Anasayfa

Çorum Kız Erkek Öğrenci Yurtları

Hitit Üniversitesi Öğrenci Rehberi!

Üniversiteyi kazandınız, hiç bilmediğiniz bir şehirde, belkide evinizden çok uzakta, artık yeni eviniz olacak Öğrenci Apartlarında veya Özel Yurtlarda konaklayarak, yeni bir yaşama başlayacağınız için korkmayın!

Hitit Üniversitesi öğrencileri için Özel Yurt fiyatlandırması hakkında genel bilgiler nelerdir? öğrenmek, Çorum Yurtları hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak ve ozelyurtpansiyon.com'un hazırladığı tüm makaleleri okumak için tıklayın.

ozelyurtpansiyon.com sitesi olarak sizlere, Çorum'da ki Kız Öğrenci Yurdu fiyatları, Üçtutlar Kuzey Kampüsü, Sağlık bilimleri fakültesi, Fen edebiyet Fakültesi Ulukavak Çiftlik Çayırı ve şehir merkezindeki ulaşım vb. konularda, en azından bir ön bilgi vermeye çalışacağız. Çorum'da ki ailelerin çocuklarıda başka şehirlere belkide sizin yaşadığınız şehire sizin gibi hiç bilmediği bir şehirde okumanın heyecanı ile gidiyor. Çorum'da ki insanlarda sizlerin ana babalarınızın yaşadığı kaygıyı sizinle ailenizle aynı zamanda yaşıyor, Hitit Üniversitesinde okuyup, Çorum Özel Yurtlarında konaklayarak, yeni keşfedeceğiniz bir şehirde yaşamanın zorluğu ve Özgürlüğün tadı veya kültürel zenginliği, toplu yaşama merhaba dediğiniz, öğrenci yurtlarında edineceğiniz oda arkadaşlıkları, genç yaşınızda kuracağınız çok sağlam dostluklar, vizyonunuza ve yaşamınıza önemli katkılar sağlayabilir.

Çorum Özel Yurtları, Öğrenci Apartları ile Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyon işletmecilerine yönelik, ozelyurtpansiyon.com'un yayınladığı, 2020 GSB Üniversite öğrencileri Barınma Hizmetleri Yönetmeliği vb. Makalelere buradan ulaşabilirsiniz.

Hitit Üniversitesine yakın Özel Yurt alternatifleri bir hayli fazladır, hele birde öğrenci apart fiyatları uygun olursa, çok rahat ve keyifli bir üniversite yaşamı geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Eğitim hayatınızda, başarının en önemli Kriterlerinden biride sağlıklı, sorunsuz ve huzurlu bir ortamda barınmanızdır, doğal ihtiyaçların problemsiz karşılanabildiği, Çorum özel yurt fiyatları uygun, yurtlarda konaklayan öğrencilerin yiyebileceği akşam yemekleri ve kahvaltılar, odalarda 24 saat Kaloriferi, sıcak suyu sıkıntılı olmayan banyoları, sağlıklı interneti olan, huzurlu bir yaşam süreceginiz, hijyene ve can güvenliğine önem veren, GSB den ruhsatlandırılmış ve periyodik olarak Çorum GSB İl Müdürlüğü Müfettişlerince denetlenen Özel kız ve erkek öğrenciler için uygun yurt fiyatları olan, Özel Yurtları Pansiyonları ve apartları tercih ettiğinizde, sizinle ilgilenmek zorunda olan özel yurt yetkilileri, Çorum'da ki Üniversite ve sosyal yaşamınızı kolaylaştıracak, şehirde yabancılık çekmemenize yardımcı olacaktır.

Çorum'daki Özel Kız Erkek Öğrenci Yurtlarının pansiyonlarının apartlarının 2023 - 2024 Bir eğitim dönemi Ortalama Ücretleri Fiyatları:

Çorum Özel Kız öğrenci yurtları Yemeksiz fiyaları: 00.tl ile 000 tl arasıdır. Yemekli :000-000
Çorum Özel Erkek Öğrenci Yurtları Yemeksiz fiyatları: 00.tl ile 000 tl arasıdır. Yemekli :000-000
Çorum Öğrenci evlerinin Apartların Stüdyo dairelerin pansiyonların yemeksiz ücretleri: 18.000 ile 25.000 tl arasıdır, yemekli oda fiyatları : 00 tl ile 00 tl arasıdır

Çorum'da Öğrenci Olmak!
Yozgat ve Alaca üzerinden gelecekler Kırıkkale, Ankara-Samsun yoluna çıkarak ulaştıkları yol şehir çevresinden geçerek, Amasya ve Samsun’a kadar gider. Bu yolu takip ettiğinizde çevre yolundan ayrılarak İlk şehir merkezi girişinden girerseniz yaklaşık 2 km sonra ilk kavşaktan sola girdiğinizde 100 metre sonra sağınızda Otobüs Terminali bulunur kavşaktan devam ettiğinizde, yolun devamı Çorum’un saat kulesinin bulunduğu merkez cadesidir. Çorum’un meşhur Saat Kulesine geldiğinizde, sağa döneceksiniz çok kalabalık bir şehir olan Çorum’un yolun sağ ve sol tarafı ve içlere doğru işyerleri ile dolu devamında solunuzda Şehir Stadı ve Halka açık ücretsiz tenis kortları sağınızda geniş ve yemyeşil bir parktan sonra, Sağlık Meslek Yüksek Okulunuda geçtikten sonra Samsun’a doğru çevre yoluna çıkarsınız.

Ankara yönünden gelerek çevre yolundan devam ettiğinizde şehir merkezine girilen ilk kavşaktan sonraki kavşaktan sağa girdiğinizde İktisat Fakültesine gelirsiniz çevre yolundan devam ettiğinizde sonraki kavşak sağa Saat Kulesi arkasına ve oto gara gider sola Bayat, Çankırı, İskilip, Uğurludağ'a gider, devamında Köprülü kavşaktan sonra ki dönel kavşaktan sağa Hitit Üniversitesi Rektörlüğüne ve şehir merkezine gider sola İstanbul’a çevreyolunu devamı diğer çıkışa ve Amasya, Samsun'a devam eder.

Hitit uygarlığından kalma tarihi yerlere sahip Çorum ve ilçelerinin, özellikle görülmeye değer çok yerleri var. Fazlasıyla yabancı turist ağırlayan bir şehir ve Anita otelin önünden aşşağıya çevre yoluna çıktığınızda kavşaktan karşıya toki konutlarına doğru geçtiğinizde Olimpik Havuzlar var. Samsun girişindede kapalı havuzu olan bir tesis var.

Çorum’da Havalimanı Varmı?
Çorum’da havaalanı yok fakat, Amasya’nın Merzifon ilçesinde bulunan Havaalanı Çorum şehir merkezine 30 dakika mesafededir.

Çorum Şehirlerarası Otobüs Terminali Nerede?
Çorum Otogarı Çorum Şehirmerkezindedir.

Devamını Göster
 • Anadolu Bayanlara Full Eşyalı Kiralık Daireler Çorum
  Çorum / Merkez
  ( Toplam 58885 defa ziyaret edildi. )
  Bayanlara Özel ..! Ful + Full dayalı döşeli kiralık eşyalı 1+1 - 2+1 daireler. Binamızda Günlük ve kısa süreli daire kiralama yapılmamaktadır. Aydı...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...

Diğer Çorum Yurtları