Anasayfa

Hakkari Kız Erkek Öğrenci Yurtları

Hakkari'de Nasıl Yaşanır ?

Hakkari Üniversitesini kazandınız artık hiç bilmediğiniz bir şehirde veya ilçede evinizden çok uzakta yeni bir yaşama başlayacaksınız.

Hakkari Üniversitesi kız ve erkek öğrencilerine barınma hizmeti sağlayan özel yurtları seçerken nelere dikkat etmek gerekir? öğrenmek, Hakkari Yurtları hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak ve ozelyurtpansiyon.com'un Üniversite yaşamı ile ilgili hazırladığı tüm makaleleri okumak için tıklayın.

Çünkü Hakkari'de ki İnsanların çocuklarıda başka şehirlere belkide sizin yaşadığınız şehire sizin gibi hiç bilmediği bir şehirde okumanın korkusu ile gidiyor.Hakkari'de ki insanlarda sizlerin ana babalarınızın yaşadığı kaygıyı sizinle ailenizle aynı zamanda yaşıyor, bu yüzden veya öğrencilerin bölgelerindeki ekonomik hareketliliğe katkıda bulunduklarından dolayı; Bölge insanı sizlere sıcak davranıp, yardımcı olacaklardır.Küçük şehir ve İlçelerde işiniz çok daha kolay insanları genelde misafir perverdir.Güleryüzle bir selam vermenin iyi günler dilemenizin karşılığını fazlasıyla alırsınız.Sizden önceki kimi öğrencilerin uygunsuz davranışlarından dolayı belki biraz ön yargılı davranırlar ama hem kendinize hemde onlara biraz zaman verdiğinizde, çok rahat bir üniversite yaşamı geçirmiş olursunuz.Hem fenamı sizde gittiğiniz bölgenin kültürünü, doğasını, yaşamlarını gözlemleyerek yaşayarak vizyon sahibi olabilir, yaşamınıza tecrübe katmış olursunuz.

Öğrenim hayatınızda, başarının en önemli kritilerinden biride doğal ihtiyaçların sorunsuzca karşılanabildiği, Fiyatları uygun, Yemekleri ve kahvaltiları güzel, Banyoları sıcak suyu 24 saat olan temiz, İnterneti sağlıklı, Kaloriferleri ile sıcak odaları olan, huzurlu bir yaşam süreceginiz, Hijyene ve can güvenliğine önem veren, GSB den ruhsatlandırılmış ve sürekli denetlenen kız ve erkek öğrenciler için uygun fiyatları olan, Özel Yurtları Pansiyonları ve apartları tercih ettiğinizde, sizinle ilgilenmek zorunda olan özel yurt yetkilileri, Hakakri'de ki Üniversite ve sosyal yaşamınızı kolaylaştıracak, yabancılık çekmemenize yardımcı olacaktır.


Hakkari Çukurca İlçesi :

Hakkari Şemdinli İlçesi :


Hakkari Yüksekova Meslek Yüksek Okulu: Okul 2013 - 2014 Eğitim döneminde Yüksekova'da değil Hakkari Şehirmerkezinde bulunuyordu.

Hakkari Üniversitesi : www.hakkari.edu.tr Hakkari Üniversitesi Rektörlük binası, Merzan mahallesinde, Çölemerik Meslek Yüksekokulu Karşıyaka Mahallesinde, İktisadi ve ticari bilimler fakülteleri vb. Pehlivan mahallesinde, Zeynel bey Yerleşkesi Keklikpınar'dadır.

Devamını Göster

Diğer Hakkari Yurtları