Türkiye Yurtları

Çankırı Özel Yurtlar
Adres:
Öğrenci yurtları
8 Yorum yapıldı.  |   5467 Gösterim
Tip:
Kız erkek Öğrenci
İl:
Çankırı
İlçe:
Merkez

Çankırı'da Nasıl Yaşanır ?

Çankırı Karatekin Üniversitesini kazandınız artık hiç bilmediğiniz bir şehirde veya ücra bir ilçede evinizden çok uzakta yeni bir yaşama başlayacaksınız.
Korkmayın..!

Çünkü buralardaki insanların çocuklarıda başka şehirlere belkide sizin yaşadığınız şehire sizin gibi hiç bilmediği bir şehirde okumanın korkusu ile gidiyor. Buradaki insanlarda sizlerin ana babalarınızın yaşadığı kaygıyı sizinle ailenizle aynı zamanda yaşıyor, bu yüzden veya öğrencilerin bölgelerindeki ekonomik hareketliliğe katkıda bulunduklarından dolayı sıcak davranıp sizlere yardımcı olacaklardır. Küçük şehir ve ilçelerde işiniz çok daha kolay  insanları genelde misafir perverdir. Güleryüzle bir selam vermenin iyigünler dilemenizin karşılığını fazlasıyla alırsınız. Sizden önce bazı öğrencilerin uygunsuz davranışlarından dolayı belki biraz önyargılı davranırlar ama hem kendinize hemde onlara biraz zaman verirseniz çok rahat bir üniversite yaşamı geçirmiş olursunuz. Hem fenamı sizde gittiğiniz bölgenin kültürünü, doğasını, yaşamlarını gözlemleyerek yaşayarak vizyon sahibi olacaksınız. Yaşamınıza tecrübe katacak. Birde sizden önce bu şehirde okumaya gelen ve eyvah! Ben burada naparım? nasıl hayat geçer? diyen ve okul bittikten sonra yaşamını burda sürdürmeye karar veren okadar çok öğrenci varki sayılarını bilseniz şaşarsınız. Öğrenci konaklama hizmeti veren işletmeleri seçtiğinizde, sizinle ilgilenmek zorunda olan özel yurt yetkilileri, yaşamınızı kolaylaştıracak, yabancılık çekmemenize yardımcı olacaktır.

Çankırı'daki Özel Kız Erkek Öğrenci Yurtlarının pansiyonlarının apartlarının Bir eğitim dönemi Ortalama Ücretleri Fiyatları:

Özel Kız öğrenci yurtları kahvaltılı :                                          00.tl ile 000 tl arasıdır. Yemekli :00tl-00 tl
Özel Erkek Öğrenci Yurtları Yemekli:                                                                            00tl ile 00 tl arasıdır
Öğrenci evlerinin Apartların Stüdyo dairelerin pansiyonların yemeksiz ücretleri: 00 ile 00 tl arasıdır

 

 Çankırı Atkaracalar :

 Çankırı Bayramören :

 Çankırı Çerkeş :

 Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu : Bina onarımı yetişirse 2013 - 2014 öğretim yılında Eldivan'da faaliyete girecek. İlçenin Çankırı şehir merkezine yaklaşık uzaklığı İlçe gibi görünmesine rağmen Eldivan Şehir merkezinde sayılır.

 Ilgaz : Çankırı Kastamonu yolu üzerindedir. 

 Kızılırmak Meslek Yüksek Okulu : Çankırı Şehir merkezine 53 kilometredir. Ankara yönünden gelişte Konak'tan sonra sağa Kızılırmak ilçesine gider.

 Çankırı Korgun :

 Çankırı Kurşunlu :

 Çankırı Orta :

 Çankırı Ovacık İlçesi :

 Çankırı İli Şabanözü İlçesi :

 Yapraklı Meslek Yüksek Okulu : İlçenin Çankırı il merkezine mesafesi 36 km dir.

Ankaradan Çankırı'ya girişte şehre 10 kilometre kala solunuzda Fen Edebiyat Fakültesi yaklaşık 1km sonrada yine solunuzda KYK Kredi yurtlar Kurumunun öğrenci yurtları binası gelir.

Çankırı Karatekin Üniversitesi 
www.karatekin.edu.tr

Sosyal Medya

Bizi Facebook'tan takip edin Bizi Twitter'dan takip edin Bizi Google Plus'tan takip edin