Anasayfa

Denizli Kız Erkek Öğrenci Yurtları

Denizli Özel Yurtlar ve Güncel Fiyatları!

Pamukkale Üniversitesini kazandınız, hiç bilmediğiniz bir şehirde, belkide evinizden çok uzakta, artık yeni eviniz olacak Denizli Öğrenci Apartlarında veya Denizli Özel Yurtlarında konaklayarak, yeni bir yaşama başlayacağınız için korkmayın!

Pamukkale Üniversitesi öğrencileri sizce Ev mi? Yoksa Özel Yurt mu? kıyaslamak, Denizli Yurtları hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak ve ozelyurtpansiyon.com'un hazırladığı tüm makalelere ulaşmak için tıklayın.

ozelyurtpansiyon.com sitesi olarak sizlere, Denizli'deki Yurt fiyatları, PAÜ Kampüsüne ulaşım vb. konularda, ön bilgi vermeye çalışacağız. Denizli'deki Ailelerin çocuklarıda başka şehirlere belkide sizin yaşadığınız şehire sizin gibi hiç bilmediği bir şehirde okumanın heyecanı ile gidiyor. Denizli'de ki insanlarda sizlerin ana babalarınızın yaşadığı kaygıyı sizinle ailenizle aynı zamanda yaşıyor.

Pamukkale Üniversitesinde okuyup, Denizli Yurtlarında konaklayarak, yeni keşfedeceğiniz bir şehirde yaşamanın zorluğu veya kültürel zenginliği, toplu konaklamaların yapıldığı yurtlarda edineceğiniz oda arkadaşlıkları, genç yaşınızda çok sağlam dostluklar kurmanız vizyonunuza önemli bir katkı sağlayabilir.

Pamukkale Üniversitesi yakını Özel Yurt alternatifleri bir hayli fazladır, hele birde öğrenci apart fiyatları uygun olursa, çok rahat ve keyifli bir üniversite yaşamı geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Eğitim hayatınızda, başarının en önemli kriterlerinden biride sağlıklı, sorunsuz ve huzurlu bir ortamda barınmanızdır, doğal ihtiyaçların sorunsuzca karşılanabildiği, Yurt Fiyatları uygun, Yurtlarda konaklayan Öğrencilerin yiyebileceği Akşam Yemekleri ve kahvaltılar, Odalarda 24 saat Kaloriferi, Sıcak Suyu sıkıntılı olmayan banyoları, Sağlıklı İnterneti olan huzurlu bir yaşam süreceginiz, Hijyene ve can güvenliğine önem veren GSB den ruhsatlandırılmış ve sürekli GSB İl Müdürlüğü Müfettişlerince denetlenen Denizli Özel kız ve erkek öğrenciler için uygun yurt fiyatları olan, Özel Yurtları Pansiyonları ve apartları tercih ettiğinizde, sizinle ilgilenmek zorunda olan özel yurt yetkilileri, Denizli'de ki Üniversite ve sosyal yaşamınızı kolaylaştıracak, Şehirde yabancılık çekmemenize yardımcı olacaktır.

Denizli Çardak Havaalanı Nerde?
Denizliye yaklaşık 65 km uzaklıkta olan Çardak Havalimanı Denizli - Afyonkarahisar yolu üzerinde, Afyon'a sınır olan son ilçe Çardak'tadır.


Denizli Özel Yurtları, Öğrenci Apartları ile Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyon işletmecilerine yönelik, ozelyurtpansiyon.com'un yayınladığı, İnternet konusunda bilgilendirmeler vb. Makalelere buradan ulaşabilirsiniz.

Denizli Özel Kız Öğrenci Yurtları Fiyatları
Denizli'de diğer şehirlerdede olduğu gibi Erkek yurtlarına nazaran "Denizli'de Kız Öğrenci Yurdu Fiyatları" da daha yüksek oluyor, bunun sebepleri arasında ailelerin tercihine bağlı olarak, erkek öğrencinin, kız öğrenciye nazaran (en azından ilk yıl için) daha çok konaklama alternatifinin olması yani erkek öğrenci geçici olarakta olsa normal bir otelde pansiyonda veya kama apartta konaklayabilir hatta ev de kiralayabilir.

Denizli'de Öğrenci yurtları pansiyonlar ve apartların Öğrenci Barındırabilmeleri için Genclik ve Spor Bakanlığından RUHSAT almaları gerekir. Bakanlıktan Öğrenci barındırma Ruhsatı almamış olan binalarda yasal barınma hizmeti verilmediğinden dolayı, Vadedilen hizmet, Can ve Mal güvenliğiniz ile ilgili yaşanabilecek olumsuz durumlarda, öğrenci yasal haklarını koruyamayarak mağdur kalabilir.

GSB den Ruhsatı olmayan binalar, tespit edildiklerinde, Maddi olarak cezalandırılarak, Denizli Valiliğince mühürlenir, sokakta kalırsınız. Ruhsatlı Erkek ve kız yurtlarında haklarınız GSB tarafından korunur.

Sadece Yerel yönetimden yani belediye veya turizm bakanlığından alınan ruhsatlarla, öğrenci yurdu açmak ve işletmek yasalara aykırıdır. Siz senet imzalarsınız ama işletme kapatıldığında senetlerinizi tahsil edip etmemek apart işletmecisinin insafına kalır veya çok zorlu ve uzun süreli, bir hukuki mücadeleye hazır olmalısınız

Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali Nerede?
Şehirlerarası Otobüs Terminali Denizli Şehir merkezindedir. Genel olarak şehirler gelişip büyüyükçe, Otogarlarda çevrelerinin yoğunlaşması sebebiyle şehre uzak bölgelere taşınır, Eski Otogarın konumunun verdiği rahatlıktan, Denizli'liler vazgeçemediler, Şehri bölerek geçen Antalya yolu Üzerinde olan eski otogar binası yıkılarak, günün şartlarına uygun bir şekilde inşaatı yapılarak aynı yerinde faaliyete devam ediyor.

Denizli Özel Erkek Öğrenci Yurtları Fiyatları
İster Kız Yurdu fiyatları olsun İsterse "Denizli Özel Erkek Öğrenci Yurdu Fiyatları" olsun hatta Öğrenci apartlarında dahi fiyatlara etki eden faktörler birbirine tıpa tıp aynıdır. Üniversiteye yakın, 'Erkek Yurdu Fiyatları 19.000 TL den başlayarak,

Odada barınacak kişi sayısı, Yurt idari personelinin Öğrenciye yurtta sağlıyacağı huzur veya huzursuzluk, Final ve Vizelerde yurtlarda öğrenciye ücretsiz verilen gece çorbası, Ramazan ayında sahur yemeği, Tek kişilik veya 3 kişilik oda fiyatları, Katlara konan sebillerde ücretsiz sıcak ve soğuk su, Kahve Otomatı, Bilardo vb. Oyun araçları, Spor salonları, sözünün arkasında olan, öğrenci memnuniyeti odaklı işletmeci tüm bu imkanlar özel yurtların fiyatlarını 47.000 TL ye kadar çıkmasına, etki eden faktörler arasındadır.

Deprem yönetmeliğine uygun sağlam bina ve yangın yönetmeliğine hazırlığını tamamlamış özel yurtlardan bahsetmiyorum bile Çünkü Gençlik ve Spor Bakanlığı bu şartları yerine getirmemiş olan Kız ve Erkek Öğrenci yurduna veya Öğrenci apartlarına ruhsat vermiyor.

Denizli'de Öğrenci Olmak!
İzmir'den otobana girerek Aydın'da otoban bitiminden çıkıp rahat ve geniş bir yoldan gelir Sarayköy'ün içinden geçerek Denizli'ye gelir ve şehirmerkezine devam ederek, 2. batçık köprülü kavşağa geldiğinizde kavşağın üstünden devam eder solunuzda Denizli tren garı hemen devamında Ankara-Afyon ve Burdur yönünden gelenlerinde çıktığı kavşağa gelirsiniz.

Burdan sağa Antalya yönüne devam ederek Denizli çıkışında sağınızda Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kınıklı Kampüsüne gelirsiniz. Kampüsün yanından kampüse paralel giden caddeden yukarıya devam ettiğinizde solunuzda duvarın bittiği yerde trafikl ambalarından sola devam ettiğinizde kredi yurtlar kurumunun binasına ulaşırsınız. Ayrıca bu bölge şehrin akciğeri sayılan Çamlık parka bitişiktir şehrin en nezih semtlerinden biridir.

Çamlık park sonderece bakımlı temiz ve Çam ağaçları ile kaplı güvenli bir orman içidir. Periyodik olarak aktiviteler düzenlenir. Kınıklı ve Çamlaraltı her şehirde olduğu gibi üniversite yaşamının olduğu bölgeler gibi Pamukkale Üniversitesinin öğrenci bölgesidir.

Denizli yeşil ve doğanın dışında sanayileşme yolunda hızla ilerlemiş, estetik mimarinin gözönünde bulundurularak inşaatı yapılan yeni binalarıyla güzel ve büyük bir şehirdir.


Denizli'de Kaç Üniversite Var?
Pamukkale Üniversitesi
Denizli'de Aktif olan 1 adet Devlet Üniversitesi vardır.

2023 - 2024 Denizli'de ki Özel Yurt Fiyatları Ne Kadar?
Denizli'de Öğrenci yurdu fiyatların belirlenmesine etki eden, öncelikli faktörleri incelemek gerekirse, Kız ve Erkek Öğrenci yurtlarının ve Öğrenci Apartlarının fiyatlandırmaları sadece yatak, yemek ve bina değildir, Öncelikle binanın işletmecisi, yönetimi ve hizmetl kadrosu, sözleşmeler imzalandıktan sonra taahhüt edilen hizmetlerin yerine getirilmesidir.

Tek Kişilik oda, İki kişilik oda, üç kişilk oda, kahvaltı ve yemek kalitesi, ortak banyo wc, odada banyo wc, personel sayısı ve okul ile yurt arasında ücretsiz servisinin olması, Üniversteye yakınlığı vb. etkenlerin varlığı ile yokluğuna göre fiyatlandırılmaktadır.

Denizli"özel yurt fiyatları odada barınacak kişi sayısına göre Kampüse yakın kahvaltılı - yemeksiz; Kız Yurtları bir eğitim yılı olarak 22.000 TL ile 55.000 TL arasında değişmektedir.

Öğrenci Yurtları Otel değildir; sizin en değerli varlığınızı emanet edeceğiniz ve sorunsuzca eğitim ve özel yaşamını sürdürebileceği işletmeyi çok iyi seçmeniz gerekir.

2020 - 2021 yıllarında yaşadığımız Covit -19 salgınından dolayı Üniversiteler kapandığında, GSB den ruhsatlı özel öğrenci yurtlarında konaklayan öğrenciler Özel Yurtlar Yönetmeliğinde belirtilen maddelere göre kaldıkları ayların ve kalan miktarın % de 30 unu ödedi, her hangi bir denetime tabi olmayan, öğrenci barındırması yasal olmayan; Fiyatları cazip gelen Öğremci apartı, Öğrenci evi vb. isimlerle faaliyet gösteren binalarla sözleşme yapmış olan öğrenciler sanki okullar açıkmış gibi hiç kalmadıkları tüm yılın ücretini ödemek zorunda kaldılar,

Öğrenim ve sosyal yaşamınıza direk etkisi olacak Özel Yurt seçiminde acele etmeden, verilecek hizmetleri kapsayan sözleşmeyi dikkatlice okuyarak senetlerinizi imzalamanızı önemle hatırlatırız.

Denizli Öğrenciye Kiralık Eşyalı Daire Fiyatları

Pamukkale Üniversitesinin yakınında Özel Kız veya Erkek Öğrenci Yurtları bulamadığınızda dahi, Öğrenci Evi kiralamanızı şu sebeplerle önermeyiz: en önemlisi konuya maddi açıdan baktığınızda, Özel Yurtlarda 8 - 9 ay yurt ücreti ödenir, ev kiraladığınızda ise, kira kontratını bir yıllık yapmanız gerektiğinden dolayı, eve 12 ay kira ödersiniz. Emlakçı komisyonu ve paradan ziyade evde misafiriniz hiç eksik olmaz okul başarı grafiğiniz olumsuz etkilenir. Bu yüzden kız veya erkek öğrenci Apartlarını tercih etmenizi öneririz.

Denizli merkez ilçelerınde, konuma göre kira farklılıkları olacaktır, 1+1 - 2+1 ev kiraları merkeze uzak semtlerde 2.000 TL den başlar ama bu seferde toplu taşıma araçlarında çok zaman ve para kaybedersiniz. Eşyasız Ev kiralamak istediğinizde şöyle bir alternatifte olabiliyor, Kira 2.100 tl civarı ama mezun olan öğrenci evini eşyalarını satarak devren kiraya verdiğinde yaklaşık en az 2.500 TL de eşya parası talep edebiliyor.

Denizli Tren Garı Nerede?
İzmir'den otobana girip, Aydın'da otoban bitiminden çıkarak, rahat ve geniş yollardan, Sarayköy'ün de içinden geçerek, Denizli'ye ulaştığınızda 2. Batçık köprülü kavşağa geldiğinizde, Batçığa girmeden kavşağın üzerinden devam ederek, solunuzda Denizli tren garına gelirsiniz, az ilerisi karşı taraf Terminaldir.

Denizli Öğrenci Apartları
Ev Kiralamadığınız veya GSB den ruhsatı olmayan öğrenciye illegal barınma hizmeti veren binaların dışında, Öğrenci Yurdu veya Öğrenci pansiyonu olması Denizli Kız Öğrenci Apartı veya Denizli'de ki Erkek Öğrenci Apartı tercih etmeniz, tümününde Gençlik ve Spor Bakanlığı Özel Yurtlar Yönetmeliğine tabi olması sebebiyle pek bir şey farketmez.

Denizli Öğrenci apartı adı altında illegal kiralama yapan binanın apart ücretleri yemeksiz 16.000 TL ile 28.000 TL arasındadır.

Denizli öğrenci yurtları arasında bir miktar ücret avantajınız var gibi görünsede, yaşayabileceğiniz olası mağduriyetler size cok daha fazla maddi ve manevi maliyetlere yol açacaktır.

Bu tür yerler bir kaç farklı amaçlada hizmet verebiliyor.
1 - Günlük hatta saatlik apart kiralama.
2 - Gençlik ve Spor Bakanlığından Ruhsat alınabilmesi için sadece Kız öğrenci veya sadece erkek öğrenci apartı olarak, ama sadece öğrenciye hizmet verme zorunluluğu istenirken, Bu tür binalarda parayı bastıran apartı kiralayabilir.
3 - GSB Ruhsat vereceği Özel Yurt İdari personeli olan yurt Müdüründen Lisans mezunu, Yönetim memurundan ön lisans mezunu şartı dahi ararken bu tip yerlerde sadece işi bilen personel şartı aranır.

Denizli Özel yurt Fiyatları hakkında en güncel bilgileri alabilmek için lütfen Denizli hakkında hazırlamış olduğumuz makalemizin alt kısmında sıralanmış olan, Denizli Özel Yurtlarının telefon ve fotoğraflı hizmet bilgilerinin yayınlandığı ilanlardaki iletişim bilgilerinden yurt yöneticileri ile kontak kurun.

Devamını Göster
 • GSB Özel Pamukkale Kız Öğrenci Yurdu Denizli
  Denizli / Pamukkale
  ( Toplam 85375 defa ziyaret edildi. )
  Kınıklı Çamlık' ta Öğrenci Yaşam alanlarına Uygun olarak projelendirilerek imarı yapılmış olan yepyeni binamızda 1-2-3-4 kişilik alternatifli Tüm ...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Pamukkale GSB Özel Ata Erkek Öğrenci Yurdu Denizli
  Denizli / Pamukkale
  ( Toplam 42050 defa ziyaret edildi. )
  Deprem yönetmeliğine uygun ısı ve ses yalıtımlı 1-2-3-4 kişilik alternatifli Balkonlu Aydınlık, Havadar ve kullanışlı Odaları olan yurdumuzda Ort...
  Erkek Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Pamukkale Şirin Residence Denizli
  Denizli / Pamukkale
  ( Toplam 156 defa ziyaret edildi. )
  Şirin resİdence; Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık Kiraya verilmektedir. Huzur, Güven, Dürüstlük ve Mutluluk üzerine kurulan ŞİRİN RESİDENCE misafiri...
  Rezidans
  Daha Fazla...

Diğer Denizli Yurtları