Anasayfa

Elazığ Kız Erkek Öğrenci Yurtları

Elazığ'daki Özel Yurtlar ve Güncel Fiyatları!!

Üniversiteyi kazandınız, hiç bilmediğiniz bir şehirde, belkide evinizden çok uzakta, artık yeni eviniz olacak Öğrenci Apartlarında veya Özel Yurtlarda konaklayarak, yeni bir yaşama başlayacağınız için korkmayın!

Fırat Üniversitesi öğrencilerine Burs veren Kurumları öğrenmek, Elazığ Yurtları hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak ve ozelyurtpansiyon.com'un Üniversite yaşamı ile ilgili hazırladığı tüm makaleleri okumak için tıklayın.

ozelyurtpansiyon.com sitesi olarak sizlere, Elazığ'da ki Kız Öğrenci Yurdu fiyatları, Kültür Mahallesinde ki Fırat Üniversitesi Merkez Kampüsüne ve şehir merkezindeki ulaşım vb. konularda, en azından bir ön bilgi vermeye çalışacağız.

Elazığ'da ki ailelerin çocuklarıda başka şehirlere belkide sizin yaşadığınız şehire sizin gibi hiç bilmediği bir şehirde okumanın heyecanı ile gidiyor. Elazığ'da ki insanlarda sizlerin ana babalarınızın yaşadığı kaygıyı sizinle ailenizle aynı zamanda yaşıyor, Fırat Üniversitesinde okuyup, Elazığ Özel Yurtlarında konaklayarak, yeni keşfedeceğiniz bir şehirde yaşamanın zorluğu ve Özgürlüğün tadı veya kültürel zenginliği, toplu yaşama merhaba dediğiniz, öğrenci yurtlarında edineceğiniz oda arkadaşlıkları, genç yaşınızda kuracağınız çok sağlam dostluklar, vizyonunuza ve yaşamınıza önemli katkılar sağlayabilir.

Fırat Üniversitesine yakın Özel Yurtların Fiyatları Uygun, alternatifleri bir hayli fazladır, hele birde öğrenci apart fiyatları uygun olursa, çok rahat ve keyifli bir üniversite yaşamı geçireceğinize emin olabilirsiniz.


Elazığ Özel Yurtları, Öğrenci Apartları ile Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyon işletmecilerine yönelik, ozelyurtpansiyon.com sitesinin hazırladığı, 2020 yılında GSB ye bağlı olan Özel Yurtların tabi olduğu yönetmeliği hakkında bilgilendirmeler vb. Makalelere buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim hayatınızda, başarının en önemli Kriterlerinden biride sağlıklı, sorunsuz ve huzurlu bir ortamda barınmanızdır, doğal ihtiyaçların problemsiz karşılanabildiği, Elazığ özel yurt fiyatları uygun, yurtlarda konaklayan öğrencilerin yiyebileceği akşam yemekleri ve kahvaltılar, odalarda 24 saat Kaloriferi, sıcak suyu sıkıntılı olmayan banyoları, sağlıklı interneti olan, huzurlu bir yaşam süreceginiz, hijyene ve can güvenliğine önem veren, GSB den ruhsatlandırılmış ve periyodik olarak Elazığ GSB İl Müdürlüğü Müfettişlerince denetlenen Özel kız ve erkek öğrenciler için uygun yurt fiyatları olan, Özel Yurtları Pansiyonları ve apartları tercih ettiğinizde, sizinle ilgilenmek zorunda olan özel yurt yetkilileri, Elazığ'da ki Üniversite ve sosyal yaşamınızı kolaylaştıracak, şehirde yabancılık çekmemenize yardımcı olacaktır.

Elazığ'daki Kız Erkek Öğrenci Yurtlarının pansiyonlarının apartlarının 2023 - 2024 yılları Bir eğitim dönemi Ortalama Ücretleri:

Elazığ Kız öğrenci yurtları Yemeksiz yurtlardaki fiyatlar: 7000.tl ile 17000 tl arasıdır. Yemek Seçmeli
Elazığ Erkek Öğrenci Yurtları Yemekli yurt fiyatları: 12.500. TL ile 20.000 TL arasıdır.
Elazığ Öğrenci evlerinin Apartların Stüdyo dairelerin pansiyonların yemeksiz ücretleri: 0 TL ile 00 tl arasıdır

Elazığ'da Öğrenci Olmak!
Bingöl, Diyarbakır tarafından giriş yaptığınızda, Malatya’ya gi den çevre yolunda sağ tarafınız Elazığ Şehir merkezidir, Terminali geçtiğinizde yine sağdan Harput kalesine gidilir, Elazığ’a gelipte Harput kalesine gitmemek olmaz turistik işletmelerle dolu bir yer ve özellikle çok yüksekte olduğu için şehrin gece manzarası çok hoş görünüyor. Kaleye giden yola girmeden şehir merkezini içlerine devam ettiğinizde, Solunuzda Migros alış veriş merkezinden hemen sonra tren garını gördüğünüz anda, garın karşısından sağa PTT Meydanına istasyon caddesine girersiniz bu yol tam şehrin merkez caddesine çıkar caddenin sonunda yolu ikiye ayıran kavşaktan sola döndüğünüzde, devamında sağda yeşillikler içerisinde yazın kavurucu sıcağında serin gölgelik olan, çay bahçeleri var ve sağda Fırat Üniversitesini görürsünüz. Bu yola paralel üst tarafta trafiğe kapalı cadde var, bu caddede her türlü hazır yiyecek ve öğrencilerin ihtiyaçlarını bulabileceği kafeler var.

Şehir merkezinden geçen bu merkezi yol Gazi Caddesi, Banka, Ptt ve her türlü sosyal yaşantıya hitap eden işletmelri barındırır, devamında Diyarbakır Malatya çevre yoluna çıkar sağa Keban ve Arapgir’e gider, Keban yolunda Beşyıldızlı otel ve büyük alışveriş merkezi vardır. çevre yoluna devam ettiğinizde yine sağınızda solunuzda kaliteli kafeler var ve bu cadde şehrin Diyarbakır yönünden girişinden diğer çıkışına kadar yem yeşil ağaçlarla kaplı ama yeşillik öyle bakımsız orman yeşilliği değil, gayet bakımlı ve tertemiz, Şehrin her tarafı mobese kameraları ile izleniyor çok güvenli bir şehir, yürüyüş yolları kameriyalarla ve çeşitli heykelciklerle süslenmiş.

Çaydaçıra heykelinden Malatya yoluna devam ettiğinizde Mermerden fıskiyeli kavşağı geçerek solunuzdaki 2. Migros AVM geçtikten sonra Misland eğlence ve yaşam şehri var Misland tepelere kurulmuş bir şehir büyüklüğünde içinde otel, Anfitiyatro, Suni şelale Aqualand çeşitli alışveriş mağazaları kafeler olan kocaman bir bölge. Doğayı ve Tarihi seviyorsanız Harput kalesine gidebilirsiniz mimarisi ve doğasını keşfetmeniz en az bir gününüzü alır. Akşam sıcaklarında Merkez Caddede Bulunan Orman İşletmesinin önünde yeşillikler altındaki cadde kafelerde bırakın sıcaktan bunalmayı o esintide üşürsünüz bile,

Doğayla içiçe olmak istediğinizde Keban Barajına ismini veren Keban ilçesinin girişinde Çırçır Şelalesi harika bir yer, Eğer Yüzmeyi veya balık avlamayı sevi yorsanız Hazar gölü tam aradığınız yer. Gölün Çevresi Güneydeki Sahil şeridini aratmayacak kadar yazlık villalarla dolu Sivrice Sahilleri tam bir sayfiye yeri. Burada okuyacak öğrenciler bence çok şanslılar eleştiriyel gözle yaklaşmayarak burayı anlamaya çalışarak öğrenimlerini sürdürdüklerinde hayata yeni başlayacak insanlar olarak çok fazlasıyla yaşam tecrübesine sahip olacaklardır.

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali Nerede?
Elazığ Otogarı, Diyarbakır yönünden Elazığ şehir merkezine girişte, Merkeze uzak değil, sağ tarafınızdadır.

Elazığ Tren Garı Nerededir?
Elazığ Tren Garı, Aksaray Mahallesinnde, çevreyolunun alt kısmındadır.

Elazığ'da Kaç Tane Üniversite Var?
Fırat Üniversitesi
Elazığ'da 1 tane Devlet Üniversitesi var.

Devamını Göster
 • Şekerci Kız Pansiyonları Elazığ
  Elazığ / Merkez
  ( Toplam 25386 defa ziyaret edildi. )
  Elazığın şehir merkezinde olan binamızda .1-2-4 kişilik alternatifli, aydınlık, havadar, ortopedik yataklı, bazalı ahşap mobilyalı odalarımızda, O...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...

Diğer Elazığ Yurtları