Anasayfa

Tekirdağ Kız Erkek Öğrenci Yurtları

Tekirdağ'daki Özel Yurtlar ve Güncel Fiyatları!

Namık Kemal Üniversitesini kazandınız, hiç bilmediğiniz bir şehirde, belkide evinizden çok uzakta, artık yeni eviniz olacak Tekirdağ Öğrenci Apartlarında veya Tekirdağ Özel Yurtlarında konaklayarak, yeni bir yaşama başlayacağınız için korkmayın!

Tekirdağ Özel Yurtları, Öğrenci Apartları ile Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyon işletmecilerine yönelik reklam alternatifleri vb. konularda ozelyurtpansiyon.com sitesinin hazırladığı tüm makaleleri okumak için tıklayın.

ozelyurtpansiyon.com sitesi olarak sizlere, Tekirdağ'da ki yurt fiyatları, Değirmenaltı Merkez Yerleşkesine ulaşım vb. konularda, en azından bir ön bilgi vermeye çalışacağız. Tekirdağ'da ki ailelerin çocuklarıda başka şehirlere belkide sizin yaşadığınız şehire sizin gibi hiç bilmediği bir şehirde okumanın heyecanı ile gidiyor. Tekirdağ'da ki insanlarda sizlerin ana babalarınızın yaşadığı kaygıyı sizinle ailenizle aynı zamanda yaşıyor.

Namık Kemal Üniversitesinde okuyup, Tekirdağ Özel Yurtlarında konaklayarak yeni keşfedeceğiniz bir şehirde yaşamanın zorluğu Özgürlüğün tadı veya kültürel zenginliği toplu yaşama merhaba diyeceğiniz öğrenci yurtlarında edineceğiniz oda arkadaşlıkları genç yaşınızda, çok sağlam dostluklar kurmanız vizyonunuza önemli bir katkı sağlayabilir.

Namık Kemal Üniversitesine yakın Özel Yurt alternatifleride var, hele birde öğrenci apartlarının fiyatları uygun olursa, çok rahat ve keyifli bir üniversite yaşamı geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Tekirdağ Özel Yurtlarına Kayıt olmak için gerekli evraklar ile ilgili hazırladığımız makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim hayatınızda, başarının en önemli kriterlerinden biride sağlıklı, sorunsuz ve huzurlu bir ortamda barınmanızdır, doğal ihtiyaçların sorunsuzca karşılanabildiği, Tekirdağ özel yurt fiyatları uygun, yurtlarda konaklayan öğrencilerin yiyebileceği akşam yemekleri ve kahvaltılar, odalarda 24 saat Kaloriferi, sıcak suyu sıkıntılı olmayan banyoları, sağlıklı interneti olan, huzurlu bir yaşam süreceginiz, hijyene ve can güvenliğine önem veren, GSB den ruhsatlandırılmış ve periyodik olarak Tekirdağ GSB İl Müdürlüğü Müfettişlerince denetlenen Özel kız ve erkek öğrenciler için uygun yurt fiyatları olan, Özel Yurtları Pansiyonları ve İşini hakkıyla yapan kurumsal firmaların işletimindeki öğrenci apartlarını tercih ettiğinizde, sizinle ilgilenmek zorunda olan özel yurt yetkilileri, Tekirdağ'da ki Namık Kemal Üniversitesinde ve şehirdeki sosyal yaşamınızı kolaylaştıracak, yabancılık çekmemenize yardımcı olacaktır

Tekirdağ Yurt Fiyatlarının en güncel halini öğrenebilmeniz için, ozelyurtpansiyon.com sitemizdeki Tekirdağ ile ilgili hazırlamış olduğumuz bu makalenin altında yer alan linkleri tıklayarak. Tekirdağ Özel yurtlarının listelendiği Tekirdağ Kız yurdu ve Tekirdağ Erkek Öğrenci yurdu ilanlarında yazılı olan iletişim bilgilerinden, Sabit telefon, GSM, whatsapp, facebook veya e-posta kanallarından her hangi birini tercih ederek, yurt idari personellerine ulaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Tekirdağ'da Öğrenci Olmak!
Tekirdağ Ceyport Limanından karşılıklı olarak her gün Bandırma, Erdek, Avşa adası, Marmara adası, Çanakkale Karabiga rorolar ile ulaşım var. Tekirdağa girişte hafif bir tepeden aşşağıya inerken karşınızda şehir merkezine girmek için girişteki köprülü kavşakta çevre yolundan çıkmanız gerekir. Kampüse girmeyerek şehir merkezine devam ettiğinizde sağda Tekirdağ garajı devamında daha ziyade tepelere kurulmuş şehir merkezi var. Solunuz Lunapark kafeler ve çaybahçelerinin bulunduğu kordon boyudur.

Sahilden devam ettiğinizde şehir merkezinin büyüklüğünü göremezsiniz yerleşim çevre yolu ile sahile paralel iç taraflara yayılmıştır. Otogardan sonra ilk şehir merkezinden sağa girerek 50 metre sonra ilk dönel kavşak tan sola şehir merkezinin içinden tırmanışa geçersiniz sağ ve sol taraf çarşıdır devamında yol Tekira AVM nin bulunduğu meydana çıkar ve yolu devam ettiğinizde yine çevre yoluna çıkarsınız.

Trakya bölgesine özgü sıcakkanlı ve misafirperver insanları olan bir şehir.Büyük şehirlerden gelen öğrencilere biraz sıkıcı gelebilir. Tekirdağ sessiz ve sakin bir yer. Tekirdağ'a gelipte Tekirdağ Köftesi yemeden olmaz. Denizi seviyorsanız biraz yolu göze alarak Ege Denizine Saroz körfezine veya Barbaros ve Şarköy gibi sayfiye bölgelerine gidebilirsiniz.
Şehir İçi dolmuşlarına binerek çok daha yakına Kumbağ'ada gidebilirsiniz. Tekirdağ komple sahildir.

Tekirdağ Özel Kız Öğrenci Yurtları Fiyatları!
Tekirdağ'da da diğer şehirlerde olduğu gibi Erkek yurtlarına nazaran "Tekirdağ'da Kız Öğrenci Yurdu Fiyatları" da daha yüksek oluyor, bunun sebepleri arasında ailelerin tercihine bağlı olarak, erkek öğrencinin, kız öğrenciye nazaran (en azından ilk yıl için) Değirmenaltı Kampüsüne yakın daha çok konaklama alternatifinin olması yani erkek öğrenci geçici olarakta olsa normal bir otelde pansiyonda veya karma apartta konaklayabilir hatta ev de kiralayabilir.

Öğrenci yurtları pansiyonlar ve apartlarında Vadedilen hizmet, Can ve Mal güvenliğiniz ile ilgili yaşanabilecek olumsuz durumlarda, öğrenci yasal haklarını koruyamayarak mağdur kalabilir. Siz senet imzalarsınız ama işletme kapatıldığında senetlerinizi tahsil edip etmemek apart işletmecisinin insafına kalır veya çok zorlu ve uzun süreli, bir hukuki mücadeleye hazır olmalısınız. Bu sebeple GSB den Ruhsatlı olan yurtları veya Kurumsal apart işletmelerini tercih edin.

Tekirdağ Özel Erkek Öğrenci Yurtları Fiyatları Ne Kadar?
İster Kız Yurdu fiyatları olsun İsterse Tekirdağ Özel Erkek Öğrenci Yurdu Fiyatları olsun hatta Öğrenci apartlarında dahi fiyatlara etki eden faktörler birbirine tıpa tıp aynıdır. Üniversiteye ve Kampüse yakın, Erkek Yurdu Fiyatları 14.500TL den başlayarak, Odada barınacak kişi sayısı, Yurt idari personelinin Öğrenciye yurtta sağlıyacağı huzur veya huzursuzluk, Final ve Vizelerde Özel yurtta öğrenciye ücretsiz verilen gece çorbası, Ramazan ayında sahur yemeği, Tek kişilik veya 3 kişilik oda fiyatları, Katlara konan sebillerde ücretsiz sıcak ve soğuk su, kahve otomatı, bilardo vb. oyun araçları, spor salonları, sözünün arkasında olan, öğrenci memnuniyeti odaklı işletmeci tüm bu imkanlar özel yurtların fiyatlarını 35.000 TL ye çıkmasına, etki eden faktörler arasındadır.

Deprem yönetmeliğine uygun sağlam bina ve yangın yönetmeliğine hazırlığını tamamlamış özel yurtları, Kız ve Erkek Öğrenci yurdunu veya Öğrenci apartlarını tavsiye ederiz.

Tekirdağ Öğrenci Apartları!
Ev Kiralamadığınız veya ruhsatı olmayan öğrenciye illegal barınma hizmeti veren binaların dışında, Öğrenci Yurdu veya Öğrenci pansiyonu olması Tekirdağ Kız Öğrenci Apartı veya Tekirdağ'daki Erkek Öğrenci Apartı tercih etmeniz, tümününde Gençlik ve Spor Bakanlığı Özel Yurtlar Yönetmeliğine uygun veya ticari ahlaka sahip kurumsal işletmeler olması sebebiyle pek bir şey farketmez.

Tekirdağ Öğrenci apartı adı altında illegal kiralama yapan binanın apart ücretleri ile Tekirdağ öğrenci yurtları arasında bir miktar ücret avantajınız var gibi görünsede, yaşayabileceğiniz olası mağduriyetler size cok daha fazla maddi ve manevi maliyetlere yol açacaktır.
Bu tür yerler bir kaç farklı amaçlada hizmet verebiliyor.
1 - Günlük hatta saatlik apart kiralama.
2 - Sadece Kız öğrenci veya sadece erkek öğrenci apartı olarak, ama sadece öğrenciye hizmet verme zorunluluğu olması gerekirken, bu tür binalarda parayı bastıran apartı kiralayabilir.

Tekirdağ Otobüs Terminali Nerede?
Tekirdağ Garajı şehirmerkezine girdiğinizde Üniversite ile Şehir merkezi arasındadır, Tekirdağ garajında emanetçi yok köşedeki lokantaya ücret karşılığında emanet bırakabilirsiniz. Garajın önünde şehir içi midibüsleri var, yolun karşısına geçerek kampüse ve yurtların bulunduğu Değirmenaltı'na Minibüsler ile gidebilirsiniz.

Tekirdağ Öğrenciye Kiralık Eşyalı Daire Fiyatları!
Üniversite Yakınında Özel Kız veya Erkek Öğrenci Yurtları bulamadığınızda dahi, Öğrenci Evi kiralamanızı şu sebeplerle önermeyiz, en önemlisi konuya maddi açıdan baktığınızda, Özel Yurtlarda 8 - 9 ay yurt ücreti ödenir, ev kiraladığınızda ise, kira kontratını bir yıllık yapmanız gerektiğinden dolayı, eve 12 ay kira ödersiniz. Emlakçı komisyonu ve paradan ziyade evde misafiriniz hiç eksik olmaz okul başarı grafiğiniz olumsuz etkilenir. Bu yüzden kız veya erkek öğrenci Apartlarını tercih etmenizi öneririz.

Tekirdağ merkezde veya ilçelerınde, konuma göre kira farklılıkları olacaktır, 1+1 - 2+1 ev kiraları merkeze uzak semtlerde uygun fiyata bulabilirsiniz ama bu seferde toplu taşıma araçlarında çok zaman ve para kaybedersiniz.

2023 - 2024 Tekirdağ'da ki Özel Yurt Fiyatları Ne Kadar?
Tekirdağ'da Öğrenci yurdu fiyatların belirlenmesine etki eden, öncelikli faktörleri incelemek gerekirse, Kız ve Erkek Öğrenci yurtlarının ve Öğrenci Apartlarının fiyatlarına etki, sadece yatak, yemek ve bina değildir, Öncelikle binanın işletmecisi, yönetimi ve hizmetli kadrosu, sözleşmeler imzalandıktan sonra taahhüt edilen hizmetlerin yerine getirilmesidir.

Öğrenci Yurtları Otel değildir; sizin en değerli varlığınızı emanet edeceğiniz ve sorunsuzca eğitim ve özel yaşamını sürdürebileceği işletmeyi çok iyi seçmeniz gerekir

Tek Kişilik oda, İki kişilik oda, üç kişilk oda, kahvaltı ve yemek kalitesi, personel sayısı ve okul ile yurt arasında ücretsiz servisinin olması, Üniversiteye yakınlığı vb. etkenlerin varlığı veya yokluğuna göre fiyatlandırılmaktadır. Tekirdağ"özel yurt fiyatları odada barınacak kişi sayısına göre Kampüse yakın yemekli - yemeksiz olarak; Kız Yurtları bir eğitim yılı olarak 19.000 TL ile 58.000 TL arasında değişmektedir. İmkanları sınırlı olan yurtlar ve ortak banyo wc li 3 Kişilik ya da 4 veya 6 Kişilik odalarda fiyatlar daha uygun, alınan hizmete göre içerisinde banyo ve wc olan, tek kişilik odaların fiyatları daha pahalıdır.

Öğrenim ve sosyal yaşamınıza direk etkisi olacak Özel Yurt seçiminde acele etmeden, verilecek hizmetleri kapsayan sözleşmeyi dikkatlice okuyarak senetlerinizi imzalamanızı önemle hatırlatırız.


Tekirdağ'da Hangi Üniversiteler Var?
Mustafa Kemal Üniversitesi
Tekirdağ'da Aktif olan 1 tane Üniversite var.

Devamını Göster
 • GSB Özel Seçkin Erkek Öğrenci Apartları Tekirdağ Merkez
  Tekirdağ / Merkez Süleymanpaşa
  ( Toplam 37270 defa ziyaret edildi. )
  Tekirdağ Öğrenci pansiyonumuzun bina ve hizmet detayları Evinize Hoşgeldiniz Tek ve 2 kişilik alternatifli odaları, Aydınlık, Havadar ve kullanışl...
  Erkek Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Gsb Özel Özhan Tekirdağ Erkek Öğrenci Yurdu Merkez
  Tekirdağ / Merkez Süleymanpaşa
  ( Toplam 3967 defa ziyaret edildi. )
  Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği 1, 2 ve 3 Kişilik Hijyenik Lüks Odalar Doğalgaz Isıtma Sistemi Özel Tasarımlı Oda Eşyaları, Ortopedik Yatak,...
  Erkek Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Değirmenaltı Bilge Kız Öğrenci Evleri Tekirdağ Merkez
  Tekirdağ / Merkez Süleymanpaşa
  ( Toplam 24274 defa ziyaret edildi. )
  Üniversite Karşısında 2 dakikalık yürüyüş mesafesinde Kamera ve güvenlik hizmeti ile daha huzurlu Kendinize ait tek kişilik odanızda rahat edin 24 ...
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...
 • Akın Kız Apart Tekirdağ Merkez
  Tekirdağ / Merkez Süleymanpaşa
  ( Toplam 66708 defa ziyaret edildi. )
  güncellenmektedir..
  Kız Öğrenci Yurtları
  Daha Fazla...

Diğer Tekirdağ Yurtları