Anasayfa

Ziyaretçi Defteri

Bu bölüm yüzlerce özel yurdun bulunduğu sitemize yapılacak yorumlar ve Genel bilgi almak içindir. Bilgi almak istediğiniz yurtların ilanlarında bulunan iletişim bilgilerinden, yöneticilerine ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Bu bölüm yüzlerce özel yurdun bulunduğu sitemize yapılacak yorumlar ve Genel bilgi almak içindir. Bilgi almak istediğiniz yurtların ilanlarında bulunan iletişim bilgilerinden, yöneticilerine ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Nevşehir (Mehmet masum öncü - 1.11.2022 21:05:00)
  Merheba kızım Nevşehir merkezde üniversitede göreve basliyacak ilk etapta güvenilir özel yurt veye apart tek kişilik yer arayişindayim . Tavsiyelerinize ihtiyacım var.şimdiden teşekur ederim. Nevşehir Özel yurtlar sayfamızdan ulaşabilirsiniz. https://www.ozelyurtpansiyon.com/yurtlar/nevsehir
 • Reklam (Nuray Alçın - 5.10.2022 00:00:00)
  Çanakkale Çan İlçesinde Özel Masal Yüksek Öğrenim Kız öğrenci Pansiyonu olarak tanıtımının yapılmasını istiyorum.Yardimci olur musunuz. En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.
 • Kız öğrenci yurdu (Gözde koçyiğit - 4.10.2022 00:00:00)
  Bolu yenicagada bulabileceğim kız öğrenci yurdu arıyorum. Yeniçağa'da GSB den ruhsatlı resmi yurt bulanmamaktadır, Yakın bir ilçe olan Gerede'de Özel yurt alternatifi bir hayli fazladır, Tek araçla kolay ve ekonomik ulaşım vardir.
 • yurt (nureddin ışık - 9.09.2022 00:00:00)
  girne üniversitesinde öğrenciyim yurt arıyorum. Girne Özel Yurtlar Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Erkek Yurt fiyat ve yerleştirme (Linara Karsan - 2.10.2022 22:37:00)
  Merhabalar hiç bir sayfada yurt konusunda bilgi alamıyorum yardımci olurmusunuz . Oğlum çeşme turizm fakültesi kazandı ama yurt le ilgili sorun yaşıyoruz. Merhabalar. Bölge tursitik oldugu icin yurt imkani yok. Oraya gittiginizde cevreye sormaniz gerekir, sadece öğrencilere konaklama imkanı sağlayan otel veya pansiyon da konaklama imkani bulabilirsiniz
 • yurt (Rahmi - 31.08.2022 22:44:00)
  Merhaba yurt ile ilgili bilgi almak istiyorum iletisim e gece bilmek icin tlf alabilirmiyim.? Lütfen ilgilendiğiniz kurumun ilanında bulunan iletişim bilgilerinden yurt yönetimi ile kontak kurun.
 • Yurt sorunu (Azad cuci - 31.08.2022 22:38:00)
  Pertek ilçesinde kyk yurdu yok ve bu diğer öğrenciler nede barınma ityaclarini gideriyor. Pertek küçük ve güzel bir ilçe baraj gölünden dolayıda sayfiye bölgesi havası var. Belediye, öğretmenevi, misafirhanelere veya kiralık evlerde konaklama yapabilirsiniz.
 • kız yurdu fiyatları (Bilal Ceyhan - 31.08.2022 22:29:00)
  Osmangazi üniversitesi yakın kız yurdu fiyatları ne kadardır? Eskişehir'de genelde öğrenci bölgesi olarak, Anadolu üniversitesi merkez kampüsüsnün karşısında yeralan üniversite caddesi cevresi bilinmektedir. Öğrenci özel yurtları ve öğrenci apartlarıda bu bölgededir. Eskişehirde tarmvay şehrin hemen her bölgesine rahat ve konforlu bir ulaşım sağlar.
 • Yurt fiyatları ve Giriş çıkış saatleri (Kübra Nazlı Yılmaz - 18.05.2022 12:48:00)
  Merhaba Tek kişi apart daire fiyatlarını öğrenebilir miyim
 • Özel Yurt Sözleşme Feshi (Halil İbrahim Aktaş - 12.10.2021 22:19:00)
  Merhabalar ben Halil İbrahim Altındaş. Adnan Menderes Üniversitesi 2.sınıf Uluslararası Ticaret öğrencisiyim. İnternet üzerinde özel yurtlardan çıkmak adına olan yazınızı okudum ve bana yardımcı olabileceğinizi düşündüm. Maddi yetersizliğimden dolayı Özel Erkek Öğrenci Yurdundan çıkmak istedim fakat iki taraf arasında anlaşılan paranın hepsini vermeden kurumdan ayrılamayacağım söylendi.Bu durum beni bulunduğum yurda karşı çok mahçup ediyor biliyorum fakat maddiyatım yurtta kalmak için yeterli olsa kendilerine zaten hizmet almayı kesmek istemediğimi de ilettim.Bu konu hakkında yapabileceğim bir şey var mı sizler tarafından öğrenmek istedim.Lütfen bana kendimi bu konuda yalnız hissettirmeyin.Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. Sitemizin Cevabı: Telefon ile öğrenciye dönüş yapılarak, yasal hakları konusunda bilgilendirme yapıldı.
 • yurt ve apart (evin tosun - 7.09.2021 00:22:00)
  emette iletişime geçebileceğim yurt apart gibi yerler nasıl bulacağım hiçbir şekilde internet sitelerinde bulunmuyor bu konu hakkın da bilgi almak istiyorum en kısa zaman da. Cevap: Kütahya özel yurtlar sayfamıza girerek ilçe seç butonundan emeti seçtiğinizde. emet yurtlarına ulaşabilirsiniz.
 • apart (Yasemin KAPLAN - 4.09.2021 00:00:00)
  Merhaba, apart daire fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum. Cevap; Bu bölüm sitemizin genel iletişimi amaçlıdır. ilgilendiğiniz apartın ilanındaki iletşim bilgilerinden kontak kurmanız gerekmektedir.
 • Yurt Ücretleri ve imkanları hakkında (Mehmet AYGECE - 4.09.2021 00:00:00)
  Kızım Giresun Tıp Fakültesini kazandı. Yurdunuz Tıp Fakültesine yakın mı ? İmkanları ve fiyatları nasıldır ? Cevap: İlgilendiğiniz yurdun İletişim bilgilerinden yönetim ile kontak kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Tekirdağ üniveritesi (BUKET ÖNEŞ - 5.09.2021 00:00:00)
  kızım tekirdag ünüversini kazandı.yurdunuz şartları ne dir,tek kişilik odalarınız varmı.fiyatlarınız nedir nasıl iletişime geçebiliriz Cevap: Buket hanım, ilgilendiğiniz yurdun ilanındaki iletişim bilgilerinin yer aldığı bölümde telefon, eposta ve adres bilgileri mevcuttur. ayrıca sayfamızdan whatsap ile direk bağlantı kurabilirsiniz.
 • Kız Öğrenci Apartımız hakkında (Sabri Ergül - 5.09.2021 00:00:00)
  Merhaba Kastamonu Taşköprü ilçesinde kız öğrenci apartımızın ilanını sitenizde yer alması mümkünmü. Cevap: Sabri bey Müşteri Temsilcilerimiz dönüş yapacaktır.
 • yurd bilgisi (kaim aydoğan - 5.09.2021 00:00:00)
  2 kisilik oda veya 3 kisik odalriniz hakkinda bil verebilirmisiniz. Cevap: İlgilendiğiniz yurdun ilanında direk whatsap hattından kontak kurabilirsiniz.
 • yemekli yurt (azra miray çakır - 6.09.2021 00:00:00)
  bursa uludağ üniversitesine yakın yurt arıyorum kahvaltı akşam yemeği güvenliği varsa servis hizmeti faturaların ek ücrete tabii olmayan bir yurt. Cevap: Bursa Özel Yurtları Sayfamızı ziyeret edebilirsiniz.
 • yurt oda fiyatı (mümin - 9.09.2021 00:00:00)
  tek kişilik ve iki kişlik oda fiyat almak istiyorum. Cevap: Bu platform sitemizin genel alanıdır. Hangi Şehir veya ilçedeki hangi yurdun fiyatlarını öğrenmek istediğini bilmemiz mümkün değil. Lütfen ilgilendiğiniz yurdun ilanında bulunan, iletişim bilgilerinden kontak kurarak bilgi alın.
 • Yurt (MEHMET ARIKÇI - 3.09.2021 17:56:00)
  Adıyaman - Gölbaşı İlçesinden Mehmet Arıkçı, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Enerji sistemleri mühendisliğini kazandım kalacak yer konusunda sıkıntılarım var bana uygun bir yer arıyorum. Cevap: Hayırlı olsun, Muğla'da öğrenci apart ve pansiyonları genel olarak Merkez kampüs civarı olan Kötekli'dedir. GSB den ruhsatlı bir tane özel yurt vardır, bunun dışında diğer binalar apart pansiyon veya kiralık ev olarak hizmet vermektedir. Muğlaya gidip kalacağınız yeri görüp, verecekleri hizmeti yerinde görmeden sözleşmenizi dikkatlice okumadan hiçbir şekilde senet imzalamamanızı ve ödeme yapmamnızı öneririz.
 • YURT (ramiz abu abdallah - 12.08.2021 17:20:00)
  Merhaba, biz Bursa Uludağ Üniversitesi'nde dört öğrenciyiz. Odalar mevcut mu? Kişi başı fiyat nedir?
 • yurt bilgileri almak isterim (sara negash - 26.06.2021 22:23:00)
  ktü hemşirelik son sınıf öğrencisiyim ve kendime yurt arıyorum bir yıl kalmak için yurdunuz hakkında bilgi almak için lütfen benimle iletişime geçiniz. Cevabımız: Merhabalar bu form ülke genelinde yüzlerce yurdun bulunduğu sitemiz ile ilgilidir, İlgilenmiş olduğunuz yurdun ilanında yer alan iletişim bilgelerinden işletme ile kontak kurarak sağlıklı bilgi alabilirsiniz.
 • Yurt oda (Ufuk abaci - 14.01.2021 00:00:00)
  istanbul hava limani çalışanıyim guvenlik gorevlisiyim Ayni zamanda anadolu üniversitesi öğrencisiyim hem çalışıp okumaktayim fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorum. Yanıtımız: Ufuk bey https://www.ozelyurtpansiyon.com/yurtlar/istanbul sayfamızda bulunan özel yurtların yöneticileri ile görüşerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.
 • Konya Cihanbeyli yurt (Ayşegül Kaya - 15.10.2020 00:00:00)
  Cihanbeyli myo yeni kayıt oldum ve orda kyk yurdu yok diyorlar bende birkaç yurda bakıyorum ama ulaşamıyorum size de ulaşamadım birkaç sorum var yardımcı olabilir mısınız? Cevap: Ayşegül hanım başarınızdan dolayı öncelikle sizi tebrik ederiz.Covit 19 salgın hastalığı sebebiyle Üniversiteler kapalı, bu eğitim dönemindede açılma ihtimali, ne yazıkki görünmüyor. Diğer şehirlerde olduğu gibi Konya Cihanbeylidede Okul açık olmadığından, Özel kız ve erkek öğrenci yurtları, apartları, pansiyonları vb. konaklama hizmeti veren işletmelerde öğrenci olmadığından dolayı kapalı durumdalar.
 • Eşyalı kalacak yer öğrenciye (Merve yeşilyurt - 17.09.2020 00:00:00)
  Merhaba. Biz iki bayanız üniversiteye hazırlanıyoruz. Batman merkezde eşyalı kalabilecek bir yer arıyoruz. 1+1 yada uygun bir yer ise 1+ odada olur. Yardımcı olabilirmisiniz. Cevap: Merhaba Merve hanım başarılar dileriz. Sitemizde İlanı olan, Batman'da Gençlik Spor Bakanlığından ruhsatlı Özel kız ve ya erkek öğrenci yurdumuz bulunmamaktadır.
 • apart ev veya yurt (VECDİN KARADAŞLI - 18.12.2020 00:00:00)
  Ben Tekirdağ denetimli serbestlik bürosuna memur olarak atandım. Eğer uygun yeriniz varsa kalmak istiyorum bize bilgi verirseniz. saygılarımla Cevap: Merhabalar, Sitemize ilginiz için öncelikle teşekkür ederiz, Tekirdağ sayfamızda içerik bilgileri yayınlanan işletmeler, Üniversitede eğitim gören kız ve erkek öğrencilere hizmet vermek için faaliyetlerini sürdürmektedir. Ne yazık ki Öğrenci dışında konaklama hizmeti verilmemektedir.
 • Kız öğrenci yurdu (Nazokat Jumaniyazova - 2.02.2021 00:00:00)
  OMÜ eğitim fakültesi Matematik öğretmenliği bölümü öğrencisiyim yabancıyım yurtta kalmak istiyorum yurt arıyorum iki veya üç kişilik oda müsait olanı var mı lütfen cevap veriniz. Cevap: Değerli kardeşimiz, Öncelikle öğrenim hayatınızda başarılar diler, Mezuniyetinizin sonunda evinize mutlu anılar biriktirmiş olarak dönmenizi dileriz. Azerbaycan, Özbekistan, Türkmenistan v.b. Kardeş Türki Cumhuriyetlerden ve dış ülkelerden Türkiye'mize eğitim almaya gelen öğrencilerde yaşanan mağduriyetleri önlemek açısından,çok önemli bir kaç konuya dikkat etmenizi öneririz. Aracılık hizmeti veren firmalar, özel yurtlarda olmadık konforları vaad ediyor, sizlerden toplu veya ederinden fazla aldığı ücreti özel yurt sahibine ödemediği için sizleri mağdur edebiliyorlar. Türkiye'de yerleşik bir ikametiniz olmadığından dolayı ya ülkenizde gerçekten kurumsal aracı kurumları tercih edin veya özel yurt yönetimi ile direk kontak kurarak sözleşme karşılığında banka aracılığı veya makbuz karşılığında bir dönemlik ücretinizi ödeyerek güvende kalın. konaklama yapacağınz işletmelerden Gençlik ve Spor bakanlığına bağlı özel yurtları tercih ettiğinizde güvende olursunuz. Gelelim sorunuza, Samsun Ondokuz Mayıs üniversitesi ve diğer okullar covit 19 pandemisinden dolayı kapalı, öğrenci azlığından özel yurtlarında çoğu kapalı,YURTKUR ve KYK yurtlarıda kapalı veya karantina yurdu olarak faaliyettedir, KYK yurtlarının hangilerininin şu anda öğrencinin hizmetine açık olduğunu bilemiyoruz. 444 0 472 nolu telefondan sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.Size önerimiz bu süreci, yazlık bölge olan Atakum'da bir hayli çok bulunan, eşyalı kiralık daire, apart ve pansiyonlarda atlatmanızdır. Samray tramvay ile tek araç kullanarak Samsun'un yurt olan Tüm bölgelerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sitemizde bulunan yurtlara bu linkten ulaşabilirsiniz. https://www.ozelyurtpansiyon.com/yurtlar/samsun
 • Yabancı öğrenciler için yurt ücretleri (Ayanda Mehdiyeva - 18.02.2021 00:00:00)
  Selam,ben yabancı uyruklu öğrenci adayıyım.Bursa Teknik Üniversitesine yakın olan kız yurtlarında 1-2 kişilik odaların ücretleri konusunda bilgi almak istiyorum. Cevap: Değerli kardeşimiz, Öncelikle öğrenim hayatınızda başarılar diler, Mezuniyetinizin sonunda evinize mutlu anılar biriktirmiş olarak dönmenizi dileriz. Azerbaycan, Özbekistan, Türkmenistan v.b. Kardeş Türki Cumhuriyetlerden ve dış ülkelerden Türkiye'mize eğitim almaya gelen öğrencilerde yaşanan mağduriyetleri önlemek açısından,çok önemli bir kaç konuya dikkat etmenizi öneririz. Aracılık hizmeti veren firmalar, özel yurtlarda olmadık konforları vaad ediyor, sizlerden toplu veya ederinden fazla aldığı ücreti özel yurt sahibine ödemediği için sizleri mağdur edebiliyorlar. Türkiye'de yerleşik bir ikametiniz olmadığından dolayı ya ülkenizde gerçekten kurumsal aracı kurumları tercih edin veya özel yurt yönetimi ile direk kontak kurarak sözleşme karşılığında banka aracılığı veya makbuz karşılığında bir dönemlik ücretininzi ödeyerek güvende kalın. konaklama yapacağınz işletmelerden Gençlik ve Spor bakanlığına bağlı özel yurtları tercih ettiğinizde güvende olursunuz. Gelelim sorunuza, Bursa Teknik Üniversitesi civarında2021 yılında özel yurt yok, ana kampüse yakın KYK yurtları var. Yurt olamamasını sakın sorun etmeyin, çünkü bursaray tramvay ile tek araç kullanarak bursanın yurt olan her bölgesine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bulunan yurtlara bu linkten ulaşabilirsiniz. https://www.ozelyurtpansiyon.com/yurtlar/bursa
 • kiralik ev apart (bulent ozdemir - 7.02.2021 00:00:00)
  selam ismim bulent ozdemir haziran ayinda giresunda kiralik esyali evbakiyorum 2 =1 yada 3=1 3 yada 4 aylik olcak telim 4133298155 siz yazaesaniz telinizi ben ulasirim size plss tesekkurler Cevap: sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. https://www.ozelyurtpansiyon.com/yurtlar/giresun
 • rehberinizde bizde yer almak isteriz (saime öztel - 8.02.2021 00:00:00)
  Ataşehir İçerenköy h....... yüksek öğrenim kız öğrenci yudu olarak sitenizde işletmemizin bilgilerinin yer alması için ne yapabiliriz. Cevap: Saime hanım bölge temsilcilerimiz en kısa zamanda iletişime geçecektir.
 • Yurt İşletmecisi (Erol Şimşek - 10.03.2021 00:00:00)
  Ankara Ulus'ta Özel Erkek Öğrenci Yurdu işletmesi yapmaya başladık. www.....com adresinde bulunan yurdumuzun sitenizde gözükmesini arzu etmekteyiz. Şimdidek teşekkürler Cevap: Degerli işletmeci sayfamızda refere edeceğimiz işletmelerin binalarını, yerinde görüp, işletme sahibi ile tanıştıktan sonra, Cemaat, Vakıf veya herhangi bir siyasi oluşumu temsil etmeyen, tercihen GSB den ruhsatlı işletmeleri yayınlamaktayız. En yakın zamanda görüşmek üzere.
 • Adıyaman Besni Öğrenci Yurdu (Ezgi Kaya - 15.04.2021 00:00:00)
  Iyi günler ben besnideki öğrenci yurtlarının açık olup olmadığını soracaktım bir de açık yurtların fiyatlarını ogrenöğrenmek istiyorum Cevap: Covit 19 salgın hastalığı sebebiyle, GSB ye bağlı özel yurtlar sadece yabancı ülkelerden gelen öğrencilere hizmet vermektedir, bunun dışında yurtlar kapalıdır, YURTKUR ve KYK yurtlarıda kapalı veya karantina yurdu olarak faaliyettedir, KYK yurtlarının hangilerininin şu anda öğrencinin hizmetine açık olduğunu bilemiyoruz. 444 0 472 nolu telefondan sağlıklı bilgi edinebilirsiniz. 2021 yılında Adıyaman Besni'de Gençlik ve Spor Bakanlığından ruhsatlı özel öğrenci yurdu bulunmamaktadır.
 • F... residence kız öğrenci apart (Arif Onur E.. - 2.06.2021 00:00:00)
  Merhabalar Gaziantepte hizmet veren , F... residence kız öğrenci apartımızında sitenizde iletişim bilgilerinin yer almasını istiyoruz. Cevap: Degerli işletmeci sayfamızda refere edeceğimiz işletmelerin binalarını, yerinde görüp, işletme sahibi ile tanıştıktan sonra, Cemaat, Vakıf veya herhangi bir siyasi oluşumu temsil etmeyen, tercihen GSB den ruhsatlı işletmeleri yayınlamaktayız.
 • ikinci el yurt malzemeleri (ufuk sevim - 5.06.2021 00:00:00)
  Merhabalar ikinci el yurt malzemeleri, mevcutmudur. Cevap: https://www.ozelyurtpansiyon.com/2-el-satilik-yurt-ekipmanlari
 • Kız yurtları fiyatları (Feyza Nur Gücer - 5.08.2020 14:48:00)
  Kız yurtları fiyatlarını öğrenmek istiyorum
 • İstanbul Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdumuzun sitenize eklenmesı (Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdu - 29.07.2020 14:12:00)
  İstanbul Beşiktaş'taki Kız Yurdumuzu sitenize eklemek istiyoruz.
 • Siirt Bayar Kız Öğrenci Yurdumuzun sitenize eklenmesi (Tahsin Bayar - 29.07.2020 14:10:00)
  Yurdumuzun adı siirt bayar kız öğrenci yurdu telefonlar 0532+++++ ve 0484224++++ adres Bahçelievler mah Güres cad no 111 SİSKİ yanı SİİRT, Cevap: Degerli işletmeci sayfamızda refere edeceğimiz işletmelerin binalarını, yerinde görüp, işletme sahibi ile tanıştıktan sonra, Cemaat, Vakıf veya herhangi bir siyasi oluşumu temsil etmeyen, tercihen GSB den ruhsatlı işletmeleri yayınlamaktayız.
 • Erkek öğrenci Yurdumuzun sitenizde yer alması (Arda Polat - 15.07.2020 15:14:00)
  Merhabalar, Fatih, İstanbul'da yeni açılan yurdumuzun sitenizde yer vermenizi rica ediyoruz. idayurtlari.com adresinden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Onun dışında ek bilgi veya gelip yerimizi görmek isterseniz haber vermeniz yeterlidir
 • Yurdumuzu sitenizde yayınlama (Bahattin Kesik - 15.07.2020 15:09:00)
  Merhaba, Gümüş Rehber internet sayfasınıza Şanlıurfada bulunan Özel Kız Yurdu'muzu ekletmek istiyoruz bu konuda tarafımıza geri dönüş sağlarsanız mutlu oluruz
 • ADANADA ERKEK OGRENCI YURDU (FUAD TALIBOV - 9.06.2020 22:07:00)
  MERHABA. MEN YURTDISINDAN CUKUROVA UNIVERSITETINE 6 AYLIK KLINIK STAJ YAPMAK ICIN GELMEYI DUSHUNUREM. BANA ZEHMET OLMASA 1 VE YA 2 KISHILIK ODASI OLAN, KAHVEALTILI VE YEMEYI OAN VE OLMAYAN YURTLARI GONDERIRSINIZ SEVINIRIM.
 • reklam verme (cengiz islamoglu - 11.04.2019 13:16:37)

  Sitenize reklam vermek istiyorum..Ben mine kız yurtları ve kuzey erkek yurdunun sahibiyim..beni aramanızı bekliyorum..

 • KIZ APART REKLAM VERME (Özlem Karabıyık - 10.04.2019 17:54:08)

  Merhaba Van'da kız apartları yurt müdürüyüm. Sayfanızda apartımızın tanıtım ve reklamının yapılabilmesi için desteginizi rica ederim.

 • KIZ APART REKLAM VERME (Özlem Karabıyık - 10.04.2019 17:49:06)

  Merhaba Van/Ipekyolu Lüks yaşam apartları kız yurdu adına reklam ve tanıtım amacıyla sayfanızdan destek almak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

 • fiyatlar ne kadar (ARAY - 26.03.2019 13:06:34)

  Merhabaalar, lütfen bana ulaşabilirmisiniz whats app ile +7 702 749 1293. Sizin yurda kızları ve oğlanları yerleştirmek istiyoruz saygılarımla, Aray

 • Yurt Hakkında bilgi (Cengizhan Omay - 18.03.2019 18:44:14)

  Öncelikle merhabalar. Bu sene sınava gireceğim ve Elazığ kazanma ihtimalim yüksek. 1 kişilik odalarınızın fiyatı nedir acaba ? Birde internet hizmeti var mı var ise aldığınız upload-download hızları nelerdir ? E-posta ile cevap verirseniz sevinirim.

 • ilan vermek (Hece Sabit - 8.02.2019 10:07:27)
  Yurdumuzu siyenizde ilan veröek istiyoruz şartlarınız hakkında bizi bilgilendirmenizi rica ederim