Anasayfa

Denizli Kız Erkek Öğrenci Yurtları

 • MEB ÖZEL ŞİRİN YÜK ÖĞR KIZ ÖĞRENCİ YURDU Denizli
  Denizli / Merkez
  ( Toplam 27066 defa ziyaret edildi. )
  Öğrenci Yaşam alanlarına Uygun Yurt olarak projelendirilip Deprem yönetmeliğine uygun imarı yapılmış ısı ve ses yalıtımlı binamızda 2 kişilik ayd...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • ÖZEL PRENSES KIZ ÖĞRENCİ SARAYI DENİZLİ
  Denizli / Merkez
  ( Toplam 67252 defa ziyaret edildi. )
  İşletmemiz MEB na bağlanarak ismi MEB ÖZEL PAMUKKALE YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU olarak değişmiştir. Öğrenci Yaşam alanlarına Uygun olarak p...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • MEB ÖZEL ATA ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI Denizli
  Denizli / Merkez
  ( Toplam 34243 defa ziyaret edildi. )
  Deprem yönetmeliğine uygun ısı ve ses yalıtımlı 1-2-3-4 kişilik alternatifli Balkonlu Aydınlık, Havadar ve kullanışlı Odaları olan binamızda Orta...
  Erkek Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...

Denizli'de Nasıl Yaşanır ?

Denizli (PAÜ) Pamukkale Üniversitesini kazandınız artık hiç bilmediğiniz bir şehirde veya ücra bir ilçede evinizden çok uzakta yeni bir yaşama başlayacaksınız.
Korkmayın..!

Çünkü buralardaki insanların çocuklarıda başka şehirlere belkide sizin yaşadığınız şehire sizin gibi hiç bilmediği bir şehirde okumanın korkusu ile gidiyor. Buradaki insanlarda sizlerin ana babalarınızın yaşadığı kaygıyı sizinle ailenizle aynı zamanda yaşıyor, bu yüzden veya öğrencilerin bölgelerindeki ekonomik hareketliliğe katkıda bulunduklarından dolayı sıcak davranıp sizlere yardımcı olacaklardır. Küçük şehir ve ilçelerde işiniz çok daha kolay insanları genelde misafir perverdir. Güleryüzle bir selam vermenin iyigünler dilemenizin karşılığını fazlasıyla alırsınız. Sizden önce bazı öğrencilerin uygunsuz davranışlarından dolayı belki biraz önyargılı davranırlar ama hem kendinize hemde onlara biraz zaman verirseniz çok rahat bir üniversite yaşamı geçirmiş olursunuz. Hem fenamı sizde gittiğiniz bölgenin kültürünü, doğasını, yaşamlarını gözlemleyerek yaşayarak vizyon sahibi olacaksınız. Yaşamınıza tecrübe katacak. Birde sizden önce bu şehirde okumaya gelen ve eyvah! Ben burada naparım? nasıl hayat geçer? diyen ve okul bittikten sonra yaşamını burda sürdürmeye karar veren okadar çok öğrenci varki sayılarını bilseniz şaşarsınız. Öğrencilere konaklama hizmeti veren işletmeleri seçtiğinizde, sizinle ilgilenmek zorunda olan yurt yetkilileri, yaşamınızı kolaylaştıracak, yabancılık çekmemenize yardımcı olacaktır.

Denizli'deki Özel Kız Erkek Öğrenci Yurtlarının 2019 - 2020 Bir eğitim dönemi Ortalama Konaklama Ücretleri Fiyatları:

Özel Kız öğrenci yurtları Yemekli: 4500.tl ile 8500 tl arasıdır. Yemeksiz :
Özel Erkek Öğrenci Yurtları Yemekli: 0000tl ile 0000 tl arasıdır.
Öğrenci evlerinin Apartların Stüdyodairelerin pansiyonların yemeksiz ücretleri: 3750 ile 4250 tl arasıdır.


Ulaşım: Havayolu, Karayolu ve trenle ulaşım var.

Terminali: Aydın yolu üzerinde şehir girişindedir.

Çardak Havaalanı: Denizliye yaklaşık 65 km uzaklıkta Denizli - Afyon yolu üzerinde Denizli'nin Afyon sınırında son ilçe Çardak'ta.


İzmir'den otobana girerek Aydın'da otoban bitiminden çıkıp rahat ve geniş bir yoldan gelir Sarayköy'ün içinden geçerek Denizli'ye ulaştığınızda 2. batçık köprülü kavşağa geldiğinizde kavşağın üstünden devam eder solunuzda Denizli tren garı hemen devamında Ankara-Afyon ve Burdur yönünden gelenlerinde çıktığı kavşağa gelirsiniz. Burdan sağa Antalya yönüne devam ederek Denizli çıkışında sağınızda Pamukkale Üniversitesi Kınıklı Kampüsüne gelirsiniz. Kampüsün yanından kampüse paralel giden caddeden yukarıya devam ettiğinizde solunuzda duvarın bittiği yerde trafikl ambalarından sola devam ettiğinizde kredi yurtlar kurumunun binasına ulaşırsınız. Ayrıca bu bölge şehrin akciğeri sayılan Çamlık parka bitişiktir şehrin en nezih semtlerinden biridir. Çamlık park sonderece bakımlı temiz ve Çam ağaçları ile kaplı güvenli bir orman içidir. Düzenli olarak aktiviteler düzenlenir. Kınıklı ve Çamlaraltı semtleri zamanla öğrenci mahhalleleri konumuna geldi özel yurtlar ve apartlar anlamında çok gelişti öğrenci yaşamı için gerçektende çok güzel ve büyük bir şehir. Antalya yolunun alt kısmı yani pamukkale üniversitesinin alt karşıları Asmalı evler ve yunusemre mahalleleridir, Asmalıevler mahallesinde ve yunus emrede öğrencilere yönelik kafe vb. işletmeler yok ağırlıkla öğrenci yurtları ve apartları gibi öğrenciye yönelik konaklama hizmeti veren firmalar vardır.


Pamukkale Üniversitesi Acıpayam Meslek Yüksek Okulu : Denizli Antalya yolu Acıpayam'dan geçer. Acıpayamın Denizli şehir merkeziine yaklaşık 70 km bir saat uzaklıktadır. Denizli'nin Burdur sınırındaki son ilçedir. Denizliden gelişte çevre yolundan ilk ilçe merkezi giriş yön tabelasından devam ederek bu yol ilçe merkezinin içerisinden antalya yönüne devam eder. İlçeye Antalya yönünden girerek yaklaşık 500 metre sonra solunuzda okulun önüne gelirsiniz. Acıpayam büyük bir ilçedir okula gidiş gelişte taşıt kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

Denizli Akköy İlçesi :

Denizli İli Babadağ İlçesi :

Denizli Baklan :

Pamukkale Üniversitesi Bekilli Meslek Yüksek Okulu:
Bekillinin Denizli şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 85 km Birbuçuk saat civarıdır.

Denizli Beyağaç :

Denizli Bozkurt :

Buldan Meslek Yüksek Okulu:
Aydın yönünden Denizliye gelişte Buldan ilk ilçedir Buharkent'ten sonra sola Buldan, Sarıgöl, Alaşehir, Manisa ileri Denizli kavşağı gelir bu kavşaktan sola girdiğinizde 19 km sonra Buldan kavşağına ulaşırsınız sola Buldan'a girerek binaların başladığı andan yaklaşık 400 metre sonra ilk trafik ikaz lambasının olduğu kavşaktan sağa girerek ileride caminin sağından caddeye girip yolun sonunda myo ya ulaşırsınız 2 binadan oluşan buldan myo ilçe içinde olduğu için ulaşım yaya olarak sağlanıyor. Kavşaktan myo ya dönmeden ilçeye doğru devam ettiğinizde solunuzda garaj az ilerde sağda PTT ve belediye binasının olduğu meydana çıkarsınız.

Denizli Pamukkale Üniversitesi Çal Meslek Yüksek Okulu : Çal ilçesinin Denizli şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 65 km ve 1 saattir.

Denizli Çameli :

Denizli Çardak :

Denizli Pamukkale Üniversitesi Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksek Okulu:
Çivrilin Denizli şehir merkesine yaklaşık uzaklığı 95 km yaklaşık 1 saat 20 dakika civarıdır.

Denizli Güney İlçesi :

Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksek Okulu:
Denizli'den Afyon yönüne giderken yaklaşık 12 km sonra sağa girerek yaklaşık 9 km sonra Honaza ulaşırsınız. Honaz bir ilçe gibi görünsede Denizliye ve Organize sanayilerine yakın olmasından dolayı siteler halinde yerleşim alanları ve hareketli trafiği olan bir ilçe Honaza Denizli içindende olmak üzere çok farklı yol alternatifleri var bu hareketlilik Honaz Meslek Yüksek Okulunun eski binasının yerine çok modern yeni bir binaya sahip olmasınada sebep olmuş Honaz myo ilçenin az dışında kalıyor ama yinede çevresi fazlasıyla apartmanlarla dolu ulaşım minibüslerle sağlanıyor.

Denizli Pamukkale Üniversitesi Kale Meslek Yüksek Okulu : Kale ilçesi Denizli şehir merkezine yaklaşık 69 km uzaklıktadır.

Denizli Sarayköy : Sarayköy Aydından Denizliye gidişte Buharkentten sonra Denizlinin ilk ilçesidir.

Denizli Pamukkale Üniversitesi Serinhisar Sosyal Güvenlik Meslek Yüksek Okulu : 2013 - 2014 Eğtim döneminde henüz okul faaliyette değil.

Denizli Pamukkale Üniversitesi Tavas Meslek Yüksek Okulu : Tavasın Şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 43 km dir.

Denizli Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Kınıklı Kampüsü: http://pau.edu.tr/pau/ Rektörlüğünde bulunduğu kampüs Antalya yolu üzerinde çok geniş bir alana sahip ve onlarca görkemli binası ile adeta bir şehir havasında, Çamlaraltı ve kınıklı mahallelerinin bulunduğu bölge öğrencilere yönelik hizmet veren kaliteli işletmelerin yoğunlaşmasıyla tamamıyla öğrenci bölgesi oldu. Anayolun alt kısmı olan yunusemre ve Asmalıevler mahallelerinde Kınıklı çamlaraltı gibi özel yurtlar ve öğrenci pansiyonları apartları anlamında en yoğun olan bölgedir.