Anasayfa

İstanbul Kız Erkek Öğrenci Yurtları

İstanbul'daki Özel Yurtlar ve Güncel Fiyatları!

Üniversiteyi kazandınız hiç bilmediğiniz bu Metropolde, belkide evinizden çok uzakta artık yeni eviniz olacak İstanbul Öğrenci Apartlarında veya İstanbul Özel Yurtlarında konaklayacağınız, yeni bir yaşama başlayacağınız için korkmayın!

ozelyurtpansiyon.com sitemizden İstanbul kız erkek yurtlarının telefonları, oda özellikleri ile İstanbul'daki Özel yurtların Güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.


İstanbul Üniversiteleri kız ve erkek öğrencilerine barınma hizmeti sağlayan özel yurtların seçiminde dikkat edilmesi gerekenler Nelerdir? öğrenmek, İstanbul Yurtları hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak ve ozelyurtpansiyon.com'un Üniversite yaşamı ile ilgili hazırladığı tüm makaleleri okumak için tıklayın.

ozelyurtpansiyon.com sitesi olarak sizlere, İstanbul yurt fiyatları ile İstanbul'daki Üniversitelerin Kampüslerine ulaşım vb. konularda, ön bilgi vermeye çalışacağız. İstanbul'daki ailelerin çocuklarıda başka şehirlere belkide sizin yaşadığınız şehire sizin gibi hiç bilmediği bir şehirde okumanın heyecanı ile gidiyor. İstanbul'daki insanlarda sizlerin ana babalarınızın yaşadığı kaygıyı sizinle ailenizle aynı zamanda yaşıyor,

İstanbul Üniversitelerinde okuyup, İstanbul Özel Yurtlarında konaklayarak, Bir metropolde yaşamanın zorluğu veya kültürel zenginliği, toplu konaklamaların yapıldığı yurtlarda edineceğiniz oda arkadaşlıkları, genç yaşınızda çok sağlam dostluklar kurarak vizyonunuza önemli bir katkı sağlayabilir.

İstanbul'da ki Üniversitelerin, İstanbul Özel Yurt alternatifleri bir hayli fazladır, hele birde öğrenci apart fiyatları uygun olursa, çok rahat ve keyifli bir üniversite yaşamı geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Eğitim hayatında başarının en önemli kriterlerinden biride sağlıklı, sorunsuz ve huzurlu bir özel yurtta barınmanızdır. Doğal ihtiyaçların sorunsuzca karşılanabildiği, yemek ve kahvaltıları yenilebilen, odalarında 24 saat ısınma sorunu yaşamayacağınız, sıcak su sıkıntısı yaşanmayan banyoları, sağlıklı İnterneti olan, huzurlu bir yaşam süreceginiz, Hijyene ve can güvenliğine önem veren, GSB den ruhsatlandırılmış ve sürekli İstanbul GSB İl Müdürlüğü Müfettişlerince denetlenen kız ve erkek öğrenciler için uygun yurt fiyatları olan, İstanbul Özel Yurtlarını Pansiyonları ve Öğrenci apartlarını tercih ettiğinizde, sizinle ilgilenmek zorunda olan özel yurt yetkilileri, İstanbul'da ki Üniversite ve sosyal yaşamınızı kolaylaştıracak, şehirde yabancılık çekmemenize yardımcı olacaktır.


İstanbul Özel Yurtları, Öğrenci Apartları ile Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyon işletmecilerine yönelik, ozelyurtpansiyon.com'un hazırladığı tüm Makalelere buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Yurtlar Fiyatlar!
İstanbul İlinde bulunan RUHSATLI Kız Yurtları ve Erkek öğrenci yurtlarının tümü Gençlik Spor Bakanlığı denetimindedir.

İstanbul Özel Yurt fiyatları verilen hizmete göre değişkenlik göstermektedir. 2023 - 2024 Bir eğitim öğrenim dönemi için fiyatlar 22.000 TL den başlayarak, İmkanları sınırlı veya konforlu özel yurtlar olarak Tek kişilik, 2 kişilik oda veya çok kişilik oda alternatiflerine göre 95.000 TL ye kadar çıkar. Bu fiyatların daha üzerinde de özel yurt var fakat genel fiyatlar bu şekildedir.

İstanbul çok farklı toplu taşıma alternetiflerine sahip olduğundan, üniversite yakınında olmasa dahi bütçenize uygun konaklama imkanı bulabileceğiniz bir şehirdir.

Üniversiteye ve Kampüse yakın, Odada barınacak kişi sayısı, yurt idari personelinin öğrenciye yurtta sağlıyacağı huzur veya huzursuzluk, Final ve Vizelerde verilen ücretsiz gece çorbası, Ramazan ayında sahur yemeği, Tek kişilik veya 3, 4 kişilik oda fiyatları, katlara konan sebillerde ücretsiz sıcak ve soğuk su, Kahve Otomatı, Bilardo vb. Oyun araçları, Spor salonları, Sauna, Fin Hamamı, Yüzme Havuzu, sözünün arkasında olan ve öğrenci memnuniyeti odaklı işletmeci gibi tüm bu imkanlar özel yurtların fiyatlarına etki eden faktörler arasındadır.

Gerek İstanbul Kız Yurtları gerekse İstanbul Erkek Öğrenci yurtları Otel değildir; sizin en değerli varlığınızı emanet edeceğiniz ve sorunsuzca eğitim ve özel yaşamını sürdürebileceği işletmeleri çok iyi seçmeniz gerekir.

Öğrenim ve sosyal yaşamınıza direk etkisi olacak Özel yurt seçiminde acele etmeden, sadece fiyatına bakarak değil, verilecek hizmetleri kapsayan sözleşmeyi dikkatlice okuyarak senetlerinizi imzalamanızı önemle hatırlatırız.

İstanbul'daki Üniversiteler!
İstanbul'da aktif olarak 57 adet Devlet ve Vakıf Üniveritesi, aktif olmayan 1 tane Üniversite var. Bu üniveritelerin kampüslerinin yakınlarında yeterince özel yurtlar ve Öğrenci Apartları ile Üniversite Yurtları bulunmaktadır. Üniversitelerin isimlerinin listesini, sizin için ozelyurtpansiyon.com sitemizdeki ilçe sayfalarında yayınladık. Detaylara ulaşmak için Üniversite isimlerini tıklayarak üniversitelerin Web Sayfalarına ulaşabilirsiniz.

İstanbul'daki Özel MYO lar.
İstanbul'da aktif olarak 3 adet Özel Meslek Yüksekokulu var. Bu Meslek Yüksekokullarının Yerleşkelerinin civarında İstanbul Kız yurdu ve İstanbul Erkek Öğrenci yurdu sıkntısıda yaşanmaz. Meslek Yüksekokullarının listesi ait oldukları ilçe sayfalarında bulablirsiniz.

İstanbul'daki Öğrenci Apartları Nasıldır?
Ev Kiralamadığınız veya GSB den ruhsatı olmayan öğrenciye illegal barınma hizmeti veren binaların dışında, İstanbul Kız Öğrenci Apartı veya İstanbul'da ki Erkek Öğrenci Apartı tercih etmeniz, tümününde Gençlik ve Spor Bakanlığı Özel Yurtlar Yönetmeliğine tabi olması sebebiyle pek bir şey farketmez. İstanbul Kız Öğrenci apartı adı altında illegal kiralama yapan binanın apart ücretleri ile İstanbul yurtları arasında bir miktar fiyat avantajınız var gibi görünsede, yaşayabileceğiniz olası mağduriyetler size cok daha fazla maddi ve manevi maliyetlere yol açacaktır.

Bu tür yerler bir kaç farklı amaçlada hizmet verebiliyor,
1 -Günlük hatta saatlik apart kiralama.
2 -Gençlik ve Spor Bakanlığından Ruhsat alınabilmesi için sadece Kız öğrenci yurdu veya sadece erkek öğrenci apartı olarak ama sadece öğrenciye hizmet verme zorunluluğu istenirken, Bu tür binalarda parayı bastıran apartı kiralayabilir.
3 - GSB Ruhsat vereceği İstanbul Özel Yurt İdari personeli olan yurt Müdüründen Lisans mezunu, Yönetim memurundan ön lisans mezunu şartı dahi ararken bu tip yerlerde sadece işi bilen personel şartı aranır.


Deprem yönetmeliğine uygun sağlam bina ve yangın yönetmeliğine hazırlığını tamamlamış İstanbul özel yurtlarından bahsetmiyorum bile, çünkü Gençlik ve Spor Bakanlığı bu şartları yerine getirmemiş olan Kız yurdu ve Erkek Öğrenci yurduna veya Öğrenci apartlarına ruhsat vermiyor.

Sabiha Gökçen'den, Avrupa Yakasına Nasıl Gidilir?
Sabiha Gökçen Havaalanından Belediye otobüsleri ile Uzunçayır Metrobüs İstasyonuna veya Kadıköy'e ulaşabilir sonrasında istediğiniz yöne gidebilirsiniz. Taksim'e İETT otobüsü veya Metrobüs ile değil, Havabüs ile gitmek mantıklıdır.

İstanbulkart İle Metrobüs Kullanımında Dikkat!
Konakladığınız İstanbul Özel Yurtlarından Üniversiteye gidiş gelişlerinizde Toplu taşıma aracı olarak Metrobüsü tercih ettiğinizde dikkat etmeniz gereken, Metrobüslerde uzak istasyon uygulaması vardır. yani siz bir durak bile gidecek olsanız, Bu güzergahtaki en uzak mesafe ücreti kartınızdan çekilir. Metrobüs istasyonlarının giriş ve çıkışlarında kartınızda kaç para kaldığını öğrenebilmeniz için kart okuyuculara kartınızı göstermeniz gerekir bu makinalar aynı zamanda kısa mesafe gidişlerde aradaki farkı kartınıza iade eder. Bunun için metrobüsten iner inmez kartınızı bu kart okuyucularına göstermeniz yeterlidir. Bu uygulama bazı uzak mesafe otobüslerindede var.

İstanbul Kız Yurtlarının Fiyatları İstanbul Erkek Yurtlarına Nazaran Neden Daha Pahalıdır?
İstanbul'da diğer şehirlerdede olduğu gibi İstanbul Erkek yurtlarına nazaran İstanbul'da Kız Öğrenci Yurdu Fiyatları da daha yüksek oluyor, bunun sebepleri arasında:
1- Kız yurtlarında Sauna, Fin Hamamı hatta yüzme havuzu ve buna benzer lüks hizmetlerin bulunması.
2- Ailelerin tercihine bağlı olarak, erkek öğrencinin, kız öğrenciye nazaran (en azından ilk yıl için) daha çok konaklama alternatifinin olmasıdır.
Örnek:
Erkek öğrenci geçici olarakta olsa normal bir otelde pansiyonda veya karma apartta konaklayabilir hatta ev de kiralayabilir.

İSTANBULDA ÖĞRENCİ OLMAK!
İstanbul'un Anadolu yakasındaki başlangıcı olarak, Kocaeli’nin sınır ilçesi olan Gebze'den sonrasını düşündüğümüzde, Üniversiteler ile öğrencileri ilgilendiren ilk ilçe Tuzla'dır. Üniversite ve öğrenci yoğunluğu Maltepe, Ataşehir, Kadıköy ve Üsküdar'dır bu bölgelerde Anadolu yakası sahiline yakın olup Avrupa yakasına feribot Deniz otobüsü ve Metrobüslerle çok rahat ve ekonomik ulaşım vardır.

Kadıköy rıhtımını Anadolu yakasının merkezi gibi düşündüğümüzde, Kadıköy iskelesinin bulunduğu meydandan belediye otobüsleri ile veya minibüslerle Anadolu yakasının her köşesine ulaşabilirsiniz veya 10 dakika yürüyerek yada minibüs ile gideceğiniz Söğütlüçeşme’den uygun bir ücret ödeyerek, metrobüse biner ve İstanbul’un Avrupa yakasının diğer ucunda bulunan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Avcılar kampüsüne 45 dakikada gidebilirsiniz.İskeleden karşıya İstanbul Boğazını feribot ile geçerek, Beşiktaş'a Kabataş'a Eminönü'ne geçebilir buradan tren metro tramvay canınız ne isterse o taşıtla İstanbul’un her yerine çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul bilinenin aksine, çok alternatifli ulaşım araçları ile ulaşım konusunda gerçektende sorunlarını bitirmiş ekonomik ve rahat yolculuk sağlayan modern büyük bir şehirdir.


Avrupa yakasını İstanbul boğazından itibaren en son nokta Silivri olarak düşündüğümüzde kaldıki bu bölgede öncesinde Büyükçekmece ve İstanbul Özel Yurtlar ile İstanbul Kız Yurtları ve Erkek yurtlarının en yoğun olduğu öğrenci bölgesi İstanbul üniversitesi Cerrahpaşa Avcılar kampüsüde var.

Avcılar kampüsünün önünden geçen yol, Avrupa ve Balkanlar üzerinden gelen meşhur E5 tir.Beylikdüzü’nden gelerek kampus ile Kyk Atatürk öğrenci yurdunun önündende geçen E5 yolu üzerinde devam eden metrobüs, sırasıyla önce Küçükcekmece, Sefaköy ve yine uygun İstanbul Özel yurt fiyat alternatiflerinin bulunabileceği İstanbul Öğrenci Apartları İstanbul Yurtlarının çok yoğun olduğu Florya, Yenibosna, Şirinevler, İncirli, Bahçelievler, Ömür, Bakırköy, Zeytinburnu, Merter, Cevizlibağ, Topkapı, Bayrampaşa, Edirnekapı güzergahında devam ederek Mecidiyeköy’de inebilir veya devam edebilirsiniz.

Mecidiyeköy’de metrobüsten indiğinizde ister İTÜ Ayazağa kampüsü ve birkaç üniversitenin bulunduğu Maslak yönüne de giden Taksim metrosuna biner Nişantaşı, Şişli, Osmanbey,Taksime hatta Marmaray ve Yenikapı Feribot iskelesine kadar gidebilirsiniz.

Beylikdüzü’nden Metrobüs ile çıkmış olduğunuz yolculuğa,
Mecidiyeköy’de inmeyerek devam ettiğinizde, Zincirlikuyu istasyonunda inerek köprüye çıkar oradan ister yürür isterseniz minibüse binerek Yıldız Teknik Üniversitesinin Beşiktaş kampüsünün yakınındanda geçerek Barbaros bulvarından Beşiktaş Maydanına inebilirsiniz. Veya köprüden Beşiktaş tarafına değilde aksi yöne devam ederek Levent’e geçebilirsiniz.

Zincirlikuyu Aktarma istasyonunda inmediğiniz Metro ile boğaz köprüsünden geçerek Kadıköy iskelesine çok yakın olan Söğütlüçeşmeye kadar gider bu yol yani metrobüsün geçtiği E5 çevresinde(Çok fazla Özel Üniversite olduğu için isimlerini saymak zor) çoğu üniversitenin ve İstanbul Özel yurtlarının önünden geçersiniz. Söğütlüçeşme Metrobüsle gelebileceğiniz (2022 yılında şimdilik) son istasyondur.


İstanbul İçin diğer önemli ulaşım araçlarından metro ve tramvay ile ilgili güzergahlar konusundada İstanbul’a yeni gelmiş ve İstanbul Yurtları konusunda çok yabancı olan öğrencilerimize, kısa bilgi vermeye çalışalım.

Metrobüs ile geleceğiniz istikamette İlk Yenibosna veya daha rahat olan Şirinevler durağında veya Ömür durağına kadar hangi durakta isterseniz orada Meroya aktarma yaparak, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsünün de durağından, İstanbul Esenler Şehirler Arası Otobüs terminaline, Bayrampaşa vb. ilçelerden geçerek Aksaray Yusufpaşa’ya kadar rahat bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metrobüsten KYK Atatürk Öğrenci Yurdunun bulunduğu Cevizlibağ istasyonunda inerek tramvaya aktarma yaptığınızda Topkapı’dan Millet caddesi boyunca devam eden yolda önce Pazartekke, ve Fatih ilçesinde yer alan bu mahalleler İstanbul’daki Özel Yurtların en yoğun olduğu semtler olan Fındıkzade, Cerrahpaşa, Haseki gibi hastanelerinde burada bulunması sebebiyle muazzam öğrenci yoğunluğuna sahip birkaç bölgeden biridir.

Semt isimlerini okoduğunuzda birbirinden çok uzak yerler gibi düşünmeyin,
Örneğin: Topkapı’dan sıkı bir yürüyüş ile en çok 20 dakikada, saydığımız tüm bu semtleri geçersiniz. Tramvay devamında Yusufpaşa’ya sonra Aksaray’a gelir.

Aksaray’da indiğinizde solunuzda kavşakta mimarisiyle dikkatinizi çekecek Pertevniyal Valide Sultan camiinin yanından girdiğinizde, sağınızda İstanbul Büyükşehir belediyesi gelir, siz yolunuza devam ederek Bozdoğan su kemerinin altından geçer geçmez ilk aradan sağa Tarihi vefa bozacısının olduğu Vefa ya gelirsiniz.

Vefa’ya dönmeden yola devam ettiğinizde, eski yıllarda ses sanatçılarının meşhur olmak için geldiği İMÇ çarşısı ve Unkapanı gelir sonrası Eminönü'dür buradan Galata köprüsünü kullanarak Karaköy’e Tophane’ye veya Beyoğlu ile Taksime çıkabilirsiniz

Pertevniyal Valide Sultan Camiinden sola girmeyerek Laleli’ye devam ettiğinizde İstanbul Üniversitesinin olduğu Beyazıt meydanına ve kapalı çarşıya gelirsiniz, devamında Çemberlitaş, Sultanahmet Ayasofya müzesi, Topkapı sarayı, Yerebatan su sarnıcı, Gülhane parkı ve Tarihi Sirkeci tren garı sonrası Eminönü'dür.

Eminönü’nden sonrasında Galata köprüsünden geçerek Karaköy’e ordan ister Taksim’e veya Beyoğlu’na ister tramvay yolundan Fındıklı, Tophane buralardan yukarıya her sokak Taksime Asmalımescite çıkar, son durak Kabataş’tır.

Kabataş’ta Tramvaydan indiğinizde hemen Füniküler ile Taksime çıkabilir veya otobüsle veya Keyifli bir manzarada yürüyerek Beşiktaş’a Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Bütün bu saydığımız güzergah çok uzun bir yol gibi gelmesin size yürümeye üşenmezseniz eğer İstanbul’un kalabalığı ve güzel manzarasını doya doya yaşayarak Fındıkzade’den Kabataş’a kadar 1 saatte keyifli bir yürüyüşte yapabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi büyüklüğü sizi korkutmasın 2 paragrafla koca İstanbul’un ulaşımını anlatabildik, Şehrin büyüklüğü sizi asla tedirgin etmesin, İstanbul’da yaşayan hiç kimse sürekli yeni yerleşim alanlarının oluştuğu bu şehre hakim olamaz. Herkesin olduğu gibi sizide sadece yaşadığınız bölgenin ulaşımı ilgilendirmekte.

Istanbul Yurt Fiyatlarının en güncel halini öğrenebilmeniz için, ozelyurtpansiyon.com sitemizdeki Istanbul ile ilgili hazırlamış olduğumuz bu makalenin altında yer alan linkleri tıklayarak. Istanbul Özel yurtlarının listelendiği Istanbul Kız yurdu ve Istanbul Erkek Öğrenci yurdu ilanlarında yazılı olan iletişim bilgilerinden, Sabit telefon, GSM, whatsapp, facebook veya e-posta kanallarından her hangi birini tercih ederek, yurt idari personellerine ulaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Devamını Göster
 • Özel Bayraktar Esenyurt Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul
  İstanbul / Esenyurt
  ( Toplam 10572 defa ziyaret edildi. )
  Esenyurt İlçesinde bulunan Erkek Öğrenci yurdumuzun, YAŞAM ALANLARI 1-2-3-4 kişilik alternatifli odalar VIP Odalar Etüt Salonu Bilgisayar Odası ...
  Erkek Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • GSB Özel Yeni Nesil Kız Öğrenci Yurdu İstanbul
  İstanbul / Esenyurt
  ( Toplam 2884 defa ziyaret edildi. )
  Kahvaltı Akşam Yemeği Sıcak su Güvenlik Kantin Periyodik Oda Temizliği Tek 3 ve 4 kişilik odalar Odalarda Dahili Telefon Odalarda Banyo Wc Od...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Avcılar GSB Enis Çebi Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul
  İstanbul / Avcılar
  ( Toplam 2123 defa ziyaret edildi. )
  Yurtta bir günün nasıl geçer? Sabah kalktığında spor salonuna inerek güne zinde başlarsın. Spordan sonra odana çıkıp sıcak bir duş alıp, okul için h...
  Erkek Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Örnek Bakırköy Kız Öğrenci Pansiyonu İstanbul
  İstanbul / Bakırköy
  ( Toplam 6144 defa ziyaret edildi. )
  WC & Banyo Oda İçerisinde Yemekhane Kantin Mutfak Çamaşırhane ve Ütü Kullanımı 24 saat sıcak su 24 saat güvenlik ve kamera Odalar...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Kıztaşı Özel Sabiha Hanım Kız Öğrenci Yurdu İstanbul
  İstanbul / Fatih
  ( Toplam 12417 defa ziyaret edildi. )
  Kıztaşı Öğrenci Yurdunun Bina Özellikleri 1,2,3,4,6 Kişilik Odalar Bahçe Teras Çamaşır ve Ütü Odası Deprem/Sağlamlık Raporu Dinlenme ve TV Odası...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Cerrahpaşa GSB Özel Gazi Kız Öğrenci Yurdu İstanbul
  İstanbul / Fatih
  ( Toplam 12797 defa ziyaret edildi. )
  İstanbul Fatih Cerrahpaşa'da ki kız öğrenci yurdumuzda Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle kendinizi daha güvenli, huzurlu bir aile ortamında bul...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Haseki Sabiha Hanım Erkek Öğrenci Yurdu Fatih İstanbul
  İstanbul / Fatih
  ( Toplam 7602 defa ziyaret edildi. )
  Fatih Haseki Erkek Öğrenci yurdumuz Gençlik ve Spor Bakanlığı özel yurtlar yönetmeliğine uygun olarak öğrenci memnuniyeti odaklı hizmetleri Odalar...
  Erkek Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Vezneciler GSB Özel Gazi Kız Öğrenci Yurdu
  İstanbul / Fatih
  ( Toplam 8627 defa ziyaret edildi. )
  Gazi yurtları zinciririn 8. halkasını oluşturan Vezneciler Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdumuzda, Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlı, milli ve manevi...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • GSB Sabiha Hanım Fatih Vatan Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul
  İstanbul / Fatih
  ( Toplam 7933 defa ziyaret edildi. )
  Odalarımız Yatak, dolap, çalışma masası, çamaşır sepeti, buzdolabı, oda telefonu, ayakkabı dolabı, kitaplık, banyo (oda içi/ortak kullanım) Bina Ö...
  Erkek Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • İda Aksaray Erkek Öğrenci Yurdu Fatih İstanbul
  İstanbul / Fatih
  ( Toplam 5905 defa ziyaret edildi. )
  İstanbul Aksaray Vatan Caddesinde yer alan erkek öğrenci yurdumuzun Odaları her öğrenci için en az 12 m3 alan ayrılacak şekilde 1, 2, 4 ve 6 kişilik...
  Erkek Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Fatih Özel Melek Atikali Kız Öğrenci Yurdu İstanbul
  İstanbul / Fatih
  ( Toplam 33994 defa ziyaret edildi. )
  İstanbul Avrupa Yakası Fatih İlçesi Atikali semtinde bulunan Özel Melek Kız Öğrenci Yurdumuzun bina ve hizmet özellikleri: Öğrenci yaşam alanlarına ...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • GSB Özel Betav Haseki Kız Öğrenci Yurdu İstanbul
  İstanbul / Fatih
  ( Toplam 17246 defa ziyaret edildi. )
  İstanbul Fatih İlçesi Fındıkzade semtinde bulunan kız öğrenci yurdu binamız Oda Özellikleri Buzdolabı LCDTV Tüm binamızda Wıreless İnternet 24 Sa...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Çapa Özel Sabiha Hanım Kız Öğrenci Yurdu İstanbul
  İstanbul / Fatih
  ( Toplam 5741 defa ziyaret edildi. )
  Çapa Öğrenci Yurdumuzun Bina Özellikleri 1,2,3,4,6 Kişilik Odalar Bahçe Teras Çamaşır ve Ütü Odası Deprem/Sağlamlık Raporu Dinlenme ve TV Odası ...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Özel Gazi Vefa Erkek Öğrenci Yurdu Şubesi Fatih İstanbul
  İstanbul / Fatih
  ( Toplam 2662 defa ziyaret edildi. )
  Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle kendinizi daha güvenli, huzurlu bir aile ortamında bulacaksınız Yurdumuz, turnike kart geçişli, 24 saat gece ...
  Erkek Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • İstanbul Özel Safir Fatih Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu
  İstanbul / Fatih
  ( Toplam 25927 defa ziyaret edildi. )
  İstanbul ili Fatih merkez ilçesinde yer alan kız öğrenci yurdumuzun Her odasını ve her köşesini farklı bir bakış açısıyla zevkli ve kaliteli rahat y...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • 18.Şube İdeal Kağıthane Kız Öğrenci Yurdu İstanbul
  İstanbul / Kağıthane
  ( Toplam 3487 defa ziyaret edildi. )
  İstanbul Kağıthane Özel Kız yurdu Şubemizin hizmet bilgileri güncellenmeketedir.
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Okmeydanı Özel Şenyuva Şişli Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul
  İstanbul / Şişli
  ( Toplam 43104 defa ziyaret edildi. )
  Şişli Okmeydanında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından denetimi yapılmış, ruhsatlandırılmış, depreme dayanıklılık belgesi bulunan binamızda öğrencile...
  Erkek Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • İstanbul Özel Sabiha Hanım Erkek Öğrenci Yurdu Şişli ŞB.
  İstanbul / Şişli
  ( Toplam 7432 defa ziyaret edildi. )
  Sabiha Hanım Şişli Erkek Öğrenci Yurdu Şubemizde 24 Saat Sıcak Su 24 Saat kesintisiz sıcak su; her öğrenciye yetecek kadar ve her katta WC ve lavabo...
  Erkek Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Şişli Özel Elif Gazi Mecidiyeköy Kız Öğrenci Yurdu İstanbul
  İstanbul / Şişli
  ( Toplam 39429 defa ziyaret edildi. )
  Ev sıcaklığı ve otel konforunu bir arada yaşatan kız öğrenciler için güvenilir bir hizmet vermek için tüm imkanların bulunduğu yurdumuz öğrenciler içi...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Mecidiyeköy Alaçatı Kız Öğrenci Yurdu Şişli İstanbul
  İstanbul / Şişli
  ( Toplam 3089 defa ziyaret edildi. )
  Merkezi Isıtma Kolay Ulaşım Kahvaltı Ücretsiz WİFİ Çamaşır Hizmeti Güvenlik Hizmeti Banyo wc li odalar Odalarda Buzdolabı Projektörlü Etüt Oda...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Özel Sabiha Hanım Beyoğlu Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul
  İstanbul / Beyoğlu
  ( Toplam 8779 defa ziyaret edildi. )
  İstanbul Beyoğlu Tophane'de ki Erkek Öğrenci yurdumuz'da 24 Saat kesintisiz sıcak su Her öğrenciye yetecek kadar ve her katta WC ve lavabo vardır. B...
  Erkek Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Beşiktaş GSB Özel Gazi Kız Öğrenci Yurdu
  İstanbul / Beşiktaş
  ( Toplam 41407 defa ziyaret edildi. )
  Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle kendinizi daha güvenli, huzurlu bir aile ortamında bulacaksınız. Yurdumuz, turnike kart geçişli, 24 saat gece...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Özel Sabiha Hanım Beşiktaş Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul
  İstanbul / Beşiktaş
  ( Toplam 9288 defa ziyaret edildi. )
  Beşiktaş Erkek Öğrenci yurdu Şubemizin Odalarında 1,2,3,4 ve 6 kişilik olup, yataklarımız bazalıdır. Güvenlik Binamızın çevresi 24 saat güvenli...
  Erkek Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • İdeal Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdu Şubesi İstanbul
  İstanbul / Beşiktaş
  ( Toplam 12112 defa ziyaret edildi. )
  İdealde Neler Var ? Kahvaltı Yurtlarımızda haftanın 6 günü açık büfe ücretsiz kahvaltı hizmetinden yapabilirsiniz. Ring Servis 4,5,7,8,9,10,12,14,...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Kadıköy GSB Özel Gazi Kız Öğrenci Yurdu
  İstanbul / Kadıköy
  ( Toplam 32719 defa ziyaret edildi. )
  Öğrenci Yaşam alanlarına Uygun olarak düzenlenmiş olan binamızda 1-2-3-4 kişilik alternatifli geniş aydınlık, havadar Ahşap mobilyalı, Bazalı Ortoped...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • İstanbul Kadıköy Ada Bayan Öğrenci Yurdu
  İstanbul / Kadıköy
  ( Toplam 12591 defa ziyaret edildi. )
  İstanbul Kadıköy İlçesinde faaliyette olan bayan öğrenci yurdumuzda Odalarda banyo, wc; Çalışma masası; Hostel tipi yataklar: Giyinme dolapları; ...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Özel Yıldız Kadıköy Kız Öğrenci Yurdu İstanbul
  İstanbul / Kadıköy
  ( Toplam 12077 defa ziyaret edildi. )
  İstanbul Kadıköy'ün tam kalbinde Rasimpaşada bulunan Yıldız kız öğrenci yurdumuz çevresinde tüm sosyal ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz işletmelerin ...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Kadıköy Moda Kız Öğrenci Yurdu İstanbul
  İstanbul / Kadıköy
  ( Toplam 1025 defa ziyaret edildi. )
  Konaklama Yurdumuz toplam yedi katlı olup, bunun 4 katı öğrenci odalarından oluşmaktadır. Odalarımız 1, 2 ve 4 kişiliktir. Yemek Kadıköy’de y...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Kadıköy Işıksaçan Residence İstanbul
  İstanbul / Kadıköy
  ( Toplam 48089 defa ziyaret edildi. )
  Binamızın Özellikleri .Deprem yönetmeliğine Uygun olarak imarı yapılmış yeni bir bina .Profesyonel ve kurumsal bir güvenlik şirketinin özel güve...
  Rezidans
  Daha Fazla...
 • Üsküdar Özel Sabiha Hanım Kız Öğrenci Kampüsü İstanbul
  İstanbul / Üsküdar
  ( Toplam 1601 defa ziyaret edildi. )
  24 Saat Sıcak Su 24 Saat kesintisiz sıcak su; her öğrenciye yetecek kadar ve her katta WC ve lavabo vardır. Banyo, WC alanları son derece hijyenik ol...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Özel Sabiha Hanım Maltepe Bayan Yurdu Şb.İstanbul
  İstanbul / Maltepe
  ( Toplam 10070 defa ziyaret edildi. )
  Maltepe bayan Öğrenci Yurdu Şubemiz, Kaliteli alt yapısı, güler yüzlü hizmet anlayışı ile modernizmi, güveni ve konforu birleştirmiş olan yurdumuz tüm...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Maltepe Sabiha Hanım Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul
  İstanbul / Maltepe
  ( Toplam 3458 defa ziyaret edildi. )
  Maltepe Erkek Öğrenci yurdumuzun Odaları Yatak, dolap, çalışma masası, oda telefonu, ayakkabı dolabı, kitaplık Bina Özellikleri 1,2,3,4,5 Kiş...
  Erkek Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Bostancı GSB Özel Gazi Kız Öğrenci Yurdu Ataşehir
  İstanbul / Ataşehir
  ( Toplam 12195 defa ziyaret edildi. )
  Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle kendinizi daha güvenli, huzurlu bir aile ortamında bulacaksınız. Yurdumuz Bostancı Metro İstasyonu’na (...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Gençlik ve Spor Bakanlığı Özel Şenol Şile Kız Öğrenci Yurdu İstanbul
  İstanbul / Şile
  ( Toplam 9638 defa ziyaret edildi. )
  ODA TEFRİŞİ Tüm odalarımızda her öğrenci için birer adet olmak üzere; çalışma masası, kitaplık, elbise dolabı, karyola veya ranza, çalışma sandalyesi...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...

Diğer İstanbul Yurtları