş gelişlerde taşıt kullanmanıza gerek yok okul ilçe merkezindedir. İlçe merkezinde kız ve erkek öğrenci yurtları bulunmakadır.

Burdur Yeşilova :

Burdur (M.A.K.Ü.) Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İstiklal Yerleşkesi : http://www.mehmetakif.edu.tr/ Bu yıl 2010 yılı sonlarında hızlanan yapılaşmasıyla gerçekten göz dolduruyor, Burdur'un 6 - 7 km uzağında Bucak Antalya yoluna devam ederek solunuzda yer alır, çok geniş bir alana kurulan yerleşke modern binaları ve ferah yaşam alanları ile hakkettiği gerçekten çok modern bir üniversite görünümüne kavuştu bazı fakülteler Veterinerlik fak. gibi eğitime yeni binalarında başladı bile ulaşım sorunu yok. Burdur belediyesinin halk otobüsleri ulaşımı sağlamakta.

Burdur ( M.A.K.Ü. ) Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu: Antalya çıkışında Bahçelievler Mahallesindedir,. Burdur küçük bir il olduğu için aslında şehir içinde sayılır.