Anasayfa

Denizli Kız Erkek Öğrenci Yurtları

 • MEB Özel Şirin Yük Öğr Kız Öğrenci Yurdu Denizli
  Denizli / Merkez
  ( Toplam 30667 defa ziyaret edildi. )
  Öğrenci Yaşam alanlarına Uygun Yurt olarak projelendirilip Deprem yönetmeliğine uygun imarı yapılmış ısı ve ses yalıtımlı binamızda 2 kişilik ayd...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • MEB Özel Pamukkale Kız Öğrenci Yurdu Denizli
  Denizli / Merkez
  ( Toplam 69158 defa ziyaret edildi. )
  Kınıklı Çamlık' ta Öğrenci Yaşam alanlarına Uygun olarak projelendirilerek imarı yapılmış olan yepyeni binamızda 1-2-3-4 kişilik alternatifli Tüm...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Pamukkale MEB Özel Safir Denizli Kız Öğrenci Yurdu
  Denizli / Merkez
  ( Toplam 1347 defa ziyaret edildi. )
  Denizli ve Pamukkale Manzaralı Teras Keyfi Ferah ve Geniş Ortak Kullanım Etüd Salonu Misafir Kabul Gece Ve Gündüz Özel Güvenlik Personeli (Bayan) ...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • MEB Özel Ata Erkek Öğrenci Yurtları Denizli
  Denizli / Merkez
  ( Toplam 36413 defa ziyaret edildi. )
  Deprem yönetmeliğine uygun ısı ve ses yalıtımlı 1-2-3-4 kişilik alternatifli Balkonlu Aydınlık, Havadar ve kullanışlı Odaları olan binamızda Orta...
  Erkek Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...

Denizli'de Nasıl Yaşanır ?

(PAÜ) Pamukkale Üniversitesini kazandınız artık hiç bilmediğiniz bir şehirde veya ücra bir ilçede evinizden çok uzakta yeni bir yaşama başlayacaksınız. Korkmayın..!
Çünkü Denizli'deki insanların çocuklarıda başka şehirlere belkide sizin yaşadığınız şehire sizin gibi hiç bilmediği bir şehirde okumanın korkusu ile gidiyor. Buradaki insanlarda sizlerin anne babalarınızın yaşadığı kaygıyı sizinle ailenizle aynı zamanda yaşıyor, bu yüzden veya öğrencilerin bölgelerindeki ekonomik hareketliliğe katkıda bulunmalarından dolayı sizlere sıcak davranarak yardımcı olacaklardır. Denizli'de işiniz çok daha kolay insanları genelde misafir perverdir. Güleryüzle bir selam vermenin iyi günler dilemenizin karşılığını fazlasıyla alırsınız.Üniversitenin bulunduğu Kınıklı'da Çamlık ve civarında çok geniş bir bölge adeta öğrenci şehrine dönüşmüş durumda.Denizli adeta üniversitelileri en iyi şekilde ağırlamak için hazır.Sizden önce bu şehirde okumaya gelen ve eyvah! Ben burada naparım? nasıl hayat geçer? diyen ve okul bittikten sonra yaşamını Denizli'de sürdürmeye karar veren o kadar çok öğrenci varki sayılarını bilseniz şaşarsınız. Üniversite yaşamında başarının ve huzurun en önemli etkeni şüphesizki barınmadır dolayısıyla mağdur olmamak için Bakanlık ruhsatlı Özel yurtları ve Apartları tercih etmenizi öneririz.ayrıca tercihinizden dolayı sizler ile ilgilenmek zorunda olan yurt yetkilileri,üniversite yaşamınızı kolaylaştırarak, Denizli'de yabancılık çekmemenize yardımcı olacaktır.

Denizli'deki Özel Kız Erkek Öğrenci Yurtlarının 2020 - 2021 Bir eğitim dönemi Ortalama Konaklama Ücretleri Fiyatları:

Özel Kız öğrenci yurtları : 5500.tl ile 16500 tl arasıdır.
Özel Erkek Öğrenci Yurtları Yemekli:9000tl ile17000 tl arasıdır.
Öğrenci evlerinin Apartların Stüdyodairelerin pansiyonların yemeksiz ücretleri:


Ulaşım: Havayolu, Karayolu ve trenle ulaşım var.

Terminali: Aydın yolu üzerinde şehir girişindedir.

Çardak Havaalanı: Denizliye yaklaşık 65 km uzaklıkta Denizli - Afyon yolu üzerinde Denizli'nin Afyon sınırında son ilçe Çardak'ta.


İzmir'den otobana girerek Aydın'da otoban bitiminden çıkıp rahat ve geniş bir yoldan gelir Sarayköy'ün içinden geçerek Denizli'ye ulaştığınızda 2. batçık köprülü kavşağa geldiğinizde kavşağın üstünden devam eder solunuzda Denizli tren garı hemen devamında Ankara-Afyon ve Burdur yönünden gelenlerinde çıktığı kavşağa gelirsiniz. Burdan sağa Antalya yönüne devam ederek Denizli çıkışında sağınızda Pamukkale Üniversitesi Kınıklı Kampüsüne gelirsiniz. Kampüsün yanından kampüse paralel giden caddeden yukarıya devam ettiğinizde solunuzda duvarın bittiği yerde trafikl ambalarından sola devam ettiğinizde kredi yurtlar kurumunun binasına ulaşırsınız. Ayrıca bu bölge şehrin akciğeri sayılan Çamlık parka bitişiktir şehrin en nezih semtlerinden biridir.Çamlık park sonderece bakımlı temiz ve Çam ağaçları ile kaplı güvenli bir orman içidir. Düzenli olarak aktiviteler düzenlenir.Kınıklı ve Çamlaraltı her şehirde olduğu gibi üniversite yaşamının olduğu bölgeler gibi Pamukkale Üniversitesinin öğrenci bölgesidir. 2006 yılında kampüsün civarında pek fazla bina yoktu binayı bırakın oturup çay içebileceğiniz bir kafe dahi bulamazdınız, kısa bir sürede hızla çoğalan gerçekten çok kaliteli kafeler ve Lokantalarla bölge artık 24 saat yaşam dolu hal aldı. Aynı zaman da çok fazla sayıda binalar yapıldı veya mevcut binaların geneli öğrenci konaklamasına yönelik apart veya stüdyo daire tarzına dönüştürüldü. Dolayısıyla Üniversite civarında çok fazla sayıda öğrenci apartı var, Tabiki bu aşırı öğrenci yoğunluğu beraberinde öğrenci barındırma sektöründe hizmet veren firmaların kalitesindede düşüşü de getirmiş, normalde sade bir apartman görünümünde olan adı şu apart veya bu apart olan binalarda öğrenci barındırma kritelerine sahip olmadığı halde, hem öğrenci apartı hem günlük kiralık apart olarakta hizmet vermekte, Parasını ödeyen herkese ve Kız veya Erkek Öğrenci ayrımı yapmadan aynı ortamda hizmet veren kaliteli veya çok kalitesiz Apartlarda var, Öğrenci Apartı seçiminde bu olasılıkları göz önünde bulundurarak tercihinizi Bakanlıktan Onaylı Ruhsatlı Özel Kız Erkek Öğrenci yurtları ve apartlarından yana yapmanızı tavsiye ederiz.


Pamukkale Üniversitesi Acıpayam Meslek Yüksek Okulu : Denizli Antalya yolu Acıpayam'dan geçer. Acıpayamın Denizli şehir merkeziine yaklaşık 70 km bir saat uzaklıktadır. Denizli'nin Burdur sınırındaki son ilçedir. Denizliden gelişte çevre yolundan ilk ilçe merkezi giriş yön tabelasından devam ederek bu yol ilçe merkezinin içerisinden antalya yönüne devam eder. İlçeye Antalya yönünden girerek yaklaşık 500 metre sonra solunuzda okulun önüne gelirsiniz. Acıpayam büyük bir ilçedir okula gidiş gelişte taşıt kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

Denizli Akköy İlçesi :

Denizli İli Babadağ İlçesi :

Denizli Baklan :

Pamukkale Üniversitesi Bekilli Meslek Yüksek Okulu:
Bekillinin Denizli şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 85 km Birbuçuk saat civarıdır.

Denizli Beyağaç :

Denizli Bozkurt :

Buldan Meslek Yüksek Okulu:
Aydın yönünden Denizliye gelişte Buldan ilk ilçedir Buharkent'ten sonra sola Buldan, Sarıgöl, Alaşehir, Manisa ileri Denizli kavşağı gelir bu kavşaktan sola girdiğinizde 19 km sonra Buldan kavşağına ulaşırsınız sola Buldan'a girerek binaların başladığı andan yaklaşık 400 metre sonra ilk trafik ikaz lambasının olduğu kavşaktan sağa girerek ileride caminin sağından caddeye girip yolun sonunda myo ya ulaşırsınız 2 binadan oluşan buldan myo ilçe içinde olduğu için ulaşım yaya olarak sağlanıyor. Kavşaktan myo ya dönmeden ilçeye doğru devam ettiğinizde solunuzda garaj az ilerde sağda PTT ve belediye binasının olduğu meydana çıkarsınız.

Denizli Pamukkale Üniversitesi Çal Meslek Yüksek Okulu : Çal ilçesinin Denizli şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 65 km ve 1 saattir.

Denizli Çameli :

Denizli Çardak :

Denizli Pamukkale Üniversitesi Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksek Okulu:
Çivrilin Denizli şehir merkesine yaklaşık uzaklığı 95 km yaklaşık 1 saat 20 dakika civarıdır.

Denizli Güney İlçesi :

Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksek Okulu:
Denizli'den Afyon yönüne giderken yaklaşık 12 km sonra sağa girerek yaklaşık 9 km sonra Honaza ulaşırsınız. Honaz bir ilçe gibi görünsede Denizliye ve Organize sanayilerine yakın olmasından dolayı siteler halinde yerleşim alanları ve hareketli trafiği olan bir ilçe Honaza Denizli içindende olmak üzere çok farklı yol alternatifleri var bu hareketlilik Honaz Meslek Yüksek Okulunun eski binasının yerine çok modern yeni bir binaya sahip olmasınada sebep olmuş Honaz myo ilçenin az dışında kalıyor ama yinede çevresi fazlasıyla apartmanlarla dolu ulaşım minibüslerle sağlanıyor.

Denizli Pamukkale Üniversitesi Kale Meslek Yüksek Okulu : Kale ilçesi Denizli şehir merkezine yaklaşık 69 km uzaklıktadır.

Denizli Sarayköy : Sarayköy Aydından Denizliye gidişte Buharkentten sonra Denizlinin ilk ilçesidir.

Denizli Pamukkale Üniversitesi Serinhisar Sosyal Güvenlik Meslek Yüksek Okulu : 2013 - 2014 Eğtim döneminde henüz okul faaliyette değil.

Denizli Pamukkale Üniversitesi Tavas Meslek Yüksek Okulu : Tavasın Şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 43 km dir.

Denizli Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Kınıklı Kampüsü: http://pau.edu.tr/pau/ Rektörlüğünde bulunduğu kampüs Antalya yolu üzerinde çok geniş bir alana sahip ve onlarca görkemli binası ile adeta bir şehir havasında, Çamlaraltı ve kınıklı mahallelerinin bulunduğu bölge öğrencilere yönelik hizmet veren kaliteli işletmelerin yoğunlaşmasıyla tamamıyla öğrenci bölgesi oldu. Anayolun alt kısmı olan yunusemre ve Asmalıevler mahallelerinde Kınıklı çamlaraltı gibi özel yurtlar ve öğrenci pansiyonları apartları anlamında en yoğun olan bölgedir.