Anasayfa

Erzincan Kız Erkek Öğrenci Yurtları

EBYÜ Öğrenci Rehberi!

Üniversiteyi kazandınız, hiç bilmediğiniz bir şehirde, belkide evinizden çok uzakta, artık yeni eviniz olacak Öğrenci Apartlarında veya Özel Yurtlarda konaklayarak, yeni bir yaşama başlayacağınız için korkmayın!

Erzincan Üniversitesi öğrencilerine barınma hizmeti veren özel Yurt, pansiyon apart ve benzerlerinin tabi olduğu yönetmeliğe ulaşmak, Erzincan Yurtları hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak ve ozelyurtpansiyon.com'un Üniversite yaşamı ile ilgili hazırladığı tüm makaleleri okumak için tıklayın.

ozelyurtpansiyon.com sitesi olarak sizlere, Erzincan'da ki Kız Öğrenci Yurdu fiyatları, Yalnızbağ yerleşkesi, Hukuk Yerleşkesi, Sağlık Bilimleri Kampüsüne ve şehir merkezindeki ulaşım imkanları vb. konularda, en azından bir ön bilgi vermeye çalışacağız.

Öncelikle siz Üniveristeyi kazanarak başka şehre okumaya gidiyor olabilirsiniz ama unutmayın ki, Erzincan'da ki ailelerin çocuklarıda başka şehirlere belkide sizin yaşadığınız şehire sizin gibi hiç bilmediği bir şehirde okumanın heyecanı ile gidiyor. Erzincan'da ki insanlarda sizlerin ana babalarınızın yaşadığı kaygıyı sizinle ailenizle aynı zamanda yaşıyor, Binali Yıldırım Üniversitesinde okuyup, Erzincan Özel Yurtlarında konaklayarak, yeni keşfedeceğiniz bir şehirde yaşamanın zorluğu ve Özgürlüğün tadı veya kültürel zenginliği, toplu yaşama merhaba dediğiniz, öğrenci yurtlarında edineceğiniz oda arkadaşlıkları, genç yaşınızda kuracağınız çok sağlam dostluklar, vizyonunuza ve yaşamınıza önemli katkılar sağlayabilir.

Erzincan Üniversitesine yakın Özel Yurtların Fiyatları Uygun, alternatifleri bir hayli fazladır, hele birde öğrenci apart fiyatları uygun olursa, çok rahat ve keyifli bir üniversite yaşamı geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Eğitim hayatınızda, başarının en önemli Kriterlerinden biride sağlıklı, sorunsuz ve huzurlu bir ortamda barınmanızdır, doğal ihtiyaçların problemsiz karşılanabildiği, Erzincan özel yurt fiyatları uygun, yurtlarda konaklayan öğrencilerin yiyebileceği akşam yemekleri ve kahvaltılar, odalarda 24 saat Kaloriferi, sıcak suyu sıkıntılı olmayan banyoları, sağlıklı interneti olan, huzurlu bir yaşam süreceginiz, hijyene ve can güvenliğine önem veren, GSB den ruhsatlandırılmış ve periyodik olarak Erzincan GSB İl Müdürlüğü Müfettişlerince denetlenen Özel kız ve erkek öğrenciler için uygun yurt fiyatları olan, Özel Yurtları Pansiyonları ve apartları tercih ettiğinizde, sizinle ilgilenmek zorunda olan özel yurt yetkilileri, Erzincan'da ki Üniversite ve sosyal yaşamınızı kolaylaştıracak, şehirde yabancılık çekmemenize yardımcı olacaktır.

Erzincan'daki Kız Erkek Öğrenci Yurtlarının pansiyonlarının apartlarının 2023 - 2024 Bir eğitim dönemi Ortalama Ücretleri:

Erzincan Kız öğrenci yurtları Yemeksiz yurtlardaki fiyatlar: 20.000.tl ile 30.000 tl arasıdır. Yemek Seçmeli
Erzincan Erkek Öğrenci Yurtları Yemekli yurt fiyatları: 15.000 tl ile 27.000 tl arasıdır.
Erzincan Öğrenci evlerinin Apartların Stüdyo dairelerin pansiyonların yemeksiz ücretleri: 0 TL ile 00 tl arasıdır

Erzincan'da Öğrenci Olmak!
Erzincan Şehir merkezine, Tokat, Amasya, Sivas yönünden girişte bulunduğunuz yol sola şehir merkezine, devamıda Çevreyolundan Erzurum'a gider, yol direk otobüs terminalinin önüne ve çevre yoluna paralel olarak şehir merkezinden gelen merkez caddeye çıkar, caddeden sola şehir merkezine devam ettiğinizde ilk trafik lambalarında sağınız Meslek Yüksek Okulu ve yolun sonu üniversiteye ve kredi yurtlar kurumunun binalarına çıkar.

Özel Yurtların geneli şehir merkezindedir. Nüfus olarak küçük bir il olsada şehir yeni binaları ve geniş caddeleri ile modern bir görünüme sahip. Yolun başına şehir girişine dönelim çevre yoluna girmeyerek yolunuza devam ettiğinizde, bu cadde şehrin merkezi caddesidir gerçi şehir merkezi bir kaç tane daha geniş cadde ile bölünüyor ama en yoğun cadde Fevzipaşa Caddesi, bu yola devam ettiğinizde 3. dönel kavşak kent meydanı 4. dönel kavşaktan sağa Erzincan tren garına gider.

Anacaddeden devam ettiğinizde ilk trafik lambalarından sola karşı yola girdiğinizde yolun bitimi Eğitim Fakültesi, ışıklardan dönmeden devam ettiğinizde sağınızda 2 minareli alışılmadık bir mimariye sahip güzel bir camii göreceksiniz bu caminin karşısı sol taraf Erzincan meslek yüksek okulu caminin önündeki kavşaktan sola içeri girdiğinizde 400 metre sonra sağa girdiğinizde rektörlük ve Meslek Yüksek Okulu müdürlüğü binaları gelir. Çevre yolunun devamında en son dönel kavşaktan sağa havaalanına gider.

Erzincan Şehirlerarası Otobüs Terminali Nerede?
Erzincan Otogarı, Erzincan şehir merkezindedir, Üniversiteye yakındır..

Erzincan'da Kaç Tane Üniversite Var?
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi
Erzincan 'da 1 tane Devlet Üniversitesi var.

Devamını Göster

Diğer Erzincan Yurtları