Türkiye Yurtları

Gümüşhane Özel Yurtlar
Adres:
Esentepe Mah. No: 58 A Blok Gümüşhane
22 Yorum yapıldı.  |   45231 Gösterim
Tip:
Kız ve Erkek Öğrenci yurtları
İl:
Gümüşhane
İlçe:
Merkez
Adres:
Karayer Mah. Asmaaltı Sok. No: 1 Gümüşhane
2 Yorum yapıldı.  |   7694 Gösterim
Tip:
Kız Öğrenci Pansiyonları
İl:
Gümüşhane
İlçe:
Merkez
Adres:
Hürriyet Cad.No:11 Gümüşhane
2 Yorum yapıldı.  |   15880 Gösterim
Tip:
Kız Pansiyonları
İl:
Gümüşhane
İlçe:
Merkez
Adres:
İnönü Mah. Transit yol üzeri.Öğretmen evi karşısı No: 21 Gümüşhane
5 Yorum yapıldı.  |   15517 Gösterim
Tip:
Erkek Pansiyonları
İl:
Gümüşhane
İlçe:
Merkez
Adres:
Bağlarbaşı Mahallesi Kazım Karabekir Cad. Toki 2. Etap No:135 Gümüşhane
5 Yorum yapıldı.  |   10909 Gösterim
Tip:
Erkek Öğrenci Pansiyonları
İl:
Gümüşhane
İlçe:
Merkez
Adres:
Hasanbey Mah. Sebahattin Kadirbeyoğlu Sok. No: 3/1 Gümüşhane
8 Yorum yapıldı.  |   16294 Gösterim
Tip:
Erkek Öğrenci Pansiyonları
İl:
Gümüşhane
İlçe:
Merkez

Gümüşhane'de Nasıl Yaşanır ?

Gümüşhane Üniversitesini Kazandınız artık hiç bilmediğiniz bir şehirde veya ücra bir ilçede evinizden çok uzakta yeni bir yaşama başlayacaksınız.
Korkmayın..!

Çünkü Buralardaki İnsanların Çocuklarıda başka şehirlere belkide sizin yaşadığınız şehire sizin gibi hiç bilmediği bir şehirde okumanın korkusu ile gidiyor.Buradaki insanlarda sizlerin ana babalarınızın yaşadığı kaygıyı sizinle ailenizle aynı zamanda yaşıyor,bu yüzden veya öğrencilerin bölgelerindeki ekonomik hareketliliğe katkıda bulunduklarından dolayı sıcak davranıp sizlere yardımcı olacaklardır.Küçük şehir ve İlçelerde işiniz çok daha kolay  insanları genelde misafir perverdir.Güleryüzle bir selam vermenin iyigünler dilemenizin karşılığını fazlasıyla alırsınız.Sizden önce Bazı öğrencilerin uygunsuz davranışlarından dolayı belki biraz önyargılı davranırlar ama hem kendinize hemde onlara biraz zaman verirseniz çok rahat bir üniversite yaşamı geçirmiş olursunuz.Hem fenamı sizde gittiğiniz bölgenin kültürünü,doğasını,yaşamlarını gözlemleyerek yaşayarak vizyon sahibi olacaksınız.Yaşamınıza tecrübe katacak.Birde sizden önce bu şehirde okumaya gelen ve eyvah ben burada naparım nasıl hayat geçer diyen ve okul bittikten sonra yaşamını burda sürdürmeye karar veren okadar çok öğrenci varki sayılarını bilseniz şaşarsınız.Öğrencilere konaklama hizmeti veren iştemeleri seçtiğinizde,sizinle ilgilenmek zorunda olan yurt yetkilileri, yaşamınızı kolaylaştıracak, yabancılık çekmemenize yardımcı olacaktır.

Gümüşhane'deki Özel Kız Erkek Öğrenci Yurtlarının pansiyonlarının apartlarının 2019 - 2020  Bir eğitim dönemi Ortalama Ücretleri Fiyatları:

Özel Kız öğrenci yurtları kahvaltılı :                                                                    4500.tl ile 6500 tl arasıdır.
Özel Erkek Öğrenci Yurtları Yemekli:                                                                 4500tl ile 6500 tl arasıdır.
Öğrenci evlerinin Apartların Stüdyo dairelerin pansiyonların yemeksiz ücretleri: 00 ile 00 tl arasıdır

 
Trabzon-Erzurum-Erzican yolu Gümüşhane'den geçer. Trabzon Gümüşhaneye yaklaşık 1 saat uzaklıktadır. Coğrafi konumu itibariyle gerçektende dar bir alana sıkışmış olan şehirde azimle dağı taşı kırarak yeni yeni yerleşim alanları açılıyor. Bir akarsunun kıyısında vadi içerisinde yerleşimi olan Gümüşhanenin içinden geçen yol doğruca solda ilk Myo binası ardındanda Üniversite kampüsüne gelir. Okul şehir merkezine en az 5 km uzaklıktadır. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım kolaylığı var.
Üniversite kaydına geldiğinizde Üniversitenin İçinde Sosyal tesisler var Otel, Restaurant vb. Otel hem Gümüşhane Otel fiyatlarına göre çok uygun ve temiz rahattır.

 Gümüşhane Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksek Okulu:
 
Gümüşhane Kelkit Sağlık Hiz. Meslek Yüksek Okulu:

 Gümüşhane Köse İrfan Can Meslek Yüksek okulu :

 Gümüşhane Kürtün Meslek Yüksek Okulu :

 Gümüşhane Şiran Meslek Yüksek Okulu:

 Torul Meslek Yüksek Okulu : Trabzon'dan Gümüşhane'ye gelişte şehir merkezine 10 km kala Torul'dan geçersiniz.

 Gümüşhane Üniversitesi: www.gumushane.edu.tr: Üniversite Gümüşhane Şehir merkezine yaklaşık 5 kilometre uzaklıkta çevre yolundan devam ederek erzurum tarafından girişte kampüse ulaşırsınız
Gümüşhane Üniversitesi Fotoğrafı


 
Gümüşhane Meslek Yüksek Okulu:
Kampüsle aynı bölgededir. yol üzerinde.
Gümüşhane Meslek Yüksek Okulu Fotoğrafı

Sosyal Medya

Bizi Facebook'tan takip edin Bizi Twitter'dan takip edin Bizi Google Plus'tan takip edin