Anasayfa

Ziyaretçi Defteri

Bu bölüm yüzlerce özel yurdun bulunduğu sitemize yapılacak yorumlar ve Genel bilgi almak içindir. Bilgi almak istediğiniz yurtların ilanlarında bulunan iletişim bilgilerinden, yöneticilerine ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Bu bölüm yüzlerce özel yurdun bulunduğu sitemize yapılacak yorumlar ve Genel bilgi almak içindir. Bilgi almak istediğiniz yurtların ilanlarında bulunan iletişim bilgilerinden, yöneticilerine ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • yurt bilgileri almak isterim (sara negash - 26.06.2021 22:23:00)
  ktü hemşirelik son sınıf öğrencisiyim ve kendime yurt arıyorum bir yıl kalmak için yurdunuz hakkında bilgi almak için lütfen benimle iletişime geçiniz. Cevabımız: Merhabalar bu form ülke genelinde yüzlerce yurdun bulunduğu sitemiz ile ilgilidir, İlgilenmiş olduğunuz yurdun ilanında yer alan iletişim bilgelerinden işletme ile kontak kurarak sağlıklı bilgi alabilirsiniz.
 • Yurt oda (Ufuk abaci - 14.01.2021 00:00:00)
  istanbul hava limani çalışanıyim guvenlik gorevlisiyim Ayni zamanda anadolu üniversitesi öğrencisiyim hem çalışıp okumaktayim fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorum. Yanıtımız: Ufuk bey https://www.ozelyurtpansiyon.com/yurtlar/istanbul sayfamızda bulunan özel yurtların yöneticileri ile görüşerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.
 • Konya Cihanbeyli yurt (Ayşegül Kaya - 15.10.2020 00:00:00)
  Cihanbeyli myo yeni kayıt oldum ve orda kyk yurdu yok diyorlar bende birkaç yurda bakıyorum ama ulaşamıyorum size de ulaşamadım birkaç sorum var yardımcı olabilir mısınız? Cevap: Ayşegül hanım başarınızdan dolayı öncelikle sizi tebrik ederiz.Covit 19 salgın hastalığı sebebiyle Üniversiteler kapalı, bu eğitim dönemindede açılma ihtimali, ne yazıkki görünmüyor. Diğer şehirlerde olduğu gibi Konya Cihanbeylidede Okul açık olmadığından, Özel kız ve erkek öğrenci yurtları, apartları, pansiyonları vb. konaklama hizmeti veren işletmelerde öğrenci olmadığından dolayı kapalı durumdalar.
 • Eşyalı kalacak yer öğrenciye (Merve yeşilyurt - 17.09.2020 00:00:00)
  Merhaba. Biz iki bayanız üniversiteye hazırlanıyoruz. Batman merkezde eşyalı kalabilecek bir yer arıyoruz. 1+1 yada uygun bir yer ise 1+ odada olur. Yardımcı olabilirmisiniz. Cevap: Merhaba Merve hanım başarılar dileriz. Sitemizde İlanı olan, Batman'da Gençlik Spor Bakanlığından ruhsatlı Özel kız ve ya erkek öğrenci yurdumuz bulunmamaktadır.
 • apart ev veya yurt (VECDİN KARADAŞLI - 18.12.2020 00:00:00)
  Ben Tekirdağ denetimli serbestlik bürosuna memur olarak atandım. Eğer uygun yeriniz varsa kalmak istiyorum bize bilgi verirseniz. saygılarımla Cevap: Merhabalar, Sitemize ilginiz için öncelikle teşekkür ederiz, Tekirdağ sayfamızda içerik bilgileri yayınlanan işletmeler, Üniversitede eğitim gören kız ve erkek öğrencilere hizmet vermek için faaliyetlerini sürdürmektedir. Ne yazık ki Öğrenci dışında konaklama hizmeti verilmemektedir.
 • Kız öğrenci yurdu (Nazokat Jumaniyazova - 2.02.2021 00:00:00)
  OMÜ eğitim fakültesi Matematik öğretmenliği bölümü öğrencisiyim yabancıyım yurtta kalmak istiyorum yurt arıyorum iki veya üç kişilik oda müsait olanı var mı lütfen cevap veriniz. Cevap: Değerli kardeşimiz, Öncelikle öğrenim hayatınızda başarılar diler, Mezuniyetinizin sonunda evinize mutlu anılar biriktirmiş olarak dönmenizi dileriz. Azerbaycan, Özbekistan, Türkmenistan v.b. Kardeş Türki Cumhuriyetlerden ve dış ülkelerden Türkiye'mize eğitim almaya gelen öğrencilerde yaşanan mağduriyetleri önlemek açısından,çok önemli bir kaç konuya dikkat etmenizi öneririz. Aracılık hizmeti veren firmalar, özel yurtlarda olmadık konforları vaad ediyor, sizlerden toplu veya ederinden fazla aldığı ücreti özel yurt sahibine ödemediği için sizleri mağdur edebiliyorlar. Türkiye'de yerleşik bir ikametiniz olmadığından dolayı ya ülkenizde gerçekten kurumsal aracı kurumları tercih edin veya özel yurt yönetimi ile direk kontak kurarak sözleşme karşılığında banka aracılığı veya makbuz karşılığında bir dönemlik ücretinizi ödeyerek güvende kalın. konaklama yapacağınz işletmelerden Gençlik ve Spor bakanlığına bağlı özel yurtları tercih ettiğinizde güvende olursunuz. Gelelim sorunuza, Samsun Ondokuz Mayıs üniversitesi ve diğer okullar covit 19 pandemisinden dolayı kapalı, öğrenci azlığından özel yurtlarında çoğu kapalı,YURTKUR ve KYK yurtlarıda kapalı veya karantina yurdu olarak faaliyettedir, KYK yurtlarının hangilerininin şu anda öğrencinin hizmetine açık olduğunu bilemiyoruz. 444 0 472 nolu telefondan sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.Size önerimiz bu süreci, yazlık bölge olan Atakum'da bir hayli çok bulunan, eşyalı kiralık daire, apart ve pansiyonlarda atlatmanızdır. Samray tramvay ile tek araç kullanarak Samsun'un yurt olan Tüm bölgelerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sitemizde bulunan yurtlara bu linkten ulaşabilirsiniz. https://www.ozelyurtpansiyon.com/yurtlar/samsun
 • Yabancı öğrenciler için yurt ücretleri (Ayanda Mehdiyeva - 18.02.2021 00:00:00)
  Selam,ben yabancı uyruklu öğrenci adayıyım.Bursa Teknik Üniversitesine yakın olan kız yurtlarında 1-2 kişilik odaların ücretleri konusunda bilgi almak istiyorum. Cevap: Değerli kardeşimiz, Öncelikle öğrenim hayatınızda başarılar diler, Mezuniyetinizin sonunda evinize mutlu anılar biriktirmiş olarak dönmenizi dileriz. Azerbaycan, Özbekistan, Türkmenistan v.b. Kardeş Türki Cumhuriyetlerden ve dış ülkelerden Türkiye'mize eğitim almaya gelen öğrencilerde yaşanan mağduriyetleri önlemek açısından,çok önemli bir kaç konuya dikkat etmenizi öneririz. Aracılık hizmeti veren firmalar, özel yurtlarda olmadık konforları vaad ediyor, sizlerden toplu veya ederinden fazla aldığı ücreti özel yurt sahibine ödemediği için sizleri mağdur edebiliyorlar. Türkiye'de yerleşik bir ikametiniz olmadığından dolayı ya ülkenizde gerçekten kurumsal aracı kurumları tercih edin veya özel yurt yönetimi ile direk kontak kurarak sözleşme karşılığında banka aracılığı veya makbuz karşılığında bir dönemlik ücretininzi ödeyerek güvende kalın. konaklama yapacağınz işletmelerden Gençlik ve Spor bakanlığına bağlı özel yurtları tercih ettiğinizde güvende olursunuz. Gelelim sorunuza, Bursa Teknik Üniversitesi civarında2021 yılında özel yurt yok, ana kampüse yakın KYK yurtları var. Yurt olamamasını sakın sorun etmeyin, çünkü bursaray tramvay ile tek araç kullanarak bursanın yurt olan her bölgesine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bulunan yurtlara bu linkten ulaşabilirsiniz. https://www.ozelyurtpansiyon.com/yurtlar/bursa
 • kiralik ev apart (bulent ozdemir - 7.02.2021 00:00:00)
  selam ismim bulent ozdemir haziran ayinda giresunda kiralik esyali evbakiyorum 2 =1 yada 3=1 3 yada 4 aylik olcak telim 4133298155 siz yazaesaniz telinizi ben ulasirim size plss tesekkurler Cevap: sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. https://www.ozelyurtpansiyon.com/yurtlar/giresun
 • rehberinizde bizde yer almak isteriz (saime öztel - 8.02.2021 00:00:00)
  Ataşehir İçerenköy h....... yüksek öğrenim kız öğrenci yudu olarak sitenizde işletmemizin bilgilerinin yer alması için ne yapabiliriz. Cevap: Saime hanım bölge temsilcilerimiz en kısa zamanda iletişime geçecektir.
 • Yurt İşletmecisi (Erol Şimşek - 10.03.2021 00:00:00)
  Ankara Ulus'ta Özel Erkek Öğrenci Yurdu işletmesi yapmaya başladık. www.....com adresinde bulunan yurdumuzun sitenizde gözükmesini arzu etmekteyiz. Şimdidek teşekkürler Cevap: Degerli işletmeci sayfamızda refere edeceğimiz işletmelerin binalarını, yerinde görüp, işletme sahibi ile tanıştıktan sonra, Cemaat, Vakıf veya herhangi bir siyasi oluşumu temsil etmeyen, tercihen GSB den ruhsatlı işletmeleri yayınlamaktayız. En yakın zamanda görüşmek üzere.
 • Adıyaman Besni Öğrenci Yurdu (Ezgi Kaya - 15.04.2021 00:00:00)
  Iyi günler ben besnideki öğrenci yurtlarının açık olup olmadığını soracaktım bir de açık yurtların fiyatlarını ogrenöğrenmek istiyorum Cevap: Covit 19 salgın hastalığı sebebiyle, GSB ye bağlı özel yurtlar sadece yabancı ülkelerden gelen öğrencilere hizmet vermektedir, bunun dışında yurtlar kapalıdır, YURTKUR ve KYK yurtlarıda kapalı veya karantina yurdu olarak faaliyettedir, KYK yurtlarının hangilerininin şu anda öğrencinin hizmetine açık olduğunu bilemiyoruz. 444 0 472 nolu telefondan sağlıklı bilgi edinebilirsiniz. 2021 yılında Adıyaman Besni'de Gençlik ve Spor Bakanlığından ruhsatlı özel öğrenci yurdu bulunmamaktadır.
 • F... residence kız öğrenci apart (Arif Onur E.. - 2.06.2021 00:00:00)
  Merhabalar Gaziantepte hizmet veren , F... residence kız öğrenci apartımızında sitenizde iletişim bilgilerinin yer almasını istiyoruz. Cevap: Degerli işletmeci sayfamızda refere edeceğimiz işletmelerin binalarını, yerinde görüp, işletme sahibi ile tanıştıktan sonra, Cemaat, Vakıf veya herhangi bir siyasi oluşumu temsil etmeyen, tercihen GSB den ruhsatlı işletmeleri yayınlamaktayız.
 • ikinci el yurt malzemeleri (ufuk sevim - 5.06.2021 00:00:00)
  Merhabalar ikinci el yurt malzemeleri, mevcutmudur. Cevap: https://www.ozelyurtpansiyon.com/2-el-satilik-yurt-ekipmanlari
 • Kız yurtları fiyatları (Feyza Nur Gücer - 5.08.2020 14:48:00)
  Kız yurtları fiyatlarını öğrenmek istiyorum
 • İstanbul Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdumuzun sitenize eklenmesı (Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdu - 29.07.2020 14:12:00)
  İstanbul Beşiktaş'taki Kız Yurdumuzu sitenize eklemek istiyoruz.
 • Siirt Bayar Kız Öğrenci Yurdumuzun sitenize eklenmesi (Tahsin Bayar - 29.07.2020 14:10:00)
  Yurdumuzun adı siirt bayar kız öğrenci yurdu telefonlar 0532+++++ ve 0484224++++ adres Bahçelievler mah Güres cad no 111 SİSKİ yanı SİİRT, Cevap: Degerli işletmeci sayfamızda refere edeceğimiz işletmelerin binalarını, yerinde görüp, işletme sahibi ile tanıştıktan sonra, Cemaat, Vakıf veya herhangi bir siyasi oluşumu temsil etmeyen, tercihen GSB den ruhsatlı işletmeleri yayınlamaktayız.
 • Erkek öğrenci Yurdumuzun sitenizde yer alması (Arda Polat - 15.07.2020 15:14:00)
  Merhabalar, Fatih, İstanbul'da yeni açılan yurdumuzun sitenizde yer vermenizi rica ediyoruz. idayurtlari.com adresinden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Onun dışında ek bilgi veya gelip yerimizi görmek isterseniz haber vermeniz yeterlidir
 • Yurdumuzu sitenizde yayınlama (Bahattin Kesik - 15.07.2020 15:09:00)
  Merhaba, Gümüş Rehber internet sayfasınıza Şanlıurfada bulunan Özel Kız Yurdu'muzu ekletmek istiyoruz bu konuda tarafımıza geri dönüş sağlarsanız mutlu oluruz
 • ADANADA ERKEK OGRENCI YURDU (FUAD TALIBOV - 9.06.2020 22:07:00)
  MERHABA. MEN YURTDISINDAN CUKUROVA UNIVERSITETINE 6 AYLIK KLINIK STAJ YAPMAK ICIN GELMEYI DUSHUNUREM. BANA ZEHMET OLMASA 1 VE YA 2 KISHILIK ODASI OLAN, KAHVEALTILI VE YEMEYI OAN VE OLMAYAN YURTLARI GONDERIRSINIZ SEVINIRIM.
 • reklam verme (cengiz islamoglu - 11.04.2019 13:16:37)

  Sitenize reklam vermek istiyorum..Ben mine kız yurtları ve kuzey erkek yurdunun sahibiyim..beni aramanızı bekliyorum..

 • KIZ APART REKLAM VERME (Özlem Karabıyık - 10.04.2019 17:54:08)

  Merhaba Van'da kız apartları yurt müdürüyüm. Sayfanızda apartımızın tanıtım ve reklamının yapılabilmesi için desteginizi rica ederim.

 • KIZ APART REKLAM VERME (Özlem Karabıyık - 10.04.2019 17:49:06)

  Merhaba Van/Ipekyolu Lüks yaşam apartları kız yurdu adına reklam ve tanıtım amacıyla sayfanızdan destek almak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

 • fiyatlar ne kadar (ARAY - 26.03.2019 13:06:34)

  Merhabaalar, lütfen bana ulaşabilirmisiniz whats app ile +7 702 749 1293. Sizin yurda kızları ve oğlanları yerleştirmek istiyoruz saygılarımla, Aray

 • Yurt Hakkında bilgi (Cengizhan Omay - 18.03.2019 18:44:14)

  Öncelikle merhabalar. Bu sene sınava gireceğim ve Elazığ kazanma ihtimalim yüksek. 1 kişilik odalarınızın fiyatı nedir acaba ? Birde internet hizmeti var mı var ise aldığınız upload-download hızları nelerdir ? E-posta ile cevap verirseniz sevinirim.

 • ilan vermek (Hece Sabit - 8.02.2019 10:07:27)
  Yurdumuzu siyenizde ilan veröek istiyoruz şartlarınız hakkında bizi bilgilendirmenizi rica ederim
 • sitenizde yer almak istiyoruz. (yasemin kuru - 17.01.2019 12:59:53)
  YÜCEL residence öğrenci yurdu MMEB kayıtlı karma bir yurttur. sayfanızda yer almak istiyoruz . bununla ilgili iletişim kurmak istemekteyiz.
 • öğrenci yurdu (yusufpaşa yurdu - 1.11.2018 15:24:05)
  yurdumuzun isimini sitenizde olması gerekmiyormu bizde milli eğitimebağlı özelbi yurduz
 • Yurt sahibiyim,sitenizden ilan vermek istiyorum. (Fatma Yıldırım - 31.10.2018 08:37:42)

  Ankarada Yurt sahibiyim,sitenizden reklam vermek istiyorum.

 • Apart Daire Tanıtımı (Abdurrahim Demir - 6.09.2018 19:45:25)

  Kız öğrencilere yönelik hizmet verdiğimiz Demir Kız Öğrenci Apart evlerinin tanıtımının sitenizde yayınlanmasından memnuniyet duyarız. Bu doğrultuda en kısa zamanda iletişim kurmak isteriz. BİNGÖL - MERKEZ Demir Kız Öğrenci Apart Evleri İyi çalışmalar dileriz...

 • özel yurttan ayrılma (ömer kara - 4.09.2018 21:30:18)

  yönetmeliğin 20. maddesi: -öğretim yılı başladıktan sonra ayrılanlara hizmet sunum taahhütnamesinde belirlenen ücretin %10’u ile barınma hizmeti aldığı aylara ait içinde bulunulan ayın ücreti de dahil edilerek hesaplanan miktarın dışındaki kısmı ile alınan depozito iade edilir ve hizmet sunum taahhütnamesi karşılıklı feshedilir. şeklindedir. bu, öğrencinin gerekirse yurttan ayrılabileceği anlamına gelmiyor mu?
  Bu yönetmelik sonradan değişti, Toplam ücretin % 10 değil artık yeni yönetmeliğe göre kalan ücretin % 30 nun ödenmesi gerekiyor. Diğer maddelerde değişiklik yapılmadı, aynen söylediğiniz gibi uygulanıyor.

 • ögrenci yurdu (kenan ceylan - 29.08.2018 16:09:37)

  Çanakkale ili Yenice İlçesi gerçek erkek ve kız yurdumuzun sitenizde görüntülenmesini istiyoruz ilgileriniz için teşekkür ederiz

 • yurt reklamı (türkan çelikkaya - 16.08.2018 13:47:33)

  Yozgat şehir merkezinde özel yurtlarım var, yurt tanıtımı hakkında bilgi almak istiyorum iki tane özel yurdum var kız ve erkek özel öğrenci yurdu tanıtım için

 • Kiz ögrenji yurdu çanakkale (Altin Bashimova - 16.08.2018 13:29:22)

  Çanakkalenin çan bölgesinde kiz ögrenji yurdunun fiyatlar her şey dahil
  Bu bölüm Türkiye ve K.K.T.C. de bulunan özel öğrenci yurtlarının bulunduğu genel sitemizin iletişim bölümüdür. İlgilendiğiniz özel Yurtların ilanlarındaki iletişim bilgilerinden yurt yöneticilieri ile kontak kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • İlan (Bingöl Solhan - 15.08.2018 20:10:17)

  Bingöl ili Solhan İlçesinde bulunan öğrenci apartlarımla ilgili Ilan vermek istiyorum iletişime geçerseniz sevinirim.

 • Kocaelideki bayan apartımın sitenizde yayınlanmasını isyorum (Orhan bozturk - 11.08.2018 18:58:17)

  Kocaeli ilinde bulunan kız öğrenci apartımın sitenizde yayınlanmasını istiyorum

 • Yozgat Özel Erkek Yurdu (Çağrı Çelikkaya - 2.08.2018 20:44:02)

  Merhabalar Yozgatta 15 yıl a yakın yurt sektöründeyiz ve yurdumuzun tanıtım amaçlı olarak sisteminize kayıt yapılmasını istiyorum.

 • Sisteme kaydolmak (Ümit yüksel - 6.07.2018 09:12:18)

  Hayal kız yurdu sahibiyim ve yurdumu sisteminize kaydetmek istiyorum,

 • REKLAM (ARZU KURTER - 29.06.2018 16:18:57)

  İstanbul Cerrahpaşada kız öğrenci yurdumuz var. sizinle çalişabilmemiz için bizlere ulaşmanızı rica ediyorum.

 • yönetim (Muammer Genç - 27.06.2018 23:45:26)

  Trabzon Akçabat Sögütlüde bulunan poyraz pansinonu olarak bizlerde artık sizlerin hizmetinizdeyiz yeni dizayn edilmiş odalarımızla sosyal alan cafeteryamızla bir çok kolaylıgı sizlere sunmaktayız ayrıcalıklı bir konaklama için siz değerli misafirlerimizi beklemekteyiz.

 • kocaeli akademi erkek yurtları (songül keleş - 19.06.2018 14:36:34)

  Kocaeli İzmitte akademi erkek yurtları ve bil kız yurtları olarak hizmet veriyoruz sitede bulunmak isteriz

 • Yurt ilanı (Süleyman altuntaş - 28.05.2018 03:03:20)

  Merhabalar. Sitenize Bolu daki bizim yurdumuzunda ismini ve bilgilerini yazabilir misiniz ?

 • yurt reklamı (ulaş korkut - 25.05.2018 11:31:08)

  iyi çalışmalar İzmir Bucadaki ayaz ögrencı yurdu olarak sayfanızda yer alma konusununda bilgi almak istiyoruz .iyi günler.

 • reklam (MUSTAFA GÖKGÖZ - 22.05.2018 09:34:18)

  Edirnedeki yurdumuz için reklam vermek istiyoruz.Lütfen tarafıma ulaşınız.

 • üyelik (HAYRİYE TÜRKSÖNMEZ - 21.05.2018 14:07:07)

  Kayseride yer alan yurtlar arasında kurumumuzunda yer almasını rica ediyoruz.

 • sitenizde bulunma hakkında (reha özbey - 3/21/2018 8:08:41 PM)

  https://www.drnecmiyedurlukizyurdu.com olarak sitenizde bulunmak istiyoruz. Bu konuda bilgi alabilirmiyiz lütfen.